Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

 

Szukałem, ale nie mogłem znaleźć żadnych opinii o tej firmie. Korzystam z usług BDC już ponad rok od lipca 2008 i wszystko jest w należytym porządku. Mają nową serwerownię, bd. wyposażoną, a jak zobaczyłem generator to szczeka mi opadła :D mógłby chyba zasialać z pół osiedla :) Kontakt dobry, a najważniejsze to że można samemu do serwerowni podjechać i coś porobić, wymienić dysk itp. Kontakt bezproblemowy, dodatkowo co ważne dostęp z konsoli i restartera. Nie ma więc obaw, że o 2 w nocy trzeba będzie ręcznie restartować. Łącze bardzo dobrej jakości, niskie pingi do TP.

 

To chyba tyle, aha dobre też to, że można zarówno skorzystać z kolokacji (moja opcja) jak i z gotowego dedyka skonfigurowanego przez BDC. Mają tam mocne Intel Quady po bardzo przystępnych cenach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i ja się wypowiem :D Osobiście z usług BDC nie korzystałem ale miałem okazje "rozejrzeć" się w serwerowni i nie ma na co narzekać :) Jednym z wielu plusów jest ten czołg który posiadają (agregat) po za tym to chyba jedna z niewielu serwerowni która wpuszcza do środka (dla przyszłych gości, uwaga na schody one są zdradliwe :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam w BDC dedyka, jestem tam od samego poczatku powstania tej serwerowni - to co dla mnie wazne do bardzo dobry kontakt i to ze Jarek wywiazuje sie ze wszystkich ustalen.

 

jakosc lacz i sprzetu bdb, przede wszystkim markowe serwery

 

wg mnie ceny sa dobre - na pewno nie sa za wysokie w stosunku do jakosci uslugi za ktora placimy...

 

planuje tam wynajac lub kolokowac nastepne maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz moja kolej.

Wygląda na to, że po przeprawach najpierw z home.pl, potem wielkiej wpadce w webh.pl znaleźliśmy swoją przystań w BDC.

 

 

Po pierwsze i najważniejsze: kontakt z firmą znakomity. W tempie błyskawicznym załatwili serwery, zorganizowali administratora, który biorąc pod uwagę ruch na stronie zainstalował system, który wydał się najoptymalniejszym rozwiązaniem i przenieśli serwis.

 

 

Po kilku dniach okazało się, że to co było "mocniejsze" u innych i ledwo dychało, tutaj śmiga jak ta lala a load utrzymuje się w okolicach jedynki.

 

 

Nie jestem specem od serwerów, i mogę napisać to co widzę słowami blondynki: w poprzednich firmach zdarzało się, że wszystko wisiało i muliło, w odpowiedzi słyszałam, że ktoś nas atakuje, a to z Turcji, a to z Rumunii i trzeba czekać :D

Tutaj się takie rzeczy nie zdarzają, a jesteśmy w Baltic Data Center już jakieś 3 miesiące.

 

Nie wiem czego to kwestia, pewnie odpowiedniej konfiguracji serwerów i zabezpieczeń jakie mają.

 

Generalnie w każdej kategorii mogę dać 10/10.

No może cena 9/10, bo usługi nie należą do najtańszych, ale przynajmniej wiem za co płacę.

 

Nie chodzę i nie wkurzam się, że ktoś coś grzebał i zapomniał mi potem połowę usług włączyć.

Albo coś wyłączył, bo sobie pomyślał, że tak będzie lepiej.

 

 

Wiem, że jak chcę coś zrobić to wszystko mi działa i nie muszę biegać i się prosić, zastanawiając się czy administrator siedzi na tyłku czy pojechał do babci.

 

Dla mnie super i z czystym sumieniem będę polecała tą firmę swoim przyszłym klientom.

Edytowano przez Mamuśka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona wygląda na dosyć wiekową, a oferta serwerów w pliku .pdf już ma chyba nie pierwszą młodość za sobą - mam na myśli oferowany sprzęt archaiczny jak na dzisiejsze czasy...

Tak samo poruszana wyżej możliwość łażenia po DC nie zachęca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona wygląda na dosyć wiekową, a oferta serwerów w pliku .pdf już ma chyba nie pierwszą młodość za sobą - mam na myśli oferowany sprzęt archaiczny jak na dzisiejsze czasy...

 

elcct masz racje, dokładnie ostatni news na stronie startowej sprzed kilku lat, tą ofertę tez pamietam chyba od ponad 2 lat.

Przydałaby się aktualna oferta.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

W BDC jestem zaledwie (po przenosinach z OVH) kilka Dni. Generalnie nie mogę się wypowiedzieć na temat tego jak wygląda sprawa awaryjności, jednak serwer został uruchomiony w 20 minut po podjęciu decyzji jego zakupu. Pan Jarek skontaktował się ze mną i pytając czego potrzebuje, przedstawiłem mu to co miałem (w OVH) oraz to czego potrzebuję. Nasza Firma uzyskała pomoc w Instalacji serwera (były drobne problemy z interfejsem sieciowym), generalnie wszystko odbyło się w jeden wieczór. ;) Kontakt wyśmienity, sprzęt bardzo dobrej jakości dla Naszej Firmy to wielki atut, że możemy korzystać z Polskich zasobów.

 

Pan Jarek to bardzo miły i uczciwy człowiek, da się z Nim porozmawiać o biznesie i tak po prostu na luzie, oczywiście od siebie polecam BDC jak najbardziej. W przypadku witryny to nie mam zastrzeżeń do obecnej, oferta serwerów w pliku PDF mi nie przeszkadza, zawsze mogę ją sobie wydrukować i mieć ze sobą gdy ktoś potrzebuje serwera (wówczas polecę). Może i dla co niektórych jest jakaś "przestarzała" ale mi nie przeszkadza i da się po niej bardzo fajnie poruszać.

 

Jeszcze raz gorąco polecam BDC :)

 

EDIT: Oferta z PDF faktycznie nie jest zaktualizowana, teraz można dostać w BDC na prawdę porządny sprzęt. Z tego co mi wiadomo będzie nowa oferta za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×