Skocz do zawartości
Linux

Mini zlocik w Krakowie - 08.06.2009

Polecane posty

Hej, doszła dziś do mnie informacja że na poniedziałek w Krk szykuje się jakiś mały zlocik userów WHT :(.

 

 

Poniedziałek (08.06.2009) godzina 20:00 standard czyli w RE na Św. Krzyża 4. Pewnie będzie jakaś rezerwacja (jutro spróbuje coś ogarnąć). Wiadomo że meeting nie był zapowiedziany wystarczająco wcześniej dlatego nie będę zły jak nie zjawi się 'większa liczba osób' ale serdecznie zapraszam każdego chętnego.

 

Jak ktoś ma zamiar się zjawić to proszę o skromnego pm'a ;].

 

Pozdro.

 

P.S Coś większego zorganizuje jak będę miał więcej $$$ ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm
To kto pędzie ?

 

Wpisywać się tu bo jak mam iść na meeting do ze szkoły trzeba zrezygnować :(

Może lepiej pędzie jak jednak zostaniesz f szkole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powtórka z rozrywki.. ;)

tzn ? ;]

 

TO chyba logiczne ,że jak sie coś skończy w nocy to w następny dzień do 12 trzeba pospać na nie " Pr0" udawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ? ;]

 

TO chyba logiczne ,że jak sie coś skończy w nocy to w następny dzień do 12 trzeba pospać na nie " Pr0" udawać

tia i później szczycić się publicznie na forum bólem głowy i tym że się ogólnie piło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się pije dobre rzeczy to w głowę nie uderza ;)

 

Co do meetingu - mnie nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia i później szczycić się publicznie na forum bólem głowy i tym że się ogólnie piło.

 

Przykro mi ale nigdy sie nie szczyciłem niczym ;] ;) ;]

 

Przytocz jakieś posty bo to wszystko wyzsane z palca ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ale nigdy sie nie szczyciłem niczym ;] ;) ;]

 

Przytocz jakieś posty bo to wszystko wyzsane z palca ^^

nie będę szukał bo nie ma sensu ale doskonale pamiętam jak się podniecałeś jak to dwa dni do siebie dochodziłeś, jednego główka bolała a drugiego się do szkoły nie poszło;)

 

EDIT:

trochę się rozejrzałem i niestety tylko tyle: http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...mp;#entry147319

no ale w końcu topic tamten ostro czyszczony był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę szukał bo nie ma sensu ale doskonale pamiętam jak się podniecałeś jak to dwa dni do siebie dochodziłeś, jednego główka bolała a drugiego się do szkoły nie poszło;)

Wyssane z palca jak już pisałem, gdybym miał się takim "czymś" podniecać to proszę cię ... co piątek chyba podnieta by była :) a jakoś ich nie ma. @koniec wątku

 

 

@ Widze że edytowałeś ;) Była to zwykła odpowiedź na pytanie Rufika. Miałem mu odpisać " A **** Cie to obchodzi ? " xD

 

 

btw. Wiecie czy Kisiek będzie ? bo był na forum a coś milczy a On imprezowy chłopak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyssane z palca jak już pisałem, gdybym miał się takim "czymś" podniecać to proszę cię ... co piątek chyba podnieta by była :) a jakoś ich nie ma. @koniec wątku

Wyssane? ;) Szkoda naprawdę że topic został wyczyszczony, pamiętam ten post jakby to wczoraj było;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyssane? ;) Szkoda naprawdę że topic został wyczyszczony, pamiętam ten post jakby to wczoraj było;]

Rozmowa z kimś o np. "kacu" a podniecanie się "kacem" to różne tematy. Ja się podejmuje tylko tego pierwszego :) Nie mam 12 lat by się cieszyć z byle czego :) ( Bez obrazy dla 12 latków xD)

 

 

@ Zaraz mod tu wakacyjne porządki zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do rozmowy o kacu to ja bym tego nie zaliczył no ale jak uważasz.

 

uff ale się syf zrobił, wystarczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×