Skocz do zawartości

Polecane posty

Pozwolę sobie nieco odgrzać kotleta, szukam opinii o VPS w statnet, jak się sprawdzają, jakie pingi, jaka szybkość działania, jakość supportu itd. Warto u nich brać VPS ?

Ja mam kolejne miesiące i kolejne miesiące pozytywnie więc śmiało można polecić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odświeżam, jak aktualnie sprawa wyglada ?? jak jest z jakością usług zlokalizowanych w PL, supportem i jakością łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a możliwość migracji na wyższe pakiety, ew dokupienia brakujących zasobów?? głównie chodzi mi o vpsinn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a możliwość migracji na wyższe pakiety, ew dokupienia brakujących zasobów?? głównie chodzi mi o vpsinn.pl

 

a nie lepiej i szybciej zapytać lepiej BOK vpsinn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a możliwość migracji na wyższe pakiety, ew dokupienia brakujących zasobów?? głównie chodzi mi o vpsinn.pl

 

W przypadku statnet.pl nie było żadnego problemu. Po uzgodnieniu poprzez wewnętrzny system zgłoszeń prawie natychmiast powiększono parametry konta do wyższej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam u nich od niedawna serwerek VPS i jak dla mnie jest narazie spoko ;)

 

Plusy

- Pomoc techniczna jest naprawdę szybka i rzetelna

- Bardzo niskie ceny za usługi (może nie za wszystkie ale za VPSa to na pewno)

- Wydajność serwera oraz dobre parametry

 

Minusy

- jeszcze nie znalazłem czegoś co by było nie tak lub z czego nie jestem zadowolony :)

 

To moja pierwsza opinia na ten temat, jak coś się zmieni dam znać, ale mam tylko nadzieje że zmiany będą tylko i wyłącznie na lepsze :)

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Edytowano przez qrazer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do statnet wprowadziłem kilka znajomych firm - łącznie 5 serwerów, do dwóch mam jeszcze dostęp administracyjny. Niestety po 2 latach zaczynam żałować. W ostatnim roku 2012r pojawiły się 3 awarie w bardzo newralgicznych momentach, które zostały mi zgłoszone (nie www, która najszybciej wstaje, lub ssh, ale port 25 - gdzie timeouty trwają najdłużej). Ile było przerw w innych mniej ważnych chwilach - nie wiem. Tam gdzie się da - opusczana będzie ta firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podnoszę temat.

Jako, że wątek statnet jest już nieco leciwy proszę o aktualne opinie o tej firmie.

Ponieważ z poprzednim dostawcą usług miałem spore kłopoty szukam firmy oferującej stabilne i szybkie serwery VPS z dobrze funkcjonującym helpdeskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aqualitee,

 

Zachęcam do skorzystania z naszej oferty. Staramy się ciągle udoskonalać nasze usługi i przez to nie mieliśmy za dużo czasu aby aktywnie uczestniczyć w życiu forum ;). W związku z tym proponujemy na początek darmowy 10-dniowy okres testowy na dowolny serwer VPS.

Aby skorzystać z tej oferty zamów usługę a następnie wyślij do nas maila z dopiskiem 'Okres testowy'

Jeżeli szukasz serwera z administracją to mamy również w ofercie Hosting Dedykowany, który jest rozwiązaniem zarządzanym przez naszego administratora. Dodatkowo serwer jest dostarczany z wygodnym panelem DirectAdmin i instalatorem skryptów Installatron.

https://www.statnet.pl/hosting/

Aktualnie oferujemy 10 dniowy okres testowy, więc nic nie ryzykujesz sprawdzając nasze rozwiązanie. Warto spróbować i samemu się przekonać czy spełniamy Twoje oczekiwania.
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu w przypadku dodatkowych pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za okres testowy. Teraz mogę wyrazić swoją opinię. Na początek zdecydowałem się na migrację developerskiej wersji sklepu na silniku prestashop i jestem mega zaskoczony jak sprawnie poszło przeniesienie danych z poprzedniego serwera (skorzystałem z pomocy administratowa, jak testować to porządnie).

Teraz jestem po migracji całości i jak na razie wszystko ok. Generalnie duuuży plus za sprawny helpdesk (to było dla mnie bardzo ważne), każdy mój problem techniczny rozwiązywany szybko i sprawnie. Serwer bez zwiech. Ceny też przystępne! Ja będę korzystał dalej i śmiało mogę polecić innym.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×