Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nSpace

Z: opinie masternet.pl

Polecane posty

Na wstępnie przepraszam za mały OT, lecz muszę tutaj coś wyjaśnić.

 

Zarowno w jednej jak i drugiej sytuacji nie ma nic zlego. Co innego, gdy masz serwer strony glownej w szara.net (dell w pl) a klientow upychasz w ovh (pc we francji), a tak ponoc robi jedna znana u nas firma na literke "n".

 

Wiem do czego dążysz, lecz jesteś mocno niedoinformowany ;)

 

Aktualnie nie mamy już żadnej maszyny w OVH z różnych powodów, których nie zamierzam tutaj opisywać.

Wszystkie konta klienckie z dwóch maszyn jakie mieliśmy w OVH zostały przeniesione na serwery w NEPHAX.

Aktualnie wszystkie nowe konta klienckie rejestrowane są na serwerach DELL właśnie w NEPHAX.

 

Powracając do tematu, umieszczenie serwisu firmowego na odrębnej maszynie działa tylko i wyłącznie na PLUS.

I tutaj jest to bardzo dobre posunięcie ze strony Masternet, gdyż klient ma możliwość kontaktu w razie awarii, które jak wiemy zdarzają się nawet u najlepszych.

 

Adrianie, jeszcze raz przepraszam, że pozwoliłem sobie na OT w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz tam "ponoc"? ;) Nie wiem, tylko tak słyszalem (kiedys). Ale jesli tak (juz) nie jest, to dobrze. Swoja droga, pewno nie raz sie od klienta dostalo za to, co? ;)

 

Temat jest oczywiscie do wyczyszczenia, mody wychodza z zalozenia ze trzeba dac sie ludziom wygadac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto było by zweryfikować więc informacje zanim napiszesz je na forum ;)

 

Migracja kont z OVH nie była podyktowana słabą jakością usług świadczonych przez tą firmę.

 

Tyle w temacie. Przepraszam za OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×