Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nSpace

Z: [Opinie] altblue.pl

Polecane posty

To może ja zapytam:

 

Skąd Państwo ściągnęli tłumaczenie do WHMCS , które użyte zostało na stronach group5.pl i altblue.pl ???

 

Do boxów na pierwszej stronie nie będę się już przyczepiał choć też znajomo wyglądają !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja zapytam:

 

Skąd Państwo ściągnęli tłumaczenie do WHMCS , które użyte zostało na stronach group5.pl i altblue.pl ???

 

Do boxów na pierwszej stronie nie będę się już przyczepiał choć też znajomo wyglądają !

Takie coś to raczej na pw/telefon.

Ale np:

http://www.netmark.pl/templates/portal/images/kwadracik.jpg

http://altblue.pl/images/kwadracik.jpg

łudząco podobne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na telefon ?

Czy właściciel tej firmy zadzwonił do mnie kiedy wykorzystywał to tłumaczenie na swoich stronach ?

 

Jest to dział z opiniami, a tego typu sprawa raczej wiele wnosi do oceny działalności firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli można publicznie przedstawiać "zapożyczone" treści bez zgody drugiej strony, lecz nie można tego publicznie oceniać ?

 

Wybacz lecz mam inne zdanie na ten temat.

 

Dodam tylko, że nie zamierzam z tego powodu robić afery.

Właściwie oczekuję jedynie odpowiednich zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5

W kwestii langa do whcms - posiadamy go od ponad 2 lat - źródło forum whcms

Co do boxa to faktycznie występuje podobieństwo - wyjaśnimy sprawę z osobą wykonującą szablon i jeśli okaże się iż grafika jest ze strony netmark.pl zostanie ona wymieniona.

 

PS. można było napisać czy to na email czy pw bo to jest temat opinie na temat hostingu - a pana stronę widzę w dniu dzisiejszym pierwszy raz na oczy - w kwestii formalnej - od kiedy pana strona w takiej formie jest dostępna w internecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plik językowy został przetłumaczony przez nas w pierwszej połowie 2006 roku.

Wówczas zaczęliśmy korzystać z WHMCS.

 

Obecna szata graficzna została utworzona ponad rok temu.

 

Proszę więc o wyjaśnienie z grafikiem tego problemu.

 

Jeśli faktycznie grafika została zaczerpnięta z naszej strony, jak pisałem poprzednio nie stanowi to dla mnie problemu jednak proszę o jej zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki maly offtop z mojej strony. Jak juz wspomniano o netmark, to ja tez cos dodam. Wchodzac przez opere ujrzalem taki komunikat:

16by4xd.png

 

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale to nic nie wnosi do tematu a serwis jest w trakcie większych zmian od kilku dni.

Wystarczyło podać adres z aliasem www i podany komunikat już się nie pojawiał :)

 

Równie dobrze mógłbym zwrócić Ci uwagę na to, że masz nie podpisany certyfikat na własnej stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5

Wszytko od postu numer 8 w dół to OT - możne jakiś moderator posprzątać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×