Skocz do zawartości
marioside

Opinie Securityhost.pl

Polecane posty

Jak wygląda... (pomijając ohydną stronę) ....

 

Poprzedni szablon był o niebo lepszy....

 

Strona jest ohydna, poprzednia była o niebo ładniejsza :)

 

Dobrze że to napisałeś bo jeszcze tego nie słyszeliśmy od Ciebie ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że to napisałeś bo jeszcze tego nie słyszeliśmy od Ciebie wink.png

Widać, że za mało razy pisano o tym, że strona jest brzydka. Na Allegro można kupić skrypt z tym stylem za kilka zł, co akurat może świadczyć o firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takimi bzdetami zawracacie karolowi głowę... chociaż takie prawo demokracji smile.png Najważniejsze że usługi ok, a będzie jeszcze lepiej.

 

Szablon w stylu z poniższego linku ładnie komponowałby z nazwą 'securityhost.pl' w domenie , admin przemyśl rolleyes.gif

Edytowano przez voti (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że za mało razy pisano o tym, że strona jest brzydka. Na Allegro można kupić skrypt z tym stylem za kilka zł, co akurat może świadczyć o firmie.

 

Ok powtórz jeszcze z 10 razy że strona jest brzydka ;)

Szablon jest z templatemonster jeszcze go nie widziałem nigdzie za darmo to znaczy że na allegro sprzedawany jest niezgodnie z prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok powtórz jeszcze z 10 razy że strona jest brzydka wink.png

Szablon jest z templatemonster jeszcze go nie widziałem nigdzie za darmo to znaczy że na allegro sprzedawany jest niezgodnie z prawem.

A Ty jeszcze z 20 razy powtórz, że szablon jest fajny. Po co wałkujecie ten temat i spamicie? Jak macie coś do powiedzenia na temat usług, to śmiało, pisać. Jak nie to chociaż nie spamujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele młodych firm hostingowych zaczynało bez większego funduszu na taką działalność i nikt nie powiedział, że trzeba wydać milion złotych na stronkę, aby jakość usługi była na wyższym poziomie. W początkowej fazie działalności firmy taki szablon w zupełności wystarczy, z czasem jednak sytuacja nieodwracalnie spowoduje wizytę u grafika i kodera.

 

Komentarzami w stylu paskudna strona, nie ma co się przejmować, warto jednak słuchać takich komentarzy, spowodują one inny punkt myślenia firmy, a to już duży krok do przodu w rozwoju działalności.

 

Nie od razu Rzym zbudowano ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie było padów, to polecałem. Dzisiaj moja strona umieszczona na Państwa serwerach ma uptime 96%. Warto byłoby pisać informacje e-mail, że serwer padł z tego i tego powodu, a nie na przypał "a nuż, może się nie kapną" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, jest z dzisiaj, a w tych dniach?

 

09.05, 14.05, 16.05, 17.05

 

Powodzenia życzę przy naprawie smile.png Nie trzymam u Was ważnych stron, bo mam tylko katalog stron i stronkę z tapetami. Uznałem, że warto napisać o padzie, bo nikt tego nie zrobił przede mną smile.png

 

Miłego dnia wszystkim!

 

 

@securityhost: Przepraszam, ale pozwolę sobie nie komentować powyższej wiadomości :) Fajnie, że macie wysoką pozycję :D

 

Był tu już taki jeden od plazmy :D

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt grube frazy ;) mysle ze z tej 'karol mrozik' to conajmniej z 2 zamowienia dziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy na Pana błędy - będę pierwszy ;-)

Jakie moje błędy ? Nie rozumiem... Z resztą nie powinno to Pana interesować, czy ja polecam Pana firmę czy nie. Jak napisałem gdzieś, że nie polecam ze względu na pady, toś Pan mi na e-mail smarował, bez jaj, czego Pan oczekiwał? że zmienię zdanie? Pzecież Pan nie zbiednieje smile.png

 

Tak samo z transferem bez limitów, ostatnio komu wypowiedział Pan umowę za przekroczenie transferu bez limitu ? Nie chciałem o tym pisać, ale będę chamem :] - Przyznam, że dość poważnie podszedł Pan do sprawy, bo pieniążki zostały zwrócone, ale tak czy siak warto jednak ograniczyć ten transfer w ofercie, niż pisać coś, czego nie jest się w stanie zagwarantować smile.png

 

Tyle w temacie. Nikomu nie życzę źle, fajnie, że firma na siebie zarabia.

 

Pozdrawiam wink.png

 

 

Dziś czyli 9.06.2012 także serwer zdechł na 1.5godziny. Panie Karolu i ja mam polecać Pańskie usługi ?

 

downtime: 9.25 hour(s)
Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze Pan nie napisał ze to było ok. 4 w nocy. Nie każe Panu mnie polecać.

Co do powyższej wypowiedzi Pana nie pamiętam abym kogoś wygonił za zużycie transferu ,ewentualnie za CPU jeśli klient nie chciał przejść na wyższy pakiet dopłacając rozniecę. Jeśli ja wypowiadam umowę zawsze są oddawane pieniądze za niewykorzystane miesiące ,inna polityka jest trochę dla mnie nie fair.

 

I to tyle w tym temacie.

 

I nie zdechł tylko został wyłączony.

Edytowano przez Miłosz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, 4 pytania do SecurityHost:

1) czy w kwestii własności usług hostingowych były w ostatnim roku podejmowane zmiany własności lub czy takowe będą podejmowane? Jak wygląda kwestia właściciela securityhost.pl - czy Pan Karol wciąż jest jedynym właścicielem usług na zasadzie jednoosobowej DG? Pytam, gdyż interesuje mnie to pod kątem stabilności firmy i w razie sprzedaży, wystawiania firmy na aukcje jako klient chciałbym o tym wiedzieć

2) w pewnym momencie dokonano zdaje się zmiany wersji php, czy jako klienci możemy liczyć by ewentualne zmiany podejmowane w przyszłości były notyfikowane e-mailowo ze znacznym wyprzedzeniem (większym niż e-mail typu "w weekend będzie zmiana czegośtam") podobnie z planowanymi pracami, które da się przewidzieć, aby nie być zaskoczony np. wiadomością typu "dziś wieczorem przerwa 2-3 h z uwagi na...". Myślę, że nie tylko ja bym był wdzięczny za informowanie z wyprzedzeniem.

3) bodajże po zmianie php serwera znaleźć można było info, że "stara wersja zostanie z czasem wyłączona" (w mailu lub bazie wiedzy, nie pamiętam) - mam nadzieję, że nie jest to planowane w niedalekiej przyszłości? W razie takich zamiarów prosiłbym o uprzedzenie co najmniej kilkumiesięczne, ponieważ w przypadku wielu serwisów może okazać się, że np. ktoś będzie musiał wynieść portal na inny serwer spełniający np. stare standardy php

4) ...i najważniejsze - nie ukrywam, że wybierając SH zwracałem uwagę na stabilność i przede wszystkim ceny. Od dawna nie zmieniały się ceny i pojemności serwerów, tymczasem konkurencja zwiększa się. Czy można liczyć na jakieś zmiany w ofercie w najbliższym czasie? Osobiście wolałbym np. promocję "2x więcej pojemności" po 12 czy 24 miesiącach, zamiast xx% taniej po jakimś okresie. Jak ktoś jest stałym klientem, to oczywiście patrzy na ceny, ale też pojemność ma dla niego znaczenie. Konkurencji proponują nieraz np. indywidualne upusty, zmianę transferu/pojemności (tu transfer jest b/o akurat, ale pojemność bardzo mała) dlatego chętnie przyjąłbym informację o jakichś zmianach w ofercie, zwłaszcza dla dotychczasowych klientów.

Poza paroma "wpadkami" i okresowo zdarzającymi się małymi "padami" nie mam na co narzekać w SH, całkiem dobrze się współpracuje, byle tylko czegoś nie popsuć i iść z duchem czasu i konkurencji. Pozdrawiam.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia po roku użytkowania - konto nadaje sie tylko i wyłącznie jako zabawka do przeprowadzania niewymagających testów, hostowania prostych stron i... w zasadzie tyle. Pady serwera, luki w zabezpieczeniach (swego czasu ktoś sie włamał i pod adresem mojej strony - i nie tylko, inni mieli ten sam problem - widniał obrazek jakiejs grupy "hackerskiej" - po pewnym czasie hosting padł na dłuższy czas) i co najgorsze - WYDAJNOŚĆ. Próbowałem postawić demo Prestashop, aby pokazać backend znajomemu - efekt? Stracone 1,5h na próby przebrnięcia przez instalatora (oczywiście paczka samodzielnie zassana, bo instalator z DA nie działa), błędy wywalało na etapie tworzenia struktury bazy danych (najczęściej "server has gone"). Po którejś próbie ukazał się śliczny komunikat o zablokowaniu mojego konta... Nie działał DA, FTP ani żadna ze stron. Ot tak po prostu bez żadnego ostrzeżenia dostałem zawieszenie za "przekroczenie limitów serwera"... Wychodzi na to, że do przekroczenia limitów serwera wystarczy zapytanie w MySQL tworzące prostą strukture bazy danych!

 

Zalety:

+ nielimitowany transfer

+ cron co 1 minutę

+ rozsądna cena

 

Wady

- kipeski (na tle konkurencji) uptime serwerów

- prawdopodobny overselling (na pytanie o znaczący spadek prędkości działania hostingu otrzymałem odpowiedź, iż zapewne ktoś robił backup plików...)

- luki w zabezpieczeniach

- bardzo niskie limity uzycia zasobów serwera

 

Hosting nadaje się co najwyżej do celów edukacyjnych ( o ile ktoś nie planuje nauki Prestashop :P). Ogólnie nie polecam.

Edytowano przez Belial (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze zwyczajny włam na konto FTP użytkownicy oznaczają jako lukę w zabezpieczeniach, pani Krysia z księgowości z hasłem 1234 też tak mówiła dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie polecam. Przy robieniu prostych operacji w wordpressie, albo jest serwer error, albo się czeka i czeka i czeka......na respond serwera. Tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W nocy z 22 na 23 marca zamówiłem u SH drugą usługę hostingową. Kupiłem pakiet H1. Od razu zapłaciłem za pomocą PayPala i do dzisiaj nie otrzymałem usługi. Pisałem ticketa, maila i dzwoniłem. Zero odzewu.

Czas to pieniądz a moja strona jest offline.

 

Do tej pory problemów nie miałem. Serwery działają dobrze, nie lagują. Czasem pada, ale rzadko i na krótko. Ogólnie polecam, jednak kontakt bardzo słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×