Skocz do zawartości
promileq

hosting + możliwość edycji dns (cname, mx)

Polecane posty

Witam,

 

Szukam taniego (lub darmowego ;-)) hostingu do którego można będzie podpiąć dwie domeny.

 

Pojemność i transfer nie są dla mnie istotne. Może być mało.

 

Ale najważniejsze jest aby była możliwość pełnej edycji dnsów (lub żeby nie było potrzeby trzymania domeny w ich DNS'ach - bo na chwile obecną do dns używam atomDNS.com ;-) ) ponieważ potrzebuje skonfigurować konta pocztowe na gmail (podpiąć domenę) a do tego potrzeba ustawić rekordy MX.

 

 

 

Kiedyś używałem darmowego nk6.pl ale zaczeli dołączać reklamy i trzeba się przenieść.

 

Mam nadzieję, że nie pokręciłem :D No i że coś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość kont z DirectAdmin'em mają możliwość edycji rekordów DNS.

 

- vipower.pl

- szybki-serwer.pl

- hekko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale najważniejsze jest aby była możliwość pełnej edycji dnsów (lub żeby nie było potrzeby trzymania domeny w ich DNS'ach -

 

rootnode.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moment. moment, czegoś tu nie rozumiem...

Twierdzisz, że domeny masz podpięte w AtomDNS. A na ich stronie napisane jest jak byk:

W tej chwili serwis oferuje między innymi:

(...)

obsługę rekordów NS, A, CNAME, MX, TXT oraz rekordów typu wildcard

(...)

 

Więc w czym problem? Po co Ci jeszcze dodatkowy hosting tylko po to, żeby podpiąć domenę pod Google Apps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przetestowania konta EasyPack z oferty Hekko.pl. W pakiecie za 42,70 brutto rocznie dostaniesz 2GB pojemności i 5GB transferu miesięcznego co w zupełności zaspokoi Twoje potrzeby. Jeśli będziesz zadowolony z naszych usług możesz skorzystać z programu partnerskiego polecając nasze usługi jednocześnie zbierając pieniążki np. na kolejne przedłużenie.

Oczywiście zarządzanie DNS jest w standardzie, konfiguracja dla Google Mail działa prawidłowo.

 

Serwery zlokalizowane są w Polsce, w Gdańsku. Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej o infrastrukturze dzięki której utrzymujemy łączność ze światem zapraszam do przejrzenia tej podstrony.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W cPanel też można. A konkretniej w WHM (który jest niczym więcej jak "trybem administratorskim" cPanel - jest pełna edycja DNSów, kto powiedział, że się nie da? Sam mam serwer z cP/WHM i oddelegowuję z niego pocztę z kilku domen do Google Apps (w tym jedna domena wydelegowana dodatkowo na VPSa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd
Szukam taniego (lub darmowego ;-)) hostingu do którego można będzie podpiąć dwie domeny.

 

W cPanel też można. A konkretniej w WHM (który jest niczym więcej jak "trybem administratorskim" cPanel - jest pełna edycja DNSów, kto powiedział, że się nie da? Sam mam serwer z cP/WHM i oddelegowuję z niego pocztę z kilku domen do Google Apps (w tym jedna domena wydelegowana dodatkowo na VPSa).

 

Pokaż nam tani lub darmowy hosting w którym jest dostęp do WHM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokaż nam tani lub darmowy hosting w którym jest dostęp do WHM

 

WHM to mus ?

a panel DA to ma,pod warunkiem że firma udostępni klientom :)

u nas przynajmniej 1 (one) mail i jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki, na chwilę obecną zdecydowałem się na hekko.pl

 

Bardzo fajna oferta.

 

Tylko nie wiem jak ze stabilnością serwera bo wczoraj miałem problemy - przy grzebaniu w panelu po wysłaniu formularza robilo timeout i trzeba bylo odswieżać. ALe opinie o hostach to już chyba inny dział forum :)

 

Dziękuję wszystkim za pomoc :)

 

 

 

 

 

PS

 

@d.v - tak, atomdns ma wszystko, tylko, że ja potrzebuje nie tylko dns pod google aps ale teżserwer www ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×