Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Malas

Z: [opinie] etop.pl / datahouse.pl

Polecane posty

Tak oczywiście.

 

Drogi światłowodowe są obecnie już nie tylko podwajane, lecz pracujemy nad uruchomieniem przed rozpoczęciem budowy estakady dodatkowej linii światłowodowej do Al. Krakowskiej i do naszego punktu przy ul. E.Plater i LIM. Ponadto będziemy także uruchamiać dodatkowy backup radioliniowy.

 

Wiec raczej jesteśmy przygotowani - i prosimy się nie obawiać. Oczywiście istnieje zawsze możliwość że spadnie samolot, będzie trzęsienie ziemi ... no ale to już jest określane jako "Siła Wyższa".

 

Mogę jednak dodać że budowa nie ruszy prędko, bo w chwili obecnej dokonywane jest dopiero wywłaszczanie właścicieli gruntów potrzebnych do jej realizacji.

 

 

Odpowiadając na wcześniejszego maila dotyczącego mojego imienia... korzystam z konta innej osoby - jednak podpisuje sie wlasnym zarowno imieniem jak i nazwiskiem.

 

 

Serdecznie pozdrawiam

 

 

Konrad Olszewski

 

eTop sp.z o.o. (operator DataHouse.Pl)

 

 

PS. inne posty dotyczące nieprawdziwej informacji o możliwości "włamania" na strone DataHouse.Pl pozostawiam bez komentarza...

No to Konrad czy Kamil?bo ja już nie rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Malas, proste. Konrad Olszewski pisał z konta swojego brata Kamila który także jest pracownikiem eTOPu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Konrad czy Kamil?bo ja już nie rozumiem..

 

Bardzo prosze uważnie przeczytać treść maila. W treści podpisałem się i z przyjemnością zrobie to jeszcze raz ;)

 

Serdecznie pozdrawiam

 

Konrad Olszewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×