Skocz do zawartości
nvu

Orange obsługa klienta - sklep internetowy

Polecane posty

Ja jakieś 6 miesięcy temu dostałem propozycje od Orange dla firm że do mojej oferty mogę zamówić sobie nowy telefon z nowym numer, oczywiście się zgodziłem wybrałem telefon zamówienie zostało złożone zrealizowane tak do 3 dni. Na nowy numer dostałem 30 minut darmowych połączeń do wszystkich sieci a koszt połączenia za jedną minutę wynosił 67 gr do innych sieci - a do Orange 55 gr, a sms'y 20 gr. Zadzwoniłem na BOK i się spytałem czemu są takie drogie stawki ? Pani z Orange odpowiedziała mi: dlatego ze to taka oferta i dopiero w wrześniu można zmienić ofertę, moja odpowiedź była krótka: wole sobie kupić starter Orange GO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Malitek przetestowałeś jakość obługi Klienta, czy telefonu w orange używasz jak więkoszść nastolatków do masowego wysyłania sms'ów? :lol:

 

Szczerze ? ;) Nie wysyłam SMS prawie w ogolę jak coś chce to po prostu dzwonie. No ... chyba że podczas "lekcji" coś ważnego to raczej dzwonić nie będę a SMS`a wysłać mogę ;)

 

Obsługę testowałem i średnio to wygląda. O "złodziejstwie" też nie wspomnę. Mnie o no nie dotyka ale moją rodzinę która bardzo dużo dzwoni - jest to kilka godzin dziennie przegadanych w różnych pakietach gdzie są minuty po 3 gr i czasami dziwnie środki znikają. Po kontakcie z nimi (trzeba 1zł za rozmowę zapłacić) zazwyczaj zwracają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba mogę czuć się wyróżniony bo poza problemem z dostarczeniem telefonu zawsze byłem zadowolony z obsługi. Kiedy ostatnio dzwoniłem czekałem ok. 1 minuty z muzyczką, więc też nie jest źle. 50mb transferu gratis co miesiąc, a kolejne mb za jakieś grosze, darmowe rozmowy do rodziny i dziewczyny, kasa nie znika.

Żyć nie umierać ;]

 

Mam abonament na firmę, a z tego co już sprawdzałem, to robi ogromną różnicę we wszystkich sieciach.

 

Przekręty i słaba obsługa zdarza się wszędzie, w mieszkaniu mamy chyba wszystkie możliwe sieci jakie można mieć (poza wirtualnymi, rodziną itp) i w każdej zdarzają się głupie sytuacje. W erze np. raz nie zaksięgowało dobrze przelewu i zablokowali telefon bez słowa, albo zmienili abonament na 2 razy większy bo kolega podpisał umowę miesiąc przed końcem poprzedniej i stracił jakieś zniżki na miesiąc. W każdej sieci coś się znajdzie takiego, ale jedno jest pewne, nie ma sensu bawić się w maile, a najlepiej od razu do salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak według Was ale jak patrzę na abonament i ofertę na kartę. W moich oczach abonament wypada drożej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 1zł - przy jakim obonamencie :lol:

 

Jakbym chciał abonament za 25zł + Nokie N95 to taniej mi wyjdzie kupić na allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koło Marca czekałem około tydzień na 3 nowe telefony, Firma DPD ściemniała za każdym razem ze kurier był o 16 co dziennie ale jakoś go nie widziałem - dziwne.

Zbliżał się piątek dzwoni firma kurierska ze kurier ma być za 15 minut a za 30 godziny dzwonie i się pytam co się stało ze nie było kuriera dowiedziałem się ze złapał gumę i ze będzie za 2 godziny wkurzyłem się i powiedziałem ze dziś wyjeżdżam na urlop i nie będzie mnie 2 tygodnie dostałem za chwilę telefon ze kurier będzie za 15 minut, kłamstwo czasem popłaca. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi, jaki jest sens brania abonamentu skoro prepaid wychodzi taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi, jaki jest sens brania abonamentu skoro prepaid wychodzi taniej?

 

W moim wypadku: za duże ryzyko, że w kryzysowej sytuacji nie będę mógł doładować konta.

 

Dodać należy, że rozmawiam dużo ~ 1.5K minut miesięcznie.

 

Dzwonię ile potrzebuję, potem przychodzi FV, płacę i z głowy.

 

Bez konieczności oglądania się na saldo konta.

 

Nie wyobrażam sobie prowadzenia biznesu z telefonu pre-paid.

 

Brzmi to dla mnie skrajnie kuriozalnie.

 

Oprócz tego telefon za złotówkę. Ja osobiście niezależnie od tego ile mam pieniędzy,

 

nie jestem w stanie się zmusić by wydać na aparat przykładowo dwa tysiące złotych.

 

Pełno różniastych fajnych modeli w tej cenie, nie mniej jednak jak sobie pomyślę,

 

że za rok dadzą mi to samo za półdarmo,

 

przy czym w tym roku dostałem iPhone'a 3G 16GB, to wolę poczekać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
A powiedzcie mi, jaki jest sens brania abonamentu skoro prepaid wychodzi taniej?

 

Popieram wypowiedź Bella.

Na karcie albo masz pakiet danych, albo minut do własnej sieci itp.

 

A w abonamencie masz i minuty, i do wszystkich sieci (oprócz plej) oraz internet.

 

Wracając do tematu, siadam przed kompem, wchodzę na stronę Inteligo, wklepuję kwotę po kilku minutach ew. godzinach przelew jest wysłany.

Z Inteligo za darmo można wysłać potwierdzenie faxem, wiec po 5 minutach płatność jest zaksięgowana w Orange :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już 7 lat jestem w Plusie i jakoś nigdy większych problemów nie bylo........... Najpierw był abonament ( na ojca) - rachunki przychodziły zabójcze więc kupiłem telefon na kartę - Nokie 3410 za 449 zł. Od 2 lat przesiadłem się z simplusa do MIX-a i nie narzekam - no może poza tym że nie licząc tej nokii to pozostałe telefony wytrzymały max 1 rok .

 

Oczywiście ze zerwaniem umowy nie bylo problemu.

 

pół roku temu ojciec znowu wziął abonament no i umowa przyszła pocztą , telefon również - Konsultantka powiedziała ,,telefon przyjdzie tego i tego dnia w godz. 11-13" i rzeczywiście parę minut po 12 był kurier.

 

Wkurza mnie jedynie to że w święta , noc sylwestrową w godz. 23 - 1 nie można się nigdzie dodzwonić.

 

Poza tymi drobnymi uwagami mogę śmiało polecić plusa - niezależnie czy na kartę czy abonament.

Chociaż telefony by mogli poprawić - albo trefne modele się trafiały ( już 6 w kolekcji - od sagema, przez plusfony, nokie po samsunga). Obecnie uzywam nokii 3410 - wymieniłem tylko klawiature i śmiga bez problemu już 7 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tylko potwierdzę wypowiedź przedmówcy.. czasem coś schrzanią, ale jest to na tyle okazjonalne, że idzie im to wybaczyć.. i czasem reagują z opóźnieniem na ruchy cenowe konkurencji.. ale koniec końców jest to najmniej syfiasta sieć... bo wiadomo... poziom obsługi klienta, ceny, usługi, telefony rok-dwa "za murzynami" (w porównaniu do Zachodu)... no ale i tak nie jest aż tak źle..

 

Ja im to często mówię, gdy jestem w salonie po cokolwiek, że "wkurzacie mnie, ale jesteście i tak mniej do kitu niż reszta konkurencji"... mój staż chyba 10 latek jakoś wkrótce będzie... ciągle ten sam numer.. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×