Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dam88

Możliwość przejścia na wyższy pakiet. Który hostingodawca?

Polecane posty

Na początku Witam Wszystkich.

 

Jestem w trakcie tworzenia miedzynarodowego serwisu ogloszeniowego. Bedzie on w miare prosty w budowie i nie przewiduje, poki co, wielkich obciazen serwera. Na chwile obecna nie jestem w stanie powiedzieć, czy odwiedzalnosc serwisu bedzie na tyle duza, by potrzebny był mi dedyk. Niemniej, chciałbym ulokować serwis na serwerze, który zapewni mi ewentualne, płynne przejście na wyższy level.

 

Aktualnie testuję konto 'Advance' na iq.pl.

 

Przewiduje, ze przez pierwsze miesiace bede zuzywal tyle transferu, ze rownie dobrze moglbym wykupic konto na boo.pl, jednak wychodze z zalozenia, ze warto na poczatku dolozyc kilka zlotych, by uniknac ewentualnego stresu i przenosin w przyszlosci.

 

Moje pytania:

 

1) Czy iq.pl oferuje możliwość przejścia na wyższy poziom (przy dopłaceniu różnicy w cenie)?

2) Prosze o podanie innych hostingodawców (przystępnych cenowo), którzy oferują taką przyjemność

 

Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na oba pytania odpowiesz sobie sam... 1) to mejl na iq@iq.pl (ale z tego, co wiem to TAK), a 2) to wystarczy użyć szukajki i głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas też jest taka możliwość. Przypuszczam, że chyba większość firm stosuje taką zasadę i nie ma z tym żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Dodatkowo warto pamiętać, że przeniesienie serwisu na serwer dedykowany nie jest problemem gdy robi to osoba posiadająca odpowiednią wiedzę.

 

Dlatego gdy zajdzie potrzeba przenosin to technicznie nie ma problemu i można ją ograniczyć do np. 1 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem ogolnie, ale w sprawie szczegolow zapraszam do kontaktu z BOK: bok@iq.pl

Istnieje mozliwosc migracji na wyzszy abonament. Doplaca sie wtedy roznice pomniejszona proporcjonalnie o wykorzystany abonament.

 

Jesli wymagania klienta przerastaja jakiegos powodu mozliwosci hostingu wspoldzielonego mamy w swojej ofercie serwery VPS i serwery dedykowane.

Jestesmy w stanie pomoc przy migracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×