Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Cameleon

REL5 - streaming kamerka jak ?

Polecane posty

Mam kamerkę Vivotek PZ7122 którą chcę podłączyć do REL 5 ? czy jakiegoś innego darmowego serwera poprzez który została by wykryta i mógł bym puścić strumień na stronę pisaną w php. Kamerka ma panel administracyjny ale nie ma jako takiej aplikacji webowej która mogła by przetworzyć i obsłużyć obraz... jak to rozwiązać i co zastosować żeby to zrobić ?.

 

Nie wiem czy REL 5 ma interface wykrywania co na USB i czy obsłuży tą kamerę....

 

Całość najlepiej na Windows 2003 serwer + do tego zainstaluje sobie Plesk'a jako panel hostingu (na własne potrzeby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kamerkę Vivotek PZ7122 którą chcę podłączyć do REL 5 ? czy jakiegoś innego darmowego serwera poprzez który została by wykryta i mógł bym puścić strumień na stronę pisaną w php. Kamerka ma panel administracyjny ale nie ma jako takiej aplikacji webowej która mogła by przetworzyć i obsłużyć obraz... jak to rozwiązać i co zastosować żeby to zrobić ?.

 

Nie wiem czy REL 5 ma interface wykrywania co na USB i czy obsłuży tą kamerę....

 

Całość najlepiej na Windows 2003 serwer + do tego zainstaluje sobie Plesk'a jako panel hostingu (na własne potrzeby).

 

 

Na windowsowe serwery możesz uzyć zdajesie to http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/forpros/server/server.aspx i nadawać transmisje za pomocą Windows Media Encoder ( testowałem w sieci lokalnej działa jak rakieta )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×