Skocz do zawartości
Shk

http://hitmy.pl - krzaczek?

Polecane posty

tylko właściciel hitmy chyba zapomniał, że musi podać dane na stronie :)

 

edit - prawdziwe dane

 

No co ty , B) przecież dane są :) , nie ma nic bo nie ma takiej firmy :) , i stąd brak danych , hee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty , B) przecież dane są :) , nie ma nic bo nie ma takiej firmy :) , i stąd brak danych , hee :)

 

pisałem to przed postem luki100011, nie sprawdzałem danych w gusie :)

 

skoro twierdzisz, że dane firmy są, to pokaż mi gdzie znajdują się one na stronie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla rozluźnienia nastrojów polecam jednak przyglądnięcie się "regulaminowi" tego krzaczka. Oto kilka zdań z tegoż regulaminu napisanych cudownie prawniczym językiem (podkreślenia moje):

 

"(...) Abonent może przetestować serwer, niestety jest limit powierzchni do 250MB oraz transferu do 2GB."

"Na 7 dni przed końcem ważności Usługi Operator napisze maila do Abonenta o zbliżającym się końcu ważności Usługi."

"(...) okres reklamacyji."

"(...) Operator blokuje serwis do następnego okresu rozliczeniowego (chyba że Abonent wykupi dodatkowy transfer to nie)."

 

Jakbym ja dostarczył takie pismo do radcy prawnego u mnie w Muzeum, to chyba by mnie Pani Radczyni zabiła ;-)

 

HAHAHHA, przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po co odrazu donosić, to dziecko ma 12 lat, poprostu wystarczy znaleść namiary na rodziców

a oni już się tym zajmą, bo zapewne niemają pojęcia czym chłopczyk sie zajmuje

 

a tak poza tematem.

 

admin hitmy ostatnio licytowal tą aukcje B)

 

http://www.allegro.pl/item713133683_713133683.html

 

Pewnie dla siebie bo w nocy ma koszmary przez WHT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie dzieciakowi pozyc, nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu - podpisuje sie pod tym. Za duzo tu szerlokow holmsow, wystarczy ruszyc glowa i zadzwonic do rodzicow, postraszyc dzieciaka i zaraz sie zwinie. Zreszta to ze ma 12 lat to bzdury, nigdy w to nie uwierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś te dane podobne do... Naszych :D

 

Zapewniam, że nie mamy z tym nic wspólnego.

 

Edit: Bardzo proszę wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informację na temat używania naszych danych firmowych przez tą osobę (w tym logi z rozmów i inna dokumentacja) o kontakt ze mną. Zgłoszę sprawę gdzie trzeba, zaczynając od rodziców [jeśli uda się znaleźć kontakt], dalsze kroki zależą od wyniku rozmowy, bądź niemożliwości kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Co do oferowanych "ala" usług pewne wykupił shared i teraz strasznie zarządza :D

 

Mylisz się :) Pytał się Miłosza i mnie o konfigurację dedyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, wyższa szkoła jazdy. :D

 

Jakub Wiercioch
to jego prawdziwe nazwisko ? Ma ktoś jakiś inny kontakt niż gg, mail, czy skype, które wygooglowałem :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jego prawdziwe nazwisko ? Ma ktoś jakiś inny kontakt niż gg, mail, czy skype, które wygooglowałem :>?

Jeśli już koniecznie chcesz się skontaktować to zacznij od sprzedawcy, który wystawił aukcję. Na stronie o mnie ma podany numer telefonu. Z tego co wyszukałem to sprzedawca i nasz mały admin są zarejestrowani na tym samym forum freekonta.az.pl i pewnie stamtąd się znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sens gonić dzieciaka ? skoro sama strona wygląda biednie, i myślę ze klientów to on nie ma i nie będzie mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer do Naszego małego Adminka;) A dokładniej do jego taty;)

 

***

 

Jeśli był by ktoś zainteresowany to proszę zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Myślę, że nie powinniśmy tych danych wystawiać publicznie, proponuję ich zagwiazdkowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hitmy.pl się nie otwiera już ?? problemy techniczne ??

 

na pingi odpowiada, www im padło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiu

Synek dostał karę na kompa :D

 

@s49:~$ ping hitmy.pl

ping: unknown host hitmy.pl

@s49:~$ ping freekonta.az.pl

ping: unknown host freekonta.az.pl

 

dobre jest to foto na nk jak instaluje moda do przemka, musiał nieźle się podjarać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście okrutni! A może na podręczniki i przybory szkolne zbierał. 1 września za pasem...

 

Traktujemy to jako żart... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×