Skocz do zawartości

Polecane posty

No to srv3.biznes-host.pl leży (serwer z VPSami). Zgłoszenie wysłane ticketem + telefon.

 

Wymuszony przez nephax restart (przenosiny do ich nowego DC) i po starcie maszyna wymagała sprawdzania systemu plików - stąd przerwa w działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale Wy nie informujecie, że taka akcja będzie miała miejsce? Wtedy raczej nikt by nie pisał tutaj jeśli jest zaplanowane przeniesienie serwera do innego DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom3kk

mysle ze nie nie byloby wiele roboty zeby zrobic np: http://prace.logout.pl/ i prowadzic tam 'newsy' na temat tego jakie prace aktualnie trwaja i ktore hosty beda 'affected', mysle ze rozwialo by to sporo watpliwosci wystepujacych tutaj na forum, a o ile mnie pytan "co sie dzieje"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nie nie byloby wiele roboty zeby zrobic np: http://prace.logout.pl/ i prowadzic tam 'newsy' na temat tego jakie prace aktualnie trwaja i ktore hosty beda 'affected', mysle ze rozwialo by to sporo watpliwosci wystepujacych tutaj na forum, a o ile mnie pytan "co sie dzieje"...

 

Chyba w cuda wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom3kk

a tam, jak ktos ma lenia to wystarczy postawic jakis banalny skrypt...

 

grunt zeby potem sumienna osoba sie tym zajmowal, co za problem trzasnac news odrazu potym jak jakis serwer wyleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://monitoring.filit.eu/pl z naszej grupy fast-servers.eu pomoga ci dowiedziec sie o serwerze bez spedzania czasu przed kompem..

 

Eee, to przeciez tylko monitoring.

 

W panelu na logout.pl podajesz numer telefonu, włączasz monitoring i masz smsy w przypadku niedostępności vpsa/dedyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

imo poleganie na monitoringu w tej samej lokalizacji co monitorowana usluga albo w miejscu ktore nie zostalo stworzone z mysla o bardzo wysokiej dostepnosci mija sie z celem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

imo poleganie na monitoringu w tej samej lokalizacji co monitorowana usluga albo w miejscu ktore nie zostalo stworzone z mysla o bardzo wysokiej dostepnosci mija sie z celem

 

Heh, zawsze wiesz najlepiej...

 

Przecież to logiczne, że monitoring musi być robiony z wielu lokalizacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, to przeciez tylko monitoring.

 

W panelu na logout.pl podajesz numer telefonu, włączasz monitoring i masz smsy w przypadku niedostępności vpsa/dedyka

 

Ta.. Tylko jakieś to nie dopracowane ; (

 

Któregoś dnia akurat coś robiłem na vps . A tu mi sms że serwer od 3 minut jest offline. Ale ja cały czas na nim pracuje tongue.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta.. Tylko jakieś to nie dopracowane ; (

 

Któregoś dnia akurat coś robiłem na vps . A tu mi sms że serwer od 3 minut jest offline. Ale ja cały czas na nim pracuje tongue.gif

 

nagios zwariowal? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od soboty nie działa hosting ( s2.logout.pl ) pierw awaria sprzętowa i planowany czas usunięcia usterki 19.09 , teraz nadal nie działa i cisza.

Tel milczą , helpdesk też . serwery vps działają .

Czy ktoś ma jakieś informacje kiedy to ruszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon, Sep 20 2010 12:53 - Tomasz Włodarczyk Witam,

 

Przez weekend przenosiliśmy wszystkie serwery wirtualne na nowy serwer dedykowany, ponieważ na poprzednich serwerach wielu klientów miało problemy m.in. z pocztą, mysql, oraz crontabem.

 

Prowadzone działania mają na celu poprawę jakości serwerów wirtualnych, oraz wyeliminowanie wyżej wymienionych problemów.

 

W dniu dzisiejszym przenosiny zostaną ukończone.

 

Przepraszamy za wszelkie problemy.

Mam nadzieje, że do jutra s2 ruszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam Wasze posty to mi ciarki po plecach chodzą, widzę, że na Logoucie "po staremu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×