Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
moDell

10.000 PLN do odebrania pod prysznicem

Polecane posty

Witam wszystkich,

sory że wyskoczę z takim wątkiem, ale poprzedniego nikt nie pacyfikował, a temat jest ciekawy.

Do wygrania jest 10.000 zł i inne nagrody, codziennie od poniedziałku do piątku.

Codziennie w innym mieście wystawiona zostaje kabina prysznicowa. Informacje nt. lokalizacji kabiny znajdują się na stronie www.deante.pl oraz w Radiu Złote Przeboje. Ten kto o godzinie 16:00 odbierze telefon dzwoniący z kabiny ten wygrywa. Good Luck! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory że wyskoczę z takim wątkiem, ale poprzedniego nikt nie pacyfikował, a temat jest ciekawy.

 

1. Naucz się angielskiego ;)

2. Poprzedni wątek był taki sam jak ten - ni to interesujące, ni to związane z informatyką, a z hostingami tymbardziej :)

 

Mówiąc krótko - odpuść sobie, bo ta reklamka ludzi niezbyt zainteresowała jak widać :) napisz do dmtec'u, może gdy uda im się zlokalizować swoje "dc" będą chcieli tam wstawić kabinę przysznicową :)

 

So... Kosz please  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz do dmtec'u, może gdy uda im się zlokalizować swoje "dc" będą chcieli tam wstawić kabinę przysznicową :)

 

Do DM nic nie mam, ale 10/10 :)

 

A kabina pewnie tylko w największych miastach będzie się pojawiała, więc chociażby dla mnie taki konkurs jest nietrakcyjny chociaż wiadomo - 10k zł to 10k, przydałoby się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do DM nic nie mam, ale 10/10 :)

 

A kabina pewnie tylko w największych miastach będzie się pojawiała, więc chociażby dla mnie taki konkurs jest nietrakcyjny chociaż wiadomo - 10k zł to 10k, przydałoby się ;)

 

Siedzę wczoraj w pracy, wpada policja z psem tropiącym - co sie okazuje; koleś 50 metrów od nas okradł bank i zgarnął kilkanaście koła bez szukania kabiny ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×