Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ambrozy

umowa z resellerem

Polecane posty

Nikt nie ma wzoru umowy, poniewaz jest to umowa nienazwana, czyli kodeks cywilny nie okresla jak powinna ona wygladac, jakie postanowienia zawierac, czy jaka forme przybrac.

 

Regulamin napisal prawnik i to na pewno nie za darmo. Szczerze mowiac nie wiem nawet, czy taka umowe mozna kopiowac, czy nie (wydaje mi sie, ze nie). Problem zwykle w tym, ze taki regulamin jest napisany pod firme, ktora malo kto prowadzi.

 

Ten akurat jest bardzo szczegolowy - jak widac duze firmy sa bardzo ostrozne i daja dosc szczegolowe zapisy w regulaminach, zeby bylo jak najmniej watpliwosci co do warunkow swiadczenia przez nie uslug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale np. netnova proponuje wspolprace na podobnych zasadach wiec chyba maja jakis wzor umowy bo niewierze ze robia to bez niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie wiem co rozumiesz przez "wzor umowy". Sa wzory roznego rodzaju umow, jak na przyklad umowa najmu, co nie oznacza, ze wszystkie umowy najmu musza tak wygladac.

 

Firma ma swoj wzor umowy, ktory napisal jej jakis prawnik i jak z kims zawiera umowe danego typu, to daje mu wlasnie ten wzor. Inna firma bedzie miala troche inny wzor tej umowy, choc technicznie bedzie chodzilo o to samo.

 

Nigdzie nie jest napisane, co trzeba w takiej umowie uwzglednic, a czego nie mozna brac pod uwage. Ograniczeniem jest oczywiscie polskie ustawodawstwo. Jesli ten reseller nie jest konsumentem, to mozna dac nawet zapis, ze musi byc wysokiem brunetem mieszkajacym w Warszawie i umiejacym robic fikolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×