Skocz do zawartości
spooll

fajne strony hostingów?

Polecane posty

Co do samego konkursu - chetnie sie przylacze. Moze i mlody juz nie jestem, ale... w wolnym czasie (o ile takowy znajde) cos poprojektuje.

A Panie kolego spool - moze pokaz swoje portfolio?

 

Pozdr

Maciek

www.pixsoul.co.uk

ja też się przyłącze w wolnym czasie (byle by zasady były jasne) a co do mojej www to zapodam linka za jakieś 2 tyg. mam mam zajoba w robocie a www w pełni rozgrzebane.

p.s. pixel ile z tych ślicznych 20letnich z fotoska pracuje u was? :mellow: btw fajne logo

p.p.s. drogi pawle 15 nie szukamy tutaj stron lekkich, i przyjemnych tylko ładnych i oryginalnych (moja ocena stron hostingów jest subiektywna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest i panienka z mikrofonem www.firehost.pl , a co ciekawe wcale nierzadko się zdarza, że klienci dzwoniąc myślą, że będą z nią rozmawiać:mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

spooll, subiektywizm swoją drogą ale czy jako potencjalny klient wejdziesz na stronę która na łączu powiedzmy 5MB będzie ci się ładowała przez kilka ładnych minut ? Zanim te wszystkie bajery się załadują i te gry flash i inne jakieś ? Lekka i przyjemna strona może być ładna i oryginalna, no ale każdy z nas ma swoje zdanie i tego się trzymajmy :)

 

Islington, może to i lepiej że ona tam nie pracuje. Byście mieli non stop zajętą linię a na GG 500 próśb dziennie o numer komórki czy zdjęcie. Coś jak Basia z TakTaka :mellow: No ale lepsza taka pani niż jakaś amatorka (Mam na myśli zastąpienie grafiki a nie pani amatorka :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest i panienka z mikrofonem www.firehost.pl , a co ciekawe wcale nierzadko się zdarza, że klienci dzwoniąc myślą, że będą z nią rozmawiać :)

 

ale przynajmniej admin na zdjęciu ma minę jakby od 3 dni klawiatury nie wypuszczał,

nieogolony, co prawda nie opasły ale nie jakiś wychuchany :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

żeby nie było cukierkowo w tym wątku: żenujące jest proponować, od niby poważnych firm, nagrody kilkunastu złotowe za design. (z drugiej strony przynajmniej będziecie mieli odpowiadającą temu jakość :mellow: ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@NRM

Ale z tego co ja rozumiem tutaj nie chodzi o profesjonalny design.

Wręcz przeciwnie :mellow: Coś zupełnie innego od panującej mody, coś wyróżniającego się. (Kreatywnego)

Wątpię, że jakaś firma ośmieliła by się takie kreatywne dzieło dać jako swoją wizytówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

ok, spoko, rozumiem. to w takim razie po co takie robić skoro nie do użycia? Taka "sztuka" dla sztuki? :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przynajmniej admin na zdjęciu ma minę jakby od 3 dni klawiatury nie wypuszczał,

nieogolony, co prawda nie opasły ale nie jakiś wychuchany :)

tyle, że to nie admin tylko klient :) ugotowany przez support na twardo :mellow:

(oczywiście czysto teoretycznie :), nie mam nic do firehost)

 

odnośnie telefonów, to jeśli ktoś daje zdjęcie dupensji z mikrofonem a pod spodem napis kontakt, lub support to nic dziwnego, że przekaz jaki trafia do oglądającego taką stronę jest jasny - zadzwoń - odezwie się miła dupencja i ci pomoże.

 

całe halo rozbija się o to, że często mam wrażenie, że pierwszą rzeczą do oszczędzania jest dla hostingów strona www. w końcu klejąc jakiś hosting mało kogo stać na www za 4000 - co w efekcie daje nam taki a nie inny poziom stron firm hostingowych :)

 

a do nagród bym się nie czepiał, jak ktoś chce mieć konkurs o smyczke to będzie miał poziom o smyczke (choć w sumie, jak ktoś lubi w grafice pogrzebać to i za free czasem siędzie i pogmera :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner
p.s. zastanawia mnie co to jest, przy napisach basic, standard i premium? :mellow:

 

to jest tak zwany future hosting. używają go w TM w swoich projektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi szczerze mówiąc jest obojętnie czy strona opiera się o gotowy szablon i jest przerobiona, dostosowana, czy robiona całkowicie od zera. Ważne aby się prawidłowo wyświetlała i była czytelna. Czasami na niektórych stronach hostingowych trudno się połapać w ofercie.

 

Przytoczona tutaj w Joomla jest dla mnie akurat bardzo czytelna i szczerze mówiąc mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×