Skocz do zawartości
omajgat

Serwer dedykowany ?

Polecane posty

Witam.

 

1.Interesuje mnie opinia o firmie http://serwerydedykowane.eu/

 

Wyslalem maila z checia wynajmu serwera

 

Simple 3

  
Procesor: Intel Core 2 Duo E7200
Pamiec RAM: 4 GB 
Dysk: 1000 GB
Transfer: 1000 GB miesiecznie
Ilosc adresow IP: 2 sztuki 
Port: 100 mbps

 Cena: 299 zł

 

Niestety przez okres 3 dni nie dostałem odpowiedzi. (zastanawiam się czy ta firma w ogole dziala)

Zakladam wiec ze juz nie odpisza.

 

Moze zna Ktos podobna oferte do tej opisanej wyzej? (oczywiscie lokalizacja PL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianM A-H
Witam.

 

1.Interesuje mnie opinia o firmie http://serwerydedykowane.eu/

 

Wyslalem maila z checia wynajmu serwera

 

Simple 3

  
  Procesor: Intel Core 2 Duo E7200
  Pamiec RAM: 4 GB 
  Dysk: 1000 GB
  Transfer: 1000 GB miesiecznie
  Ilosc adresow IP: 2 sztuki 
  Port: 100 mbps

   Cena: 299 zł

 

Niestety przez okres 3 dni nie dostałem odpowiedzi. (zastanawiam się czy ta firma w ogole dziala)

Zakladam wiec ze juz nie odpisza.

 

Moze zna Ktos podobna oferte do tej opisanej wyzej? (oczywiscie lokalizacja PL)

 

Pan z JOR.pl ma mało czasu chyba... no ok ale mniejsza o to.

Zapraszam Pana do nas http://roothosting.pl//announcements.php?id=8 za 300 zł brutto z transferem 1 TB dodam 2 GB RAM gratis aby było 4 GB.

 

Ps. oferta ważna, jeżeli to nie ma być pod serwery gier, gdyż na masowe uruchamianie serwerów CS i innych gier nie pozwalamy.

 

W razie zainteresowania PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. oferta ważna, jeżeli to nie ma być pod serwery gier, gdyż na masowe uruchamianie serwerów CS i innych gier nie pozwalamy.

Odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianM A-H
Odpada.

 

To i w Jor też gdyż nie pozwala na masówki gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianM A-H
Damian, masowo czyli więcej jak 60 slotów czy jak to tam u Was jest ? ;)

 

U nas do max 60/100 slotów(online) nie więcej. W JOR jakoś też tak Pamiętam gdyż kolega miał VPSa u JOR zanim my wprowadziłem te usługę i dużo stawiać serwerów gier mu nie pozwalał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylem napalony na serwer w polsce, niestety oferty sa ponizej ofert europejskich.

Biorac pod uwage cene i parametry wybralem http://www.hetzner.de/ !!!

  Intel® Core™ i7-920 Quad-Core
  12 GB DDR3 RAM
  2 x 1500 GB SATA II
  4 IP
  100 MBit
  Limit 2T po przekroczeniu 10 MBit
  i inne bajery :)

  Instalacja: 149 Euro
  Abonament: 69 Euro/msc

 

Z tego co sie zorientowalem, na poskim rynku nic nie przebije takiej oferty (lokalizacja PL).

 

Nie wiem jeszcze dokladnie jak wyglada sprawa z dodatkowymi IP, moze Ktos sie orientuje? Wiec prosze o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas do max 60/100 slotów(online) nie więcej.

Nie uważasz mistrzu, że powinieneś mieć to regulaminowo zapisane ot. np. limit pakietów na sekundę czy cokolwiek w ten deseń?

 

Swoją drogą chełpisz się na prawo i lewo nt. tego jakiej Ty to jakości nie świadczysz,

podczas gdy ewidentnie widać, że boisz się jak ognia wzrostu PPSów w sieci.

 

Jak pójdę do Nephaxu i zamówię sobie nawet najtańszego dedyka,

to mogę wgrać na niego cokolwiek mi się żywnie podoba,

dostaję do dyspozycji porządny serwer Della z Xeon'en on-board i więcej transferu.

Ty w tej samej cenie oferujesz składaka z jakimś i7, mniej transferu,

chcesz 1K setupu, zakazujesz serwerów gier, jesteś świeżakiem w branży,

a oprócz tego non-stop robisz z siebie na tym forum pośmiewisko.

 

Jaką ja mam motywację, żeby kupić u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianM A-H
Nie uważasz mistrzu, że powinieneś mieć to regulaminowo zapisane ot. np. limit pakietów na sekundę czy cokolwiek w ten deseń?

 

Swoją drogą chełpisz się na prawo i lewo nt. tego jakiej Ty to jakości nie świadczysz,

podczas gdy ewidentnie widać, że boisz się jak ognia wzrostu PPSów w sieci.

 

Jak pójdę do Nephaxu i zamówię sobie nawet najtańszego dedyka,

to mogę wgrać na niego cokolwiek mi się żywnie podoba,

dostaję do dyspozycji porządny serwer Della z Xeon'en on-board i więcej transferu.

Ty w tej samej cenie oferujesz składaka z jakimś i7, mniej transferu,

chcesz 1K setupu, zakazujesz serwerów gier, jesteś świeżakiem w branży,

a oprócz tego non-stop robisz z siebie na tym forum pośmiewisko.

 

Jaką ja mam motywację, żeby kupić u Ciebie?

Chciałeś napisać "jak dostanę serwer za darmo" gdyż tam pracujesz (tak mi się wydaje i chyba się nie mylę)

Nie ma tyle Pasma, aby stawiać masowo serwery gier i dlatego nie pozwalamy na masówki w obecnej chwili.

Mamy też ofertę RACK firmy SOLAR oparte o procesory Xeon z instalacją 0 zł jak i lowendy z umową na 6 m-c instalacja również 0 zł, nie widzisz? a może nie chcesz wiedzieć mniejsza o to.

Ciekawe, kiedy dasz mi bana za chwilkę? bo coś napisałem w Twoją stronę tak jak z propozycją dotyczącą zmiany regulaminu wystawiania ofert zaraz blokada aby nikt nie pisał bo i po co....

Każdy od czegoś zaczyna a, że ty nie działasz sam albo z małą grupką ludzi tylko jesteś w super firmie to fajnie cieszę się, że możesz tam pracować i oby tak zostało.

Ps. Popraw błąd w tym regulaminie, bo wytykałem Palcem, chociaż tak nie ładnie a dalej wisi....

Nie chce się kłócić napisałem jak jest niczego nie ukrywam.

Co do regulaminu będzie zmiana w najbliższych dniach, bo fakt nic o grach tam nie jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co sie zorientowalem, na poskim rynku nic nie przebije takiej oferty (lokalizacja PL).

 

Chciałeś serwer w PL, hetzner.de to DE czyli Niemcy  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co sie zorientowalem, na poskim rynku nic nie przebije takiej oferty (lokalizacja PL).

Tylko nie płacz potem na forum, że ci się lossy u użytkowników tpnetu pojawiają, bo od jakiegoś czasu pingi do hetznera to "tylko" 150-200ms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie płacz potem na forum, że ci się lossy u użytkowników tpnetu pojawiają, bo od jakiegoś czasu pingi do hetznera to "tylko" 150-200ms.

 

Właśnie to miałem dopisać do posta ;)

 

C:\Users\Lan Hikari>ping hetzner.de

 

Pinging hetzner.de [213.133.107.227] with 32 bytes of data:

Reply from 213.133.107.227: bytes=32 time=178ms TTL=55

Reply from 213.133.107.227: bytes=32 time=176ms TTL=55

Reply from 213.133.107.227: bytes=32 time=318ms TTL=55

Reply from 213.133.107.227: bytes=32 time=177ms TTL=55

 

Ping statistics for 213.133.107.227:

Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

  Minimum = 176ms, Maximum = 318ms, Average = 212ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej żeby wydać 100 zł i zrobić mega super wypas sieć serwerów. Popatrz na ofertę ovh jedynie to Cię ratuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałeś napisać "jak dostanę serwer za darmo" gdyż tam pracujesz (tak mi się wydaje i chyba się nie mylę)

Nigdy nie pracowałem i nie pracuję w Nephaxie.

Gdybyś uważnie czytał posty na tym forum, a nie tylko spamował ofertami,

to byś wiedział, że prowadzę właśną działalność gospodarczą,

która trudni się outsourcingiem w zakresie administracji serwerami.

Jedyne co mnie łączy z Nephaxem to to, że kolokuję u nich swoje serwery,

jak również zarządzam serwerami swoich klientów dzierżawionych od nich.

Gdybyś uważnie czytał posty na forum, to byś widział również,

że nie kontruję praktycznie żadnych oferentów tutaj za wyjątkiem tych,

którzy swoją postawą ewidentnie mi podpadną.

 

Mamy też ofertę RACK firmy SOLAR oparte o procesory Xeon z instalacją 0 zł jak i lowendy z umową na 6 m-c instalacja również 0 zł, nie widzisz? a może nie chcesz wiedzieć mniejsza o to.

Jakie to ma znaczenie? Jestem firmą, biorę sobie ofertę Nephaxu i Twoją, wrzucam do tabelki i gołym okiem widzę, że Twoja jest gorsza.

Co Ty tam napiszesz, jak to nazwiesz, to już nieistotne.

 

Nie ma tyle Pasma, aby stawiać masowo serwery gier i dlatego nie pozwalamy na masówki w obecnej chwili.

Fajnie, że w końcu napisałeś coś po ludzku i szczerze.

 

Ciekawe, kiedy dasz mi bana za chwilkę? bo coś napisałem w Twoją stronę...

Jestem już bardzo blisko wlepienia Ci bana(*), ale nie za próbę krytyki mojej osoby,

a bajzel jaki robisz na forum. Ciągłe publikacje zmiany/nowych ofert. Ciągłe potyczki słowne.

Livenet.pl jest be, serwerydedykowane są bę, wszyscy są be - Active Hosting Global Sun World Damian Miodek rządzi!

 

* nie tylko Tobie, LiveNet jest następny w kolejce do odstrzału jeśli Kisiek nie przestanie bezsensownych

ofert podsyłać

tak jak z propozycją dotyczącą zmiany regulaminu wystawiania ofert zaraz blokada aby nikt nie pisał bo i po co....

Jesteś bezczelny. Tego samego dnia w którym została wprowadzona zmiana regulaminu

wysłałeś do mnie PW z żądaniem usunięcia Twoich postów z działu oferty,

tak byś mógł znowu zaspamować, po czym zrobiłeś to i tak w dziale informacje od firm hostingowych.

 

Każdy od czegoś zaczyna a, że ty nie działasz sam albo z małą grupką ludzi tylko jesteś w super firmie to fajnie cieszę się, że możesz tam pracować i oby tak zostało.

Powtarzam jeszcze raz, że nie pracuję w Nephax'ie. Jestem od nich niezależny.

( no może za wyjątkiem tego, że mam od nich kabelek w eth0 na gw1 )

Polecam ich dlatego, że w czasie długiej współpracy udowodnili, iż można na nich krótko mówiąc w pełni polegać.

Support świetny, łącza cacy, ceny ok. Jeśli kiedyś zaczną dawać ciała, to zmienię zdanie, przniosę się,

a ich przestanę polecać, ale póki co bardzo ich sobie chwalę.

 

Ty masz szansę tak samo zaskarbić sobie czyjeś poparcie, ale póki co to się panoszysz tu na forum i kreujesz na niewiadomo kogo.

To jest branża IT, tutaj liczy się kto lepiej wypełnia swoje obowiązki, a nie kto jest mocniejszy w gębie.

Byłeś tu na forum już w czasach "rzeczników prasowych firehostu" ( copyright by nvu ) [ ;) ]

i nie dało Ci to do myślenia, że może nie tędy droga?

Spokojnie, powoli do przodu i z większą dozą pokory w kontakcie z potencjalnymi klientami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już bardzo blisko wlepienia Ci bana(*), ale nie za próbę krytyki mojej osoby,a bajzel jaki robisz na forum. Ciągłe publikacje zmiany/nowych ofert. Ciągłe potyczki słowne.

 

 

Livenet.pl jest be, serwerydedykowane są bę, wszyscy są be - Active Hosting Global Sun World Damian Miodek rządzi!

 

* nie tylko Tobie, LiveNet jest następny w kolejce do odstrzału jeśli Kisiek nie przestanie bezsensownych

ofert podsyłać

 

 

brawo!

 

Wreszcie, juz myslalem ze nigdy nie zareagujecie na ten spam i ta masowa akwizycje... Kolega Damian nie posiada zadnych skrupułów, zadnych pochamowan. Stanie na rzesach byleby tylko wcisnac ludziom swojej niskiej jakosci uslugi... Najwiekszy akwizytor i naciagacz ( dzieciakow) na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpisaliśmy, jakie są możliwości rabatów, ale tak jak napisał Damian Miodek - nie przyjmujemy serwerów pod gry.

Proszę sprawdzić czy nasza odpowiedź nie zapodziała się przypadkowo w spamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianM A-H

Juve pytales sie na gg kilka razy o cos itp a teraz o co Ci chodzi? Ps nie active hosting global sun world tylko active hosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanie na rzesach byleby tylko wcisnac ludziom swojej niskiej jakosci uslugi...

 

Kolego juventinio, testowałeś usługi Active-Hosting? Jeśli nie, to nie wiem o co się czepiasz :) Każdy ma prawo zaprezentować swoja oferte i do klienta należy decyzja co wybierze. Ja też mogę wymienić kilka firm hostingowych, reklamujących swoje konta w tematach, nie spełniających warunków autora tematu, a mimo to się nikt ich nie czepia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo nikt nie nagina regulaminu prawie kazdym postem...

 

 

 

uslugi testowalem, ba,

 

jak byli w LN, jak byli w dmtecu, testowalem tez teraz jak sa w Lodzi. 

 

Wybacz ale nigdy nie skorzystalbym z uslug akwizytora, mnie takie zachowanie odstrasza. Chocby nie wiem co zaoferowal i za jaka cene. 

 

@Damian

 

chyba mnie z kims pomyliles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianM A-H
bo nikt nie nagina regulaminu prawie kazdym postem...

 

 

 

uslugi testowalem, ba,

 

jak byli w LN, jak byli w dmtecu, testowalem tez teraz jak sa w Lodzi.

 

Wybacz ale nigdy nie skorzystalbym z uslug akwizytora, mnie takie zachowanie odstrasza. Chocby nie wiem co zaoferowal i za jaka cene.

 

@Damian

 

chyba mnie z kims pomyliles.

 

Wywalili cie z kampno i masz zal do mnie czy jak?

 

Przeniosłem do Łodzi swoje maszyny, bo mi tak lepiej mówię maszyny a nie jedną swoją.... w Livenecie pisałem jak było i nie będę już się powtarzał.

Przeniosę też z dmtec maszyny klientów tylko roczne umowy zaczną dobiegać końca.

Ps. pisałeś nawet do mnie na gg o prace jakąś? albo serwer ? Ale nie dałem, bo chyba zapomniałem nie wiem już, co chciałeś, ale coś chciałeś i chyba nic Ci nie dałem... no przykro mi ;)

Lan Hikari ma u mnie serwer z windowsem i nic mu nie przeszkadza bo nic nie pada i nie ma mu co przeszkadzać.

WRÓĆCIE DO TEMATU, bo omajgat chce serwer a nie czytać nasze wywody od tego jest pw i inne komunikacyjne wynalazki....

 

ps. dmtec nie jest BEE ale lepiej mieć władze nad tym nad czym się nie miało choćby VPSami, które teraz uruchamiamy na swoim sprzęcie a nie pośredniczymy od dmtec.

 

Może pomyliłem nie wiem... akwizytorem nie jestem bo każdy serwer, który uruchamiam jest własnością Active Hosting nie pośredniczymy żadnej z usług !!!! jedyne co robimy to trzymanie sprzętu na traktorowej i nic więcej.... reszta nasza.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to juz chyab nie ma o czym pisac.

Fakt: ping tragiczny na TPSA i raczej nie ma sensu brac tego i sluchac brzdekow z kazdej strony, a czemu tak czy tak.

A szkoda, bo bardzo sie 'zajaralem' ;p

 

Ew: moze ma Ktos jakies info o usunieciu tej awarii, limitu?

Jezeli jest jakies info np: ze prace trwaja, naprawa potrwa za 2,3,4 tyg to bede wdzieczny i oczywiscie poczekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywalili cie z kampno i masz zal do mnie czy jak?

 

Przeniosłem do Łodzi swoje maszyny, bo mi tak lepiej mówię maszyny a nie jedną swoją.... w Livenecie pisałem jak było i nie będę już się powtarzał.

Przeniosę też z dmtec maszyny klientów tylko roczne umowy zaczną dobiegać końca.

Ps. pisałeś nawet do mnie na gg o prace jakąś? albo serwer ? Ale nie dałem, bo chyba zapomniałem nie wiem już, co chciałeś, ale coś chciałeś i chyba nic Ci nie dałem... no przykro mi ;)

Lan Hikari ma u mnie serwer z windowsem i nic mu nie przeszkadza bo nic nie pada i nie ma mu co przeszkadzać.

WRÓĆCIE DO TEMATU, bo omajgat chce serwer a nie czytać nasze wywody od tego jest pw i inne komunikacyjne wynalazki....

 

ps. dmtec nie jest BEE ale lepiej mieć władze nad tym nad czym się nie miało choćby VPSami, które teraz uruchamiamy na swoim sprzęcie a nie pośredniczymy od dmtec.

 

Może pomyliłem nie wiem... akwizytorem nie jestem bo każdy serwer, który uruchamiam jest własnością Active Hosting nie pośredniczymy żadnej z usług !!!! jedyne co robimy to trzymanie sprzętu na traktorowej i nic więcej.... reszta nasza.

 

Pozdrawiam.

1. nie wywalili mnie z kampno, sam odszedlem.

 

2. po co ten caly wywod? Ja opinie o Twojej firmie juz dawno sobie wyrobilem, powtorze ponownie, chocbys nie wiem jaka jakosc zagwarantowal i za jak niska cene - tak czy siak, nigdy nie dalbym Ci zarobic nawet 1grosza.

 

4. jaki zwiazek ma akwizycja z posredniczeniem?...

 

3. nie pisalem do Ciebie, nie kpij. 

 

eot z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to juz chyab nie ma o czym pisac.

Fakt: ping tragiczny na TPSA i raczej nie ma sensu brac tego i sluchac brzdekow z kazdej strony, a czemu tak czy tak.

A szkoda, bo bardzo sie 'zajaralem' ;p

 

Ew: moze ma Ktos jakies info o usunieciu tej awarii, limitu?

Jezeli jest jakies info np: ze prace trwaja, naprawa potrwa za 2,3,4 tyg to bede wdzieczny i oczywiscie poczekam

 

ps.user powinien miec prawo edycji postow w swoim temacie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×