Skocz do zawartości
www.ionic.pl

5 VPSów na test

Polecane posty

Witam, chciałbym przekazać 5 vpsików na test.

Wielka prośba, 5 pierwszych osób które się zgłosi w temacie dostanie możliwość pomocy nam na tydzień - gorąco proszę aby oso by miały doświadczenie w obsłudze tak by mogły się ze mną podzielić konstruktywnymi uwagami nt. usługi :)

 

A żeby nie było że za darmo bo za darmo umarło - każdy tester dostanie na rok konto hostingowe Express Simple :)

A jak testy będą owocne to może nawet i darmową domenę i vpsa z normalnej oferty - czas pokaże :)

 

Nie oczekuję "odwalenia za nas czarnej roboty" ale często jak się siedzi w projekcie to się pewnych rzeczy nie dostrzega więc prośba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja :)

Chętnie sprawdzę jak się sprawuje, może aż tak nie jestem obeznany w dziedzinie ale myślę ze dam rade.

Najlepiej powiedz co dokładnie, bo nei wiem czy dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, niec będą 4 ! :)

Matt jakbyś chciał to zparaszam jak znajdziesz chwilkę.

 

Panowie poproszę o adresy email na PW. POstaram sie odwdzięczyć w późniejszym terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No co, a ja ? : P

LAMP-a postawię, powiem co się różni między tym, a doświadczeniami z HE i Rapidswitch w UK.. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, niec będą 4 ! :)

Matt jakbyś chciał to zparaszam jak znajdziesz chwilkę.

 

Panowie poproszę o adresy email na PW. POstaram sie odwdzięczyć w późniejszym terminie :)

i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co, a ja ? : P

LAMP-a postawię, powiem co się różni między tym, a doświadczeniami z HE i Rapidswitch w UK.. : )

 

NIestety maszynka tesowa nie ma wiecej IP :) MAtt sie jednak namyślił :)

 

Mały error techniczny - vpsy podeślę Wam (przynajmniej się postaram) w dniu jutrzejszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, ok - przepraszam za post pod postem.

 

Dane do vpsów poszły na Wasze skrzynki (mogą być też w spamku), wszelkie uwagi mile widziane proszę kierować na pw lub pnajdek |at| ionic.pl

 

 

Dzięki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×