Skocz do zawartości
kriss

[opinia] hostineuro.com

Polecane posty

Witam,

 

korzystal ktos z was z oferty http://hostineuro.com ?

 

ceny przystepne i duzo traffic-u ,

interesuje mnie

 

VPS 2TERA

CPU - equal share

Guaranteed RAM - 256MB

Burstable RAM - 1024MB

10GB HDD space

2000GB traffic

1IP

Monthly 9.95 Euro

 

tylko niewiem jak jest ze stabilnoscia serwerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dino Strzemiński :)

 

No tak (link z serwerów dedykowanych do exportal ;) ). To troche wyjaśnia cenę i jakość, która okaże się po ewentualnym nabyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak (link z serwerów dedykowanych do exportal ;) ). To troche wyjaśnia cenę i jakość, która okaże się po ewentualnym nabyciu :)

 

Tzn. ?

 

Bo też gdzieś muszę upchać mojego sajta co robi 0,5 - 1 TB miesięcznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak (link z serwerów dedykowanych do exportal ;) ). To troche wyjaśnia cenę i jakość, która okaże się po ewentualnym nabyciu :)

 

jakość jest ok, cena to już jak kto uważa, mam 2 dedyki i chodzą dobrze,

minusem jest na pewno "polityka antyspamowa",

plusem szybkość supportu - i jakość.

 

Malitek, sajta możesz pchać bez obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. ?

 

Bo też gdzieś muszę upchać mojego sajta co robi 0,5 - 1 TB miesięcznie :)

Są różne opinie na temat usług oferowanych przez pana Dino  ;) Niektóre opinie bardzo dobre (świetny czas reakcji na awarie, fantastyczna jakość), inne wręcz przeciwnie :) Teraz akurat mowa o exportal.pl. Opinii o tej ofercie VPSów nie znam, ale zapewne będzie podobnie. Sensowne opinie na temat tej firmy są na WHT.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dino mówi Po Polsku

miałem u niego VPS na początku było dobrze ale potem było dno server się mulił a dino nie odpowiadał bo było "Święto" potem mi dał kilka dni vpsa za free ale co mi to dało jak serwer był do dupy jak dla mnie. nie wiem czy się to powtarza ale jak dla mnie lepiej używać serw. ded.

niby procesor masz bez limitów ale jak przymuli to nawet na ssh nie mogłem się zalogować. Plusem jest to że dużo serwerów CS postawiłem i jakoś nie robił mi problemów. poszło by więcej ale ram się skończył. ogólnie rzecz biorąc zależy co do czego chcesz mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odkopać temat, bo jest to raczej lepsze niż dublowanie ;).

 

W zasadzie jestem klientem od niecałego miesiąca. Obecnie właścicielem firmy jest Marcin Krupiński, z którym po pierwsze jest bardzo dobry kontakt, a po drugie sam w sobie jest pomocny, jako administrator i właściciel.

 

Co do samej oferty. Przyznam szczerze, że cenowo nawet jak na polskie ceny jest całkiem nieźle. Najsłabszy VPS kosztuje bowiem około 40zł/m-c co jest wydaje mi się standardem na nasz rynek.

 

 

 

2048MB RAM

40GB HDD space

1 IP address

1000GB bandwidth traffic

HyperVM control panel

Prices start at 9.95 € / month

Na chwilę obecną żadnych przerw w dostawie. Korzystam z DC Niemieckiego Artfiles (podczas składania zamówienai jest możliwość wyboru jednego z trzech DC - Leaseweb NL, Leaseweb ND (dawniej Netdirekt) oraz Artfiles). Serwer również działa bez przerwy i nie sprawia najmniejszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×