Skocz do zawartości
krk

[opinie] Smoko.pl

Polecane posty

Witam co sądzicie o tym hostingu ? legalni to chyba nie są bo nie ma Nipu ani regonu smile.gif

 

Moduł dodawania opinii o firmie: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/33-smoko-com-pl/

Profil firmy: http://www.webhostingtalk.pl/katalog/firma/33-smoko-com-pl/

Dyskusje o ofercie i firmie: http://www.webhostingtalk.pl/topic/34287-dyskusje-smokopl-smokocompl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Operator - PROMO GRAFIX - Agencja Reklamowa Karol Jastrzębski, ul. St. Wyszyńskiego 8/88, 65-536 Zielona Góra, NIP: 821-236-94-64, REGON: 080288094.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Witam co sądzicie o tym hostingu ? legalni to chyba nie są bo nie ma Nipu ani regonu dry.gif

A po co tobie opinie o tym hostingu, skoro sam masz dwa :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

INFORMACJA:

 

Zmiana danych Firmy

 

 

SMOKO NETWORKS

Gręzawa 17

68-219 Tuplice

 

NIP: 928-199-97-08

NIP EU: PL 928-199-97-08

REGON: 080418527

 

 

 

Mile widziane opinie na temat firmy oraz usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak swiatgier.eu rósł w siłę to Smoko.pl miało problemy z wydajnością MySQL - częste błędy 500 w godzinach szczytu.

 

Teraz od dłuższego czasu jest już ok

 

Ostatnio zauważyłem ,że zwiększyli pakiety

 

nawet darmowy ma 300 Mb miejsca, 2048 transferu miesięcznie, 1 baza MySQL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak swiatgier.eu rósł w siłę to Smoko.pl miało problemy z wydajnością MySQL - częste błędy 500 w godzinach szczytu.

 

 

 

Mieliśmy dosyć nieciekawe problemy z obciążeniem, po ulepszeniu serwerów oraz optymalizacji serwerów MySQL nie obserwujemy żadnych poprzednich problemów - no może tego ,że konkurencja swiatgier.eu nie spi i zamiast w siebie inwestowac to proboje zaszkodzić hosterowi poprzez chiny:) z czym też sobie bez problemu radzimy na dzień dzisiejszy.

 

swiatgier.eu nie jest duże (70 tys userów, baza MySQL 1,2 Gb) ale dało nam troszkę popalić - Dzięki temu uzyskaliśmy ciekawe doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smoko.pl wprowadza nową opcję dla swoich klientów ,a dokładnie katalog strona znajdujących się na hostingu smoko.pl

 

Znajdują się tam strony klientów hostingu (płatnych i sponsor) którzy regularnie aktualizują swoją stronę i wyrazili na to zgodnę. Wpisy w katalogu są ręcznie wprowadzane przez Zespół SMOKO NETWORKS.

 

Katalog znajduję się pod adresem KATALOG SMOKO.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Dniem wczorajszym (tj, 25 września 2010) SMOKO NETWORKS wprowadza do swojej usługi powiadamianie sms klientów o zbliżającym się terminie w którym należy przedłużyć usługę aby nie straciła ważności. Analogiczna sytuacja jest przy zakładaniu konta i wielu innych czynnościach.

 

Kolejnym etapem będzie wprowadzenie przypominania haseł do panelu poprzez system sms.

 

Pozdrawiam

Bartłomiej Gryszczuk

Zespół SMOKO NETWORKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny produkt SMOKO NETWORKS został powołany do życia.

 

Kreacje Stron WWW SmokoDesign.pl

 

SMOKODESIGN.pl

 

 

Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Smoko

Zastanawiam się nad kupnem pakietu PROMO pod Publikera, mam do pozycjonowania ok około 30 stron ale tak bez zbędnej napinki.

Czy ten pakiet to udźwignie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Smoko

Zastanawiam się nad kupnem pakietu PROMO pod Publikera, mam do pozycjonowania ok około 30 stron ale tak bez zbędnej napinki.

Czy ten pakiet to udźwignie.

 

 

Nie powinno być żadnych problemów. Jeśli wyrazisz taką chęć to zlecę technikowi dokładne przyglądanie się obciążeniu i działaniu Twojego konta.

 

Pozdrawiam Serdecznie

Bartłomiej Gryszczuk

Zespół SMOKO NETWORKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasza oferta wzbogaciła się o pakiet INSTALLATRON = SMOKO AUTOSKRYPTY do serwerów wirtualnych. Serdecznie zapraszamy

 

Zrzut ekranu z naszego panelu:

 

96autoskrypty_smoko.png

 

 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty hostingowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrażę swoją opinie na temat smoko.pl, co prawda mam u nich usługę od 2 dni, ale postanowiłem już coś napisać ponieważ mile mnie zaskoczyli. Support (chociaż głównie przez GG, ale mi to nie przeszkadza w najmniejszym stopniu) bardzo dobry, doradzą i pomogą w każdej sprawie, nawet jeśli mieli okazję zarobić na skonfigurowaniu dla mnie serwerów nazw i miałem zapłacić zaproponowali abym przekierował domenę na ich DNS a oni na moje IP. Online widziałem ich od samego rana do późnego wieczora.

Co do samej oferty, cenę zaproponowali mi bardzo dobrą, lepszą o wiele od innych. Było to w ramach startowania z nową usługą, ale postanowiłem zaryzykować i kupić, najwyżej bym stracił grosze. Nie mają zintegrowanego uruchamiania/zatrzymywania usług po opłaceniu/nie opłaceniu, ale najpierw w parę minut dostałem do testów usługę, a później za nią płaciłem bez problemów.

Elastyczność do klienta mnie powaliła, chociaż mam usługę za pół darmo traktują mnie nawet nie jak normalnego klienta w innych firmach, a jeszcze lepiej, po mojej prośbie o rzecz której w żadnej innej firmie bym nie dostał oni odpowiedzieli że nie ma problemu, tylko muszę trochę poczekać żeby w ogóle wszystko ogarneli (w końcu to jeszcze nie wprowadzona oficjalnie usługa, a spytałem z czystej ciekawości, nie było mi to koniecznie potrzebne) odpowiedzi spodziewałem się w stylu: "idź sobie bo masz czego chciałeś za super tanio" a jak pisałem przed chwilą było lepiej niż u konkurencji

Pierwsze wrażenia co do samej usługi też miałem dobre, pingi ~40-50ms ale Niemcy, i tam też z powodu niskich kosztów chciałem, nie zacina nic etc. Więcej powiedzieć nie mogę, bo jak pisałem używam tylko 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę z dziedziny PR :)

 

WPISY Z BLOGA :)

 

1. Spóźniona kartka wielkanocna :)

 

2. Banner Smoko.pl

 

 

KANAŁ WIDEO YouTube

 

2 ostatnie filmiki :)

 

 

 

 

i na koniec :)

 

SMOKO w koszulce sportowo firmowej ( niedługo ukaże się coś ciekawego , co znacznie uatrakcyjni PR SMOKO NETWORKS :)

 

smoko_nike.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall

Po roku czasu współpracy z firmą Smoko mogę z czystym sumieniem polecić ten hosting, przez rok czasu zauważyłem raz pad poczty który został szybko rozwiązany , support w 5 minut odpisuje na pytania.

 

Ogólnie polecam Hosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy nasz zespół usilnie pracował nad jednym bardzo ważnym dla nas projektem ,a mianowicie nasza firma zmieniła profil z działalności gospodarczej na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Zmiana ta zakończyła się sukcesem w ostatnich dniach co zapewni dalszy wzmożony rozwój firmy oraz stabilna sytuacje na rynku finansowym.

 

W ciągu najbliższych tygodni zmiany nastąpią w wizerunku firmy oraz jej polityce działania. Rozpoczęto pisanie autorskiego panelu hostingowo-bilingowego opartego o doświadczenia zdobyte przez ostatnie lata.

 

Pełne dane nowej spółki to:

 

SMOKO NETWORKS Sp. z o.o.

(kapitał zakładowy 60 tysięcy złotych)

 

Łochowo 1

66-008 Świdnica

 

NIP: 973-100-47-73

REGON: 080866467

KRS: 0000395603

 

TEL/FAX: 68 327 31 59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni serwery smoko nie działają. Nie działają zarówno strony obsługiwane przez smoko jak i ich własne strony. Brak kontaktu. Próbowałem przez goldenline uzyskać jakąs informację o przyczynach i czasie usunięcia usterki. Odpowiedzi brak. Może tutaj się czegoś dowiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×