Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Active-Hosting
no widzisz a mi Polskę pokazało w jakiś polach, dlatego pytam ;)

 

ip polskie routowane do Fr-ovh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ip polskie routowane do Fr-ovh.

 

ja się nie znam to sobie geotool wyświetliłem i pokazało zadymione pola w Polsce pod Bełchatowem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. co do kwestii hostingu nie mogę nic napisać bo nie korzystam,

ale osobę, która tym się zajmuje jak najbardziej bo jest solidnym partnerem

i pewnie parę osób go skojarzy :)

 

W sumie to znajomy posiada konto i sobie chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam!

 

Obecnie przetransferowałem do nich wszystkie swoje domeny, kiedyś miałem również hosting.

 

Oferta elastyczna - można się dogadać, support zawsze chętny do pomocy. Serwery działają szybko i stabilnie.

 

Ogólnie nie można powiedzieć złego słowa.

 

 

PS. Dostałem od nich pocztą życzenia świąteczne. Niby nic, ale miły gest i dobrze o nich świadczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boost.pl to świetna firma hostingowa. Zero przerw, pełna profesjonalna obsługa. 24-godzinny kontakt z administratorem. Na początku korzystałem z usług "nazwy", i tutaj nie ma co porównywać (to tak jakby porównać chińską limuzynę do Mercedesa). Panowie z Boost zawsze Ci pomogą i nie jesteś skazany tylko na siebie. Naprawdę polecam.

 

Sebastian Rydzewski

Redaktor portalu motoryzacyjnego MotoFilm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wyrażę swoją opinię.

Polecam bo ze wszystkich hostingów które mam a mam ich około 20 ten sprawdza się najlepiej.

Aktualnie w Boost posiadam podstawowy hosting (w ramach ich sponsoringu) oraz konto resellerskie.

 

Polecam, bo kontakt i support z adminem jest na szóstkę.

 

Szybkie serwery - a ich czytelna strona WWW chyba najbardziej mnie przekonała ;)

 

Pozdrawiam

Adrian Mazurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie główny serwer jest niedostępny.

Wykryliśmy awarię dysku w macierzy RAID.

Przepraszamy za utrudnienia.

 

Kontakt z nami:

 

tel alarmowy: 505 999 939

 

Dane firmy

Boost

Kotorów 7

22-550 Werbkowice

NIP 919-168-11-50

 

 

// edit

 

Serwer właczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam już tego hostingu.

 

 

Kompletna olewka na klienta, "srają" na dane użytkownika.

 

Po awarii przepadły wszyściutkie moje dane.

 

Z całą pewnością więcej u nich "moje pliki nie postaną".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie ich wina ,że macierz dysku nawaliła, każdemu może się przytrafić.

Trzeba było przeczytać kilka razy informację zawartą na ich stronie (ze zrozumieniem), to byś wiedział czemu utraciłeś dane - znalazłeś się w pechowej grupie osób gdzie nie udało się odzyskać plików.

 

Kontakt i Support jest naprawdę szybki i wzorowy - nigdy nie odmawiają pomocy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesujące że przedstawiciele firmy udzielają się w komentarzach podszywając się pod nowych użytkowników. A miała to być opinia klientów.

 

To nie ich wina ,że macierz dysku nawaliła, każdemu może się przytrafić.

Trzeba było przeczytać kilka razy informację zawartą na ich stronie (ze zrozumieniem), to byś wiedział czemu utraciłeś dane - znalazłeś się w pechowej grupie osób gdzie nie udało się odzyskać plików.

 

Kontakt i Support jest naprawdę szybki i wzorowy - nigdy nie odmawiają pomocy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesujące że przedstawiciele firmy udzielają się w komentarzach podszywając się pod nowych użytkowników. A miała to być opinia klientów.

 

 

 

 

1. Nowy użytkownik ? Że niby podszywam się pod Krystiana ? Człowieku zobacz sobie na datę rejestracji 06-2009 !

2. Nie jestem przedstawicielem żadnej firmy.

3. Twoje konto zostało zarejestrowane dziś, więc proponował bym administracji sprawdzić po IP czyje to multikonto i zbanować obydwa ;)

4. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości pisz śmiało

 

Bless !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przyszedł chyba czas na rostanie serwer leży już drugi raz, trzy fora sparaliżowane przez wirusa 1620 plików zmienionych przez virus tylko na jednym forum, dobrze że w sobotę zrobiłem backupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

No przyszedł chyba czas na rostanie serwer leży już drugi raz, trzy fora sparaliżowane przez wirusa 1620 plików zmienionych przez virus tylko na jednym forum, dobrze że w sobotę zrobiłem backupy.

Warto dbać o swój system, a nie zwalać winę na hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto dbać o swój system, a nie zwalać winę na hosting.

Tak myślałem że to moja wina bo w przeszłości już to przerabiałem, tylko zastanowiło mnie dlaczego tylko na boost strony mi padły a na innych hostingach nie no cóż noobem nie jestem więc wykminiłem że na 100% to nie jest moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że to moja wina bo w przeszłości już to przerabiałem, tylko zastanowiło mnie dlaczego tylko na boost strony mi padły a na innych hostingach nie no cóż noobem nie jestem więc wykminiłem że na 100% to nie jest moja wina.

 

ehh ... ani na 100% Twoja ani na 100% boost ta wina - temat przerabiany tryliard razy na forum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra no to jadę z grubej rury.

Prawda wygląda tak, nauczyliście się jak kupić dedyka w ovh (bo wszystkie te serwery we Francji stoją) i nie piszę tylko o boost.pl, uruchomić linuxa i sprzedawać wirtualne serwery i to wszystko natomiast nikt z was nie wysili się na serwer backupowy bo biznes wtedy się nie opłaca - ostatnia awaria boost.pl potwierdza to rozumiem serwer padł ale jakiś tam backup powinien być nawet z przed miesiąca a Pan Krystian pisze sorry - sorry w tym przypadku oznacza dla mnie brak odpowiedzialności za to co się robi i nie docenianie pracy innych którzy zarywają noce żeby strona wyglądała jako tako.

Więc po co mam to robić jak może za miesiąc znów padnie dysk na serwerze i moja praca na darmo wolę ten czas poświęcić moim dzieciom.

Teraz stoję przed wyborem nowego hostingu tylko na stronach hostingowych nie ma informacji - sorry ale jak serwer wyleci to powiemy sorry.

Jeżeli bierzecie się za coś to róbcie to przynajmniej dobrze i nie uczcie się kosztem czyjejś pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
nikt z was nie wysili się na serwer backupowy bo biznes wtedy się nie opłaca

Uwierz, że się opłaca.

Tylko na podstawie wrażeń z jedną firmą oceniasz resztę?

Pamiętaj też, że firma nie musi robić kopii - wszystko zależy od regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj też, że firma nie musi robić kopii - wszystko zależy od regulaminu.

Przecież to jest podstawa bez tego żadna poważna firma nie istnieje (banki, ZUS - to może zły przykład bo backupy ich pogrążą, firmy ubezpieczeniowe itd. itd.) robiąc certyfikaty z informatyki zawsze uczono mnie że serwer to najbezpieczniejsze miejsce do przechowywania danych, backupy robione codziennie, RAID, hot swapping itd.

No chyba że czegoś nie rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×