Skocz do zawartości

Polecane posty

Wygląda ciekawie. Widzę sporo pracy włożonej w stronę i funkcjonalności. Mam tylko nadzieję, że to nie jest jakiś kolejny przekręt :)

 

Dla ciekawskich link do phpsysinfo na moim testowym koncie http://itomek.laohost.net/ :)

 

w szczególności liczba porzuconych pakietów robi wrażenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda ciekawie. Widzę sporo pracy włożonej w stronę i funkcjonalności. Mam tylko nadzieję, że to nie jest jakiś kolejny przekręt :)

 

Dla ciekawskich link do phpsysinfo na moim testowym koncie http://itomek.laohost.net/ ;)

 

Wydaje mi sie ze to kolejny krzak nigdzie nie widzę Danych teleadresowych nipu regonu tez nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pecet w Hetzner...

 

?

 

 

inetnum: 87.230.0.0 - 87.230.15.255

netname: HER-DE-VPS-CGN2

descr: Hosteurope GmbH

descr: koeln@hosteurope.de

country: DE

admin-c: HER4-RIPE

tech-c: HER

status: ASSIGNED PA whois-definition.gif

mnt-by: ONE2ONE-MNT

source: RIPE # Filtered

 

 

aaa PRZEPRASZAM, to mająw hetznerze który ma kwasa ze szkieletem oraz z opentransit - stąd straty;

route: 188.40.0.0/16

descr: HETZNER-RZ-FKS-BLK1

origin: AS24940

org: ORG-HOA1-RIPE

mnt-by: HOS-GUN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tam konto od miesiąca i jakość jest zadowalająca w tej cenie. Mam konto "małe". Stabilność dobra, stronki też ładują się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 3 lat trzymam u nich stronę mojej działalności w usłudze "Konto małe". Nie zdarzyło mi się aby coś nie działało. Za 39zł/rok nie oczekuję nic więcej. Moja strona ładuje się szybko. Nie miałem nigdy potrzeby kontaktować się z obsługą więc nie wiem jak wygląda ich czas reakcji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam na serwerze kilka swoich stron powiedzmy drugiej kategorii. Wszystko spisuje się dobrze. Najbardziej przydatny jest dla mnie moduł blokady krajów czego nie ma na innych hostingach.

Chciałem przenieść na drugie konto swoje strony produkcyjne ale serwer nie oferuje keepalive. Czy brak tej funkcji wpływa znacząco na szybkość ładowania się stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam laohosta do paru stronek opartych na wordpress oraz do obsług poczty. Nie ma problemów a uptime jest znośny. Zainstalowany jest direct admin a nie jakieś autorskie nieporozumienie jakich pełno na niektórych serwerach. Brakuje szybkiej instalacji z poziomu direct admina najpopularniejszych skryptów (wordpress, joomla, drupal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

 

To akurat szybka instalacja skryptów w DA powinna być podstawą - czyli mają DA z "autorskim nieporozumieniem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni, druga sprawa że część firm wiele opcji w DA ukrywa a dopiero na prośbę klienta odblokowywują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno firma kupiła licencję autoinstalatora i ukryła to dla klienta, żeby zawracał głowę supportowi i prosił o włączenie. Logika genialna po prostu :D

  • Upvote 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×