Skocz do zawartości
chmuri

Prośba o porade.

Polecane posty

Chciałbym się zapytać o poradę. W jakim cmsie się zagłębić? Chciałbym uzyskać taki efekt jak na stronie how to forge ponieważ charakter strony będzie podobny.Jeśli trzeba będzie moge zapłacić za delikatne przeróbki ale o tysięcznych inwestycjach nie może być mowy .. przynajmniej na razie ;) Możliwe że forum też by sie przydało które ładnie by sie komponowało z tym cmsem ale to raczej przyszłościowo.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CMIIW, ale z tego co widzę HowtoForge jedzie na Drupalu, więc może i Ty z niego skorzystaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nadzwyczajnego, post w danej kategorii, a na stronie kategorii wyświetlić tylko posty należące do niej właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko WordPress i tutaj się sprawdzi. Kwestia napisania odpowiedniego motywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wordpress to taka świnia, która zeżre wszysco, co jej podstawią, ile by RAMu i taktów procka nie dostał, to wszystko z czasem wszamie. Osobiście nie polecam WP do większych projektów typu HowtoForge, bo po pierwsze zeżre więcej zasobów niż jakieś lekkie CMSy, a po drugie jest znacznie mniej od nich wygodny. Jako lekkie rozwiązanie mogę polecić e107, zmontowałem na nim kilka stronek różnym klientom i wszyscy zawsze byli zadowoleni. Jedyny minus jest taki, że w przeciwieństwie do WP większość "lekkich" CMSów stworzona została z myślą o użytkownikach mających jakieś pojęcie przynajmniej o podstawach HTMLa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nada się każdy cms posiadający newsy dzielone na kategorie + wyświetlanie danej kategorii na konkretnej podstronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też bym polecił WP ale nie mam pojęcia jak zachowuje się on przy dużych projektach. Tak patrze to memht by się również nadał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@xtd malas Jak sie z nim pracuje opiszcie go bardzo wasz proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drupal - ale się troszkę namęczysz.

Albo WOrdPress + Cache.

osnews.pl jakilinux.org do.org.pl - to wszystko leci na WP i jakoś daje radę.

Nie wydaje mi się żę Twój projekt nawet w ciągu pół roku zdobędzie taką popularność ze zdechnie WP przy tym. Chociaż życzę Ci tego ;)

Sądzę, że przy Cache WP wytrzyma ~ 100 osób online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@xtd malas Jak sie z nim pracuje opiszcie go bardzo wasz proszę ;)

Ja na razie go testuje tylko na localhoście. Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Zainstaluj sobie go i zobacz czy Ci się spodoba. Ze stroną startuje w lipcu i raczej skorzystam z memhta właśnie. Tylko nie wiem czy nie poczekać bo na wakacje jest zapowiadana premiera memht5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MemHT się dzieli na portal i blog, wybiera się podczas instalacji co chcesz wybrać ;) Z bloga korzystałem trochę i nic złego nie powiem, z portalu więcej i niektóre opcje mi się spodobały :) oraz tak jak Malas czekam na MemHT5 ;)

http://memht.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×