Skocz do zawartości
kazzr

[Szukam] Hosting

Polecane posty

Witam. Poszukuję hostingu od ~15GB transferu miesięcznie, ~2 GB FTP. Strona stoi na skrypcie Joomla, unikalnych odwiedzin w granicach 700-900 czasami dochodzi do 1000 uu. Mój darmowy hosting nie wytrzymuje i muszę zainwestować w płatny. Hosting ma być w średnich cenach, żadnych kosmicznych hostingów nie chcę tak jak żadnych krzaków za płatność sms lub coś krzakopodobnego. Pady mogą występować ~raz w tygodniu, mile widziany dobry support.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

Edit. Mile widziana domena w promocji :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena? Z moich propozycji to neteasy.pl (polecam!, z patrykiem można się dogadać :lol:), firehost.pl, active-hosting.pl, webh.pl itd.

Poczytaj opinie, porównaj pakiety, cenę, zamów okres testowy i wybierz to co Ci odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka cena? Z moich propozycji to neteasy.pl (polecam!, z patrykiem można się dogadać :lol: ), firehost.pl, active-hosting.pl, webh.pl itd.

Poczytaj opinie, porównaj pakiety, cenę, zamów okres testowy i wybierz to co Ci odpowiada.

Dzięki, przejże wszystkie oferty hostingów które wymieniłeś.

Czekam na inne wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewertowałeś dział z opiniami? :)

Oczywiście, doszedłem do bodajże 13 strony :lol: jakbym go nie przejrzał nie darowałbym sobie, że tutaj napisałem. Zastanawiam się nad Hekko.pl i Webh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm.. nie mogę już edytować a chcę dopisać, iż zmieniłem zdanie. Teraz potrzebuje hostingu do 300-350zl/rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Poszukuję hostingu od ~15GB transferu miesięcznie, ~2 GB FTP. Strona stoi na skrypcie Joomla, unikalnych odwiedzin w granicach 700-900 czasami dochodzi do 1000 uu. Mój darmowy hosting nie wytrzymuje i muszę zainwestować w płatny. Hosting ma być w średnich cenach, żadnych kosmicznych hostingów nie chcę tak jak żadnych krzaków za płatność sms lub coś krzakopodobnego. Pady mogą występować ~raz w tygodniu, mile widziany dobry support.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

Edit. Mile widziana domena w promocji :lol:

 

może vipserv.org - pakiet z 20GB transferu, 2GB miejsca za 9,99zł/mc. No i pady stanowczo rzadzej niż raz na tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×