Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
spello

[opinie] cyf.pl hosting i domeny

Polecane posty

Czy zna ktoś ten serwis? Chciałbym u nich kupić hosting z domeną pl, jednak nie wiem, czy warto zrobić to akurat u nich. Zależy mi na zapłacie za usługi SMSem, bo mógłbym wykorzystać jakoś to co mam na koncie. I mam też pytanie do was - czy przedłużenie domeny będzie możliwe przez wysłanie smsa? 

 

Jeśli znacie inne hostingi i domeny za sms, które są pewne, bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

active-hosting.pl - konto za smsa ;)

 

Przedłużenie domeny za wysłanie smsa? tego jeszcze nie spotkałem i raczej nie spotkam B)

 

Poprostu się to nie opłaca - lepiej idź do banku B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego zależy Ci na opłacie via SMS? tak trudno przejść się na pocztę?

 

co do domeny - zerknij do mojej stopki, najtańsze odnowienia domen .pl (i brak ukrytych kosztów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mówiłem. To co mam na koncie w telefonie i tak mi się nie przydaje. Muszę doładowywać 30zł miesięcznie, bo mam tak w umowie z operatorem. A że nie potrzebuję aż tylu chcę wydać to na hosting/domenę. Dlatego taniej wyjdzie mi wysyłać SMSy niż dodatkowo wyciągać pieniądze z portfela i wydawać to na utrzymanie hostingu/doemeny (wtedy oprócz 30 zł wydałbym niepotrzebnie dodatkowe pieniądze na hosting).

Więc nie chodzi tu o to, że daleko mi na pocztę. Gdybym miał przelewać forsę robiłbym to w internecie, mam konto bankowe online.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dane do panelu administracyjnego czekam już prawie dobę, tracę przez nich pieniądze, kontakt prawie zerowy i brak pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dane do panelu administracyjnego czekam już prawie dobę, tracę przez nich pieniądze, kontakt prawie zerowy i brak pomocy.

Dramat :) www.home.pl -> i masz z głowy stratę milionów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrażam swoją opinię na temat firmy cyf.pl , to nie temat reklamowy i zachęcający do home, bo gdybym chciał to bym wziął hosting u nich. Człowiek się uczy na błędach, a Ty nic do tematu nie wnosisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnosi, to że jak masz jakąś konkretną stronę przez którą zarabiasz i nie chcesz żeby była długo offline/wolno działała to wykup hosting z wyższej półki (drozszy shared/vpsa/dedyka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem stronę na darmowym serverze dla testu która miała jakoś 800 unikalnych wizyt w 2 dni, ale jak to darmowy padł z limitu CPU. Nie wiem jak to dalej będzie wyglądało, więc nie wezmę póki co nic droższego niż kilka max 10zl na miesiąc.

 

I wszem i wobec jednak jestem do zwrócenia honoru temu hostingowi,

Nie zakładajcie kont na gmail, bo nic od nich nie dochodzi na te skrzynki. Po dodzwonieniu się do nich wszystko w miarę sprawnie zostało załatwione. Co do działania to się jeszcze nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, używam gmaila na co dzień. Mam tam całą pocztę (w subdomenie gmaila i w kilku własnych).

 

Nie zauważyłem żadnych problemów :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

GMail? No toście mi oliwy dolali...

Dziadostwo! Odradzam totalnie.. przede wszystkim ja i Gmail mamy bardzo różne pojęcie na temat tego, czym jest spam.. po drugie, jak coś padnie (a pada czasem), to do kogo dzwonić i op..ć?

Gdy w mojej pracy to gówno wprowadziali (ja mówię do współpracowników "gównomail", od "g" jak gówno), od razu przekierowałem sobie firmową pocztę na inny mejl, loguję się tam raz na 3 miesiące odpisać komuś, komu muszę z firmowej skrzynki..

No i te jaja z filtrowaniem i szpiegowaniem.. ooo nie...dziękuję...

 

ale się zofftopiłem..

OFF.. tzn. UFFF..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×