Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MR240760

zlecę wykonanie prostej strony www

Polecane posty

witam

zlecę wykonanie strony www usług kosmetycznych wraz z domeną i serwerem i tym wszystkich co jest potrzebne żeby strona funkcjonowała w internecie.Na stronie będą zdjęcia i chciałbym żeby było utrudnione ich kopiowanie.Forma realizacji dowolna

ZAKŁADKI

-paznokcie akrylowe

-makijaż permanentny

-manikir

-pedikir

-przedłużanie włosów

-....

-....może jeszcze ze dwie

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

witam,

 

Zapraszam do rozmowy ;)

GG 7894369 (nie widoczny)

 

! BARDZO KONKURENCYJNA CENA !

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie i ja zaproszę:

 

tmtsystems.eu

 

Zachęcam do kontaktu, gdzie mogę przesłać pełne portfolio naszego grafika oraz wykonać indywidualną wycenę dla tego zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strona nie działa ;)

 

Coś nas podkusiło, żeby stronę firmową wrzucić na osobnego wirtuala OVH... Zgłoszenie awarii wysłaliśmy do adminów 5 dni temu, oznaczone krytycznym priorytetem. Prawdopodobnie urządzili sobie dłuższą majówkę. Wciąż czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gdyby mi coś 5 godzin nie działało, to bym się zastanawiał gdzie to przenieść.. nie mówiąc o 5 dniach.. heh

inna sprawa, że admini OVH nie mają majówki, bo to żabojady są : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby mi coś 5 godzin nie działało, to bym się zastanawiał gdzie to przenieść.. nie mówiąc o 5 dniach.. heh

inna sprawa, że admini OVH nie mają majówki, bo to żabojady są : )

 

Zgadza się, okazała się że był problem z ticketem zgłoszenia awarii. Już wszystko jest OK. A jeśli chodzi o firmy hostingowe, to ja się zastanawiam raczej jak znaleźć fundusze na stworzenie takiej z prawdziwego zdarzenia :lol: W każdym razie, wszystkim się to zdarza, więc trzeba odnaleźć w sobie trochę wyrozumiałości. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć
A jeśli chodzi o firmy hostingowe, to ja się zastanawiam raczej jak znaleźć fundusze na stworzenie takiej z prawdziwego zdarzenia :lol:

 

Najlepiej znaleźć jakąś dobrą pracę gdziekolwiek i te 15 000 - 20 000 PLN na start na pierwszy rok mieć. Za 10 000 też można coś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam

zlecę wykonanie strony www usług kosmetycznych wraz z domeną i serwerem i tym wszystkich co jest potrzebne żeby strona funkcjonowała w internecie.Na stronie będą zdjęcia i chciałbym żeby było utrudnione ich kopiowanie.Forma realizacji dowolna

ZAKŁADKI

-paznokcie akrylowe

-makijaż permanentny

-manikir

-pedikir

-przedłużanie włosów

-....

-....może jeszcze ze dwie

pozdrawiam

 

 

Witam ,czy zlecenie jest nadal aktualne .Jeżeli tak to proszę mo kontakt . e-mail :office@gb-productions.pl lub kontakt ze strony www.gb-productions.pl

Oferujemy profesjonalną obsługe od a do z . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gb-productions:

Fajna stronka, szczególnie teksty w dżejpegach mnie ujęły :D Choć i animka flashowa niczego sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Kobieto, odgrzewasz temat w którym od roku i dwóch miesięcy nikt nie napisał posta ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ich portfolio trochę WEB1.0 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×