Skocz do zawartości
R@fi

(Opinia) Freecast.pl

Polecane posty

Te reklamy pop up warto jeszcze usunąć, nie wiem jakim cudem i skąd je macie na prywatnym serwerze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś lub posiada resellera w tej firmie ?

Jak wygląda z jakością usług i supportem ?

Prosiłbym opinie wszystkich którzy mieli styczność z tą firmą.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś lub posiada resellera w tej firmie ?

Jak wygląda z jakością usług i supportem ?

Prosiłbym opinie wszystkich którzy mieli styczność z tą firmą.

Pozdrawiam

 

Ja posiadam tam resellera powiem szczerze, że serwer reseller świetnie śmiga, bardzo szybko uploadują się pliki, strona w ogóle nie zamula (w innej firmie strona zamulała)

Z całego serca polecam tę firmę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

Jeśli pozwolicie, odniosę się do gramatyki/ortografii/pisowni w regulaminie firmy Freecast.pl.

1. Zdanie powinno się kończyć kropką. Nie wspomnę o braku dwukropków.

2. Stosując imiesłowowe równoważniki zdania, trzeba stosować przecinki w odpowiednich miejscach.

3. Co to znaczy "osobą trzecim"? :)

4. Autor regulaminu zapomniał także jak piszemy wyrazy z "nie".

4. Przyjmujemy, że po "." robi się spację, a w regulaminie tego nie widzę. ;)

5. Niektóre zdania są pozbawione sensu.

6. WWW to nazwa własna- piszemy z dużej.

7. Nie wiem też, czemu niektóre wyrazy napisane są z dużej litery, kiedy nie rozpoczynają zdania i nie stanowią nazwy własnej.

 

Przepraszam, jeżeli kogoś uraziłem, samemu czasem popełnię jakiś błąd, ale to co zobaczyłem to jest przesada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pozwolicie, odniosę się do gramatyki/ortografii/pisowni w regulaminie firmy Freecast.pl.

1. Zdanie powinno się kończyć kropką. Nie wspomnę o braku dwukropków.

2. Stosując imiesłowowe równoważniki zdania, trzeba stosować przecinki w odpowiednich miejscach.

3. Co to znaczy "osobą trzecim"? :)

4. Autor regulaminu zapomniał także jak piszemy wyrazy z "nie".

4. Przyjmujemy, że po "." robi się spację, a w regulaminie tego nie widzę. ;)

5. Niektóre zdania są pozbawione sensu.

6. WWW to nazwa własna- piszemy z dużej.

7. Nie wiem też, czemu niektóre wyrazy napisane są z dużej litery, kiedy nie rozpoczynają zdania i nie stanowią nazwy własnej.

 

Przepraszam, jeżeli kogoś uraziłem, samemu czasem popełnię jakiś błąd, ale to co zobaczyłem to jest przesada. :)

 

Orle, rozmawiamy tutaj o jakości usług owej firmy, a nie o pisowni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Orle, rozmawiamy tutaj o jakości usług owej firmy, a nie o pisowni. wink.gif

Oj tak, a ja już nie przypomnę kto ostatnio tutaj wypominał błędy... hmm w jakim to temacie było? Może Malu pamięta, bo to on był atakowany...

 

Zresztą, strona to wizytówka firmy...

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, a ja już nie przypomnę kto ostatnio tutaj wypominał błędy... hmm w jakim to temacie było? Może Malu pamięta, bo to on był atakowany...

 

Zresztą, strona to wizytówka firmy...

 

Zachowanie właściciela firmy także. Co próbujesz udowodnić tym postem? Widzę, że ciebie bardziej boli nasza "kłótnia" niż mnie, czy Mal'iego (?)

Chyba, że masz do tego jakiś interes? BTW Jak ktoś pisze "kUłko" zamiast "kółko", to nie potrafi zarządzać hostingiem? Istnieją jeszcze różne choroby typu dysleksja, dysleksja etc, które nie przeszkadzają człowiekowi w instalacji panelu DA (głupi przykład, ale jest). Gorzej gdyby osoba miała problemy z "normalnym" zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik: mógłbyś zebranej gawiedzi powiedzieć czy Twój reseller jest sponsorowany/współfinansowany przez freecast ?

Bo jak wiemy, na VPS za 10zł Cię nie stać

 

Odnośnie firmy i ich oferty: kto Wam pociął stronę ? To jakaś tragedia. Wiem że temat był poruszany, ale myślałem że zarabiając takie kokosy już to zmieniliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik: mógłbyś zebranej gawiedzi powiedzieć czy Twój reseller jest sponsorowany/współfinansowany przez freecast ?

 

 

Nie, nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik: mógłbyś zebranej gawiedzi powiedzieć czy Twój reseller jest sponsorowany/współfinansowany przez freecast ?

Bo jak wiemy, na VPS za 10zł Cię nie stać

 

Odnośnie firmy i ich oferty: kto Wam pociął stronę ? To jakaś tragedia. Wiem że temat był poruszany, ale myślałem że zarabiając takie kokosy już to zmieniliście.

 

Nie będę tego komentował co napisałeś :)

 

Informuje tylko ze od paru dni trwały prace nad modernizacja strony oraz zmianą oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
BTW Jak ktoś pisze "kUłko" zamiast "kółko", to nie potrafi zarządzać hostingiem?

Owszem, bo w szkole uczą, o takim narzędziu jak słownik. Ewentualnie, jak ktoś ma firmę (no albo Firmę) to go stać na Worda (albo kogoś, kto się zna na PR).

 

Istnieją jeszcze różne choroby typu dysleksja, dysleksja etc, które nie przeszkadzają człowiekowi w instalacji

I co? Choroby się leczy. Albo chociaż z tym walczy, np. wspomnianymi wyżej słownikami, ćwiczeniami...

 

Co próbujesz udowodnić tym postem?

To, że kilka tematów temu, naskoczyłeś na Mateusza, za błędy w pisowni (bo nie miałeś innej obrony, przez zarzucaną nieznajomością Linuxa), a teraz bronisz Freecasta, że jest wszystko OK.

 

Widzę, że ciebie bardziej boli nasza "kłótnia" niż mnie, czy Mal'iego (?)

No drapie mnie tak w wątrobie że hoho

 

Odnośnie firmy i ich oferty: kto Wam pociął stronę ? To jakaś tragedia. Wiem że temat był poruszany, ale myślałem że zarabiając takie kokosy już to zmieniliście.

Z tego co kojarzę (mogę się mylić) to znany skądinąd, Miodek :)

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Serdecznie pragniemy Państwa poinformować o wycofaniu z oferty serwerów reseller SMS oraz ShoutCast SMS.

Serwery reseller sms oraz ShoutCast sms można przedłużać płatnościami tradycyjnymi tj. Przelew lub wpłata dotpay.

 

Za utrudnienia przepraszamy, ale nasza polityka firmy stwierdziła, że jest to nie rentowne w stosunku do opłat za sprzęt.

 

Pozdrawiamy: FreeCast.pl

To już przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nasza polityka firmy stwierdziła?

Jak już to zgodnie z polityką naszej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nasza polityka firmy stwierdziła?

Jak już to zgodnie z polityką naszej firmy

 

Kij z tym. Co jeśli mam u nich resellera, opłacam sms'em. Nie mam konta w banku? No trudno pożegnam się z serwerem jak pewnie wiele innych osób ;)

Kiedyś za sms'a za 10.98zł miałem resellera 15GB/35GB, a teraz 17PLN'ów przelewem 4GB/25GB ... Ogromny minus dla freecast ;/ Teraz już nie chcę mieć nic wspólnego z tą firmą. Pewnie chcieli, by świat o nich usłyszał.

W ogóle czy to jest zgodne z prawem? Zostałem wyr****** bez mydełka.

 

Freecast idzie chyba w ślady CastPol'u. Nagłe zmiany cen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kij z tym. Co jeśli mam u nich resellera, opłacam sms'em. Nie mam konta w banku? No trudno pożegnam się z serwerem jak pewnie wiele innych osób ;)

Kiedyś za sms'a za 10.98zł miałem resellera 15GB/35GB, a teraz 17PLN'ów przelewem 4GB/25GB ... Ogromny minus dla freecast ;/ Teraz już nie chcę mieć nic wspólnego z tą firmą. Pewnie chcieli, by świat o nich usłyszał.

W ogóle czy to jest zgodne z prawem? Zostałem wyr****** bez mydełka.

 

Freecast idzie chyba w ślady CastPol'u. Nagłe zmiany cen ;)

 

Nie musisz mięć konta w banku aby opłacić usługę przekazem pocztowym :) tez możesz.Ceny Pakietów sms się nie zmieniły i myślę ze 10,98 płacone przelewem to nie majątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Ogromny minus dla freecast ;/ Teraz już nie chcę mieć nic wspólnego z tą firmą. Pewnie chcieli, by świat o nich usłyszał.

W ogóle czy to jest zgodne z prawem? Zostałem wyr****** bez mydełka.

 

Freecast idzie chyba w ślady CastPol'u. Nagłe zmiany cen ;)

 

Bogu dziękować że do mnie tacy klienci nie trafiają ... jeszcze pare dni temu Freecast po nogach całowany a tu nagle:

"Zostałem wyr****** bez mydełka."

wstydź się Freecast jak możesz taką krzywdę wielką własnym klientom wyrządzać ;) , w dodatku bez mydełka, hehe

 

 

PS możesz też zapłacić w "Żabce" albo w Carrefour, żabki są wszędzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS możesz też zapłacić w "Żabce" albo w Carrefour, żabki są wszędzie ...

 

Dokładnie tak jak napisał Edart, płaciłeś Smsem 10,98 teraz te kwotę płacisz przelewem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykły chwyt. Żadna szanująca firma nie dopuściłaby do takiej sytuacji ;|

Btw Mam konto internetowe, ale wygodnie mi płacić sms'em, bo mam mixa i doładowuję za 60zł miesięcznie, czego nie wykorzystuję, dlatego też szukałem czegoś za sms.

 

No i dla sprostowania. Freecast to dobra firma itd, po prostu bardzo się zdenerwowałem, bo przerzuciłem wszystkie swoje strony i ich bazy na reseller .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna również posiadam w tej firmie resellera i jak na razie jest OK ;)

Support świetny - szybki kontakt i rzeczowa odpowiedź.

Co do płatności ja preferuję przelewy - nie daję zarobić operatorom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Webb

Porządna firma,porządny kontakt!

Pan Rafał cały czas jest dostępny na GG.Bardzo szybki kontakt!

Na wszystkie moje pytania Pan Rafał odpowiedział błyskawicznie.

Polecam tą firmę i będę z niej dalej korzystał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
bo mam mixa i doładowuję za 60zł miesięcznie, czego nie wykorzystuję

To sobie "doładowuj" za 30zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Założyłem ten temat ponieważ jakiś czas temu w innym temacie potrzebowałem od Was pomocy w wyborze resellera. Ostatecznie zdecydowałem się na wybór firmy FREECAST, zauważyłem, że nie tematu na temat tej firmy a chciałbym pochwalić ich usługi. Przyznam, że jestem bardzo zadowolony z poziomu świadczenia usług w szczególności jeśli chodzi o kwestię pomocy przy instalacji dodatków do mojego konta w postaci Direct Admin, WHMCS. Pomoc zarówno merytoryczna jak również od strony technicznej jest bardzo dobra i co najważniejsze szybka, konto również spisuje się bez zarzutu. Byle tak dalej.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×