Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

 

Czyżby to miała być pierwsza opinia o firmie Kylos.pl? W każdym razie w dziale Opinie nie znalazłem o nich wątku, więc zaczynam :)

 

Całość dotyczy VPS-a. Przeniosłem się do Kylos.pl od innej firmy hostingowej. W tej poprzedniej, aby uzyskać odpowiedź na maila, czy zgłoszenie musiałem się dopraszać. Obiecywane zmiany/modyfikacje (za które oczywiście ustaliłem osobną opłatę - na szczęście jej nie wpłaciłem) nie zostały wprowadzone. Wina za niedochodzenie maili ode mnie do niektórych bezpłatnych skrzynek została zrzucona na błędną konfigurację serwera pocztowego u mnie. Czasem zdarzały się awarie, ale to ma prawo zdarzać sie każdemu, nikomu jednak nie powinna zdarzać się tak kiepska obsługa klienta. Obawiałem się, że to norma, że ja mam po prostu za wysokie wymagania. Ale gdy odcięto mi dostęp do serwera z powodu teoretycznie nieuregulowanej usługi bez wcześniejszego choćby przypomnienia, uznałem, że czas na zmianę.

 

Szybkość działania jak na razie nie pozostawia wiele do życzenia. O stabilności VPS-ów Kylos.pl jeszcze się nie wypowiadam, bo jestem tam za krótko (SLA podane na stronie to 99,8%). Natomiast o obsłudze klienta już mogę.

 

Zawartość VPS-a od poprzedniego dostawcy została przeniesiona bezpłatnie. O wszystkich krokach byłem informowany na bieżąco. Jakie było moje zdziwienie, gdy w niedzielę, późną nocą wysłałem zgłoszenie o niskim priorytecie dotyczące spraw księgowych i dostałem odpowiedź po kilkunastu minutach. Na maile też odpowiadano. A podczas samego przenoszenia odbyłem wielomailową korespondencję z administratorem. Zresztą z przenoszeniem nie było żadnych problemów. A co najlepsze, z nowego serwera (ze skopiowaną konfiguracją z poprzedniego) nagle maile zaczęły dochodzić tam, gdzie wcześniej nie dochodziły.

Okazuje się, że można mieć usługę typu VPS i jednocześnie poczucie, że ktoś odpowie na zgłoszenie. i to nie dość, że w ogóle odpowie, to jeszcze szybko i rzeczowo.

 

Płacę 99zł/miesiąc+15 zł DA za pakiet VPS Gold (XEN,1,5 GHz, RAM 1 GB, HDD - 20 GB, 300 GB transferu, 4 IP).

 

Wielkie brawa dla Kylos.pl za obsługę klienta. O reszcie wypowiem się z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Oczywiście Polecam.

Mamy tam swoje 2 maszyny, dziś tzn. wczoraj wysłaliśmy kolejne dwie do kolokacji i wyślemy jeszcze więcej z biegiem czasu.

 

Panowie się starają jak mogą i bardzo dobrze im to wychodzi.

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mogę polecić.

Idealny kontakt lecz ceny troszkę wyższe niż u konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również mogę polecić.

Idealny kontakt lecz ceny troszkę wyższe niż u konkurencji.

 

Nieco wyższe to fakt (zwłaszcza po tym co pokazała ostatnio konkurencja), ale też nie na jakimś abstrakcyjnym poziomie. Osobiście jestem jednak gotów zapłacić nieco więcej, ale mieć dobry kontakt z firmą. Do tego bardzo ciekawie wygląda system rekompensat w przypadku awarii w Kylosie. Obym tylko nigdy nie musiał się powoływać na ten punkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Gdzie Kylos hostuje te VPSy? W sumie spoko oferta...

 

W Polsce u siebie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają swoje Data Center w Łodzi.

Bardzo często siedzi u nich ktoś na gg więc dla leniwych jest to wspaniała sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Pan śmiało brać, obsługa miła i chętna do współpracy my obecnie u nich kolokujemy kilka maszyn i jest ok.

 

Mam u nich serwer dedykowany od kilku miesięcy już - nie narzekam, wszystko w jak najlepszym porządku - w razie problemów pomogą nawet o 2 w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch tygodni korzystam z hostingu tej firmy i jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch tygodni korzystam z hostingu tej firmy i jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko działa jak należy.

 

Pierwszy post, link w sygnie.. Tak, to na pewno opinia klienta. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Zazdrościsz ?

A czego tu zazdrościć?

Od kiedy to klienci pozycjonują stronę firmy :o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pozycjonuję porostu jestem zadowolony a linka w sygnaturce wstawiłem "w nagrodę" za solidność usług :lol: To samo mogę powiedzieć o firmach netmark.pl i smallservers.pl - bo z usług tych firm również korzystam i też nie napotkałem żadnych problemów z użytkowaniem serwerów a postanowiłem wyrazić opinię o kylos.pl ponieważ w tej firmie mam obecnie mój największy serwis internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakość usług oferowanych przez kylos data center jest naprawdę na wysokim poziomie. Niedawno mile zakoczyła mnie nowa strona firmowa która ewoluowała w dość znaczący sposób, myślę ze jest to słuszny kierunek firmy bo do usług wysokiej jakości wypadało by zrobić ładną otoczkę aby klient nie tylko czuł się jako nabywca profesjonalnych usług ale i by mógł o tym przekonany . Obecnie w kylos mamy 9 kont silver (około 100pln na rok) i klienci chwalą sobie (a raczej nie narzekają - jak by coś tylko nie działało od razu były by telefony) jakość usług. Do wyboru klient otrzymuje z jakiego programu pocztowego chce korzystać co myślę jest też plusem.Support często siedzi po nocach na GG więć jak ktoś potrzebuje to nie ma z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę śmiało polecić usługi tej firmy. Serwery działają bezproblemowo, obsługa klienta na rewelacyjnym poziomie. Support działa faktycznie 24h/dobę i bez problemu można uzyskać pomoc nawet o 2 w nocy :) Konto mam od lipca i dotychczas nie zaliczyłem żadnej awarii czy dłuższego padu serwera. Oby tak dalej B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem sobie konto testowe, bo skusiły mnie pozytywne opinie i jak na razie muszę powiedzieć, że jestem bardzo mile zaskoczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z ich usług ponad pół roku. Wcześniej hosting, teraz VPS, a w przyszłości z pewnością Dedyk.

 

Poziom obsługi klienta niespotykany, a mam lub miałem konta w ponad 20 firmach polskich i kilku zagranicznych.

Admin odpisuje bardzo rzeczowo nawet na pytania, w których zdaję sobie sprawę, powinienem znać odpowiedź.

 

 

Nigdzie w ofercie nie było większości dodatkowych usług jakie dla nas nieodpłatnie wykonano,

tj. pomoc w znalezieniu problemu w konfiguracji suhoshin, potem coś o htaccess

i po drodze jeszcze kilka innych zapytań.

 

 

Usługi Kylosa oceniam rewelacyjnie od strony obsługi klienta, elastyczności, odpowiedzialności pracowników i jakości zarazem.

 

Dostrzegam pewne różnice cenowe zwłaszcza ostatnio na korzyść innych firm,

ale w sumie nie wiem czy mam ochotę ryzykować.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny rok z Kylos i jak najbardziej pozytywne opinie :)

Ceny u konkurencji sa co prawda nizsze, tylko co z tego - mam porownanie kilku hostingow i tu obsluga jest naprawde na dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakies nowe opinie o tej firmie moze sie znajda?

 

Interesuje mnie przewaznie jak sprawuje sie VPS Cloud, oraz Serwery VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja rozmowa z supprortem kylos.pl w drugi dzień świąt ustawowo wolny:

 

Ja: 26/12/2011 15:00

Przedstawiciel: 26/12/2011 16:37

 

Ja: 26/12/2011 18:00

Przedstawiciel: 26/12/2011 19:29

 

Ja: 26/12/2011 23:24

Przedstawiciel: 26/12/2011 23:53

 

Ja: 27/12/2011 00:11

Przedstawiciel: 27/12/2011 00:12

 

 

Sprawa drobna dotycząca chmodów, ale prędkość i jakość obsługi na najwyższym poziomie. Po przejściu od poprzedniego dostawcy jestem niezwykle miło zaskoczony. Co do serwerów jeszcze nie mogę nic powiedzieć bo jestem za krótko i dopiero się wprowadzam tak na prawdę, ale póki co bez żadnych przerw.

Edytowano przez Cyprian Bartoń (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać, czy nie miał problemów z chmodami na wirtualnym? bądź może obsługiwał serwis w oparciu o joomla i/lub jomsocial? nie ma problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×