Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DamYan

Pakiety hostingowe pod MyBB

Polecane posty

Witajcie

 

Jestem administratorem MyBBoard.pl - oficjalnego polskiego supportu skryptu MyBB, który zdobywa coraz większą popularność. Jakiś czas temu zauważyłem, że wielu użytkownikom skryptu przestaje odpowiadać używanie darmowych hostignów, ponieważ nie zapewniają one stabilnego działania, nie mówiąc już o kiepskim supporcie. Niestety większość użytkowników MyBB w Polsce to osoby niepełnoletnie, które jeszcze nie zarabiają i dlatego ich możliwości wykupu komercynego konta są mocno ograniczone.

 

Co proponuję?

 

Proponuję współpracę, czyli utworzenie w Waszych programach hostingowych tzw. pakietu usług ze znacznikiem forum. W serwisie MyBBoard.pl podawalibyśmy link ref przygotowany przez Was, prowadzący do wykupu konta i zadbalibyśmy o reklamę wśród użytkowników, którzy takiego konta poszukują.

 

Jakie są warunki?

 

Pakiet usług i parametry serwera ustalilibyśmy razem, grunt, aby te ceny były konkurencyjne wobec najtańszych pakietów.

 

Jeśli jesteście zainteresowani - proszę o kontakt: Damian Moskalski damian.moskalski@mybboard.pl

 

Mam nadzieję, że moja propozycja spotka się z Waszym zainteresowaniem, ponieważ w rezultacie zyskacie nowych klientów i przygotujecie pakiet, który zapełni lukę na rynku usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam propozycję współpracy dla firm, które mogą być zainteresowane. Do tej pory naszymi partnerami zostały:

- www.neteasy.pl

- www.linuxpl.com

- www.boost.pl

- www.ovhost.pl

- www.proste.pl

- www.laohost.pl

- www.glowanet.pl

 

Oczywiście chętnie poznam Wasze zdanie na temat tego rodzaju promocji na użytkowników skryptów forów, w jaki sposób je uatrakcyjnić, czego oczekujecie itp.

 

Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz: co w przypadku gdy postanowie zmienić skrypt?? Promocja już mnie nie obowiązuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz: co w przypadku gdy postanowie zmienić skrypt?? Promocja już mnie nie obowiązuje ??

 

Nie - przecież będziesz miał już wykupiony hosting, a jak go zagospodarujesz - to już zależy od Ciebie.

Ideą pomysłu jest możliwość utrzymania swojej strony/serwisu za osiągalne dla przeciętnego administratora pieniądze, by nie musiał się męczyć na amatorskich darmowych hostingach, które niczego dobrego nie wnoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×