Skocz do zawartości
GyniO

Poszukiwany hosting z prawdziwego zdarzenia.

Polecane posty

Witam, wiem wiem jestem od dłuższego czasu na forum, ale kompletnie nie wiem co sądzić po firmach, które się tutaj promują.

 

Nie wszystkie firmy testowałem(bo to nie możliwe - nie wyrobił bym się), ale poszukuje hostingu z prawdziwego zdarzenia!!

 

(około 500-600zł rocznie)

50-100GB transferu miesiąc

2-5GB dysku

DA(najlepiej)

stawiam na stabilność i jeszcze raz stabilność!!(chce tam postawić stronę główną progamela.net(logowanie do gry) i forum IPB forum.progamela.net)

PHP5 itd..

 

zastanawiałem się nad kei.pl, ale oni nie posiadają tam transferu powyżej 50GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O taki duży transfer przy takim budżecie będzie dosyć ciężko.

Jeśli mówimy oczywiście o firmach, jak to nazwałeś, z prawdziwego zdarzenia, którym nie straszne będzie zagwarantowanie odpowiedniego poziomu bezawaryjności usługi.

 

Z takich firm, to może dhosting (Enterprise), kei (system Luna), iq (Advanced).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić http://linuxpl.com

 

Za 427 zł otrzymasz 20 GB pojemoności i 160 GB transferu.

Za 231 zł otrzymasz 10 GB pojemoności i 90 GB transferu.

 

Ten hosting oferuje: darmowy SSH w ramach konta oraz panel Direct Admin. Do obu pakietów domena .pl lub .eu gratis.

 

Jeżeli się zdecydujesz jako polecającego możesz wpisać: kermit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hosting z prawdziwego zdarzenia to może i da radę znaleźć.. ale Ty musisz mieć też fundusze z prawdziwego zdarzenia ; ) podnieś go do tak około 800-1000zł i zapukaj do IQ.pl/dhosting.pl ...no a pod nosem masz Lunę w KEI.. to też jest z prawdziwego zdarzenia : )

 

EDIT:

Ooo Fiercio to samo prawie napisał heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z czystym sumieniem mogę Ci polecić prohost.pl

 

dobry hosting i rewelacyjna obsługa klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wiem wiem jestem od dłuższego czasu na forum, ale kompletnie nie wiem co sądzić po firmach, które się tutaj promują.

 

Nie wszystkie firmy testowałem(bo to nie możliwe - nie wyrobił bym się), ale poszukuje hostingu z prawdziwego zdarzenia!!

 

(około 500-600zł rocznie)

50-100GB transferu miesiąc

2-5GB dysku

DA(najlepiej)

stawiam na stabilność i jeszcze raz stabilność!!(chce tam postawić stronę główną progamela.net(logowanie do gry) i forum IPB forum.progamela.net)

PHP5 itd..

 

zastanawiałem się nad kei.pl, ale oni nie posiadają tam transferu powyżej 50GB.

 

Zapraszamy do nas tanie konta FTP z możliwością hostingu stron www bez limitu transferu danych oczywiście Direct Admin w standardzie zapraszamy !!!

FreeCast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freecast: za wysokie progi dla Ciebie jak na wymagania autora tematu;-)

 

nie sadze aby to byly za wysokie wymagania trzeba spróbować a dopiero oceniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u Ciebie na stronie nawet nie ma jako takiej oferty serwerów www.

Tutaj raczej szukany jest hosting PREMIUM dobrze znanej firmy, z dobrym supportem i z uznaną marką na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadze aby to byly za wysokie wymagania trzeba spróbować a dopiero oceniać ;)

Świadczenie hostingu na najtańszym, budżetowym wręcz serwerze w OVH, jakim jest kimsufi, powinno mówić samo za siebie.

Tym bardziej, że freecast jest taki "profesjonalny", że nawet o customizowanego revDNS nie chciało im się postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do nas tanie konta FTP z możliwością hostingu stron www bez limitu transferu danych oczywiście Direct Admin w standardzie zapraszamy !!!

FreeCast

 

Jesteście nową firmą "świeżą" nie będę inwestował w taką firmę.

 

Freecast: za wysokie progi dla Ciebie jak na wymagania autora tematu;-)

 

Racja.

 

 

Poczekam jeszcze sobie powiedźmy do poniedziałku...

Zobaczę czy da się uzbierać jeszcze troszkę kasy..

 

Ewentualnie zostanie mi mój serwer dedykowany..(choć nie byłoby to zbyt dobrym rozwiązaniem bo jak serwer padł to padłoby wszystko ;p)

 

Rozmyślam nad

prohost.pl(choć regulamin nie po drodze),

kei.pl(przeczytam regulamin i skontaktuje się z pomocą w sprawie lepszej oferty)

IQ.pl

dhosting.pl

 

Jestem otwarty na inne ciekawe oferty, które można śmiało porównać w wyżej wymienionymi "normami" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież wasze forum jest na VPSie w webh.pl - coś nie halo z tym serwerem jest czy nie potraficie siebie poradzić z administracją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już 2 osoba pisze mi na PM z ofertą..

 

Ja nie chce ofert via PM, tylko oferty tutaj na forum.

 

Piszecie na PM bo się boicie, że zostaniecie wyśmiani(że nie podlegacie normom) ?

Nie kumam ;/

 

Tylko ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GyniO jakbym ja miał przedstawiać jakąś ofertę Tobie i wyskoczyłbyś z takim "hasełkiem" jak teraz to uwierz nie wypowiedziałbym się w tym temacie. Jak można narzekać, że ktoś Ci przesyła ofertę... ? To jest tylko moje zdanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×