Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
łysy

polwebs.pl TO KRZAK

Polecane posty

Witam.

Ostatnio zainteresowałem się ofertą strony polwebs.pl. Ceny na allegro całkiem korzystne.

Postanowiłem przejść na adres polwebs.pl, w celu sprawdzenia wiarygodności "firmy".

 

W sekcji o nas znalazłem informację, że właścicielem polwebs.pl jest MPro

W celu sprawdzenia numeru REGON - 070813970 wszedłem na stronę Głównego Urzędu Statystycznego. Po wpisaniu numeru REGON odnalazłem następujące informację:

 

1) typ działalności: osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą (na aukcjach teksty typu nasi informatycy, nasza firma itd :) )

 

2) teraz najlepsze: rodzaj przeważającej działalności: 4520Z - KONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI :):):)

 

Te informacje wystarczają w zupełności aby firmę określić krzakiem.

W ciągu kilku dni mam zamiar wykonać następujące kroki aby ta niby firma zniknęła ze swiata hostingu.

 

Adres do sprawdzenia numeru REGON: http://www.stat.gov.pl/regon/

Wystarczy wpisać numer REGON 070813970 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mało jeszcze wiesz o biznesie, że takie pierdoły piszesz. W GUS podaje się jedną (najważniejszą, wybraną przez siebie) działalność z tego co masz wpisane w zakresie działalności przy rejestracji firmy, więc to co podałeś to strzał w płot.

 

Firma o formie prawnej OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ jak najbardziej może zatrudniać pracowników i to w dowolnej formie i umowa o pracę i o dzieło i zlecenie.

 

Zastanawia mnie czy Ty nie jesteś jakąś złośliwą konkurencją lub czymś podobnym.

 

 

Wątek do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×