Skocz do zawartości

Polecane posty

Dziś od rana moja strona na iq.pl przestała działać. Skrypty nie mają dostępu do lokalnych plików, nie wczytują się więc m.in. szablony. W logach "internal server error". Ktoś też ma takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy dzisiaj (23 marca 2009) coś niedobrego się dzieje z Iq.pl? Nie zgłasza mi się strona firmowa, nie działają moje strony, nie ma poczty ani FTP? Sprawdzałem z kilku miejsc i jest to samo.

 

PS.

Co ciekawe, jaką własną domenę bym nie wpisał (hostowaną na Iq.pl) przekierowuje mnie na http://www2.forumweb.pl/

PS2.

Strona Iq.pl się nie zgłasza ale już ta oferta Sewery Dedykowane Dell już normalnie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie działa poczta, ftp, strona natomiast działa. Za to ich strona główna nie wyświetla się oraz nie odpowiadają na e-maile :/ coś złego dzieje się w IQ.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm
Co ciekawe, jaką własną domenę bym nie wpisał (hostowaną na Iq.pl) przekierowuje mnie na http://www2.forumweb.pl/

dokładnie to samo, nie jesteś sam. właściciel forum pewnie zaciera ręce.

 

IQ FAIL :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strona działa poprawnie, natomiast poczta ciągle leży.

 

potwierdzam poczta lezy

 

btw.

po raz kolejny sprawdza sie moje fatum, przenosze sie do "pewnej" firmy, po pol roku

zaczynaja sie drobne problemy, po roku juz zapewne korzystac sie nie bedzie dalo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis miala okolo 12.30 miala miejsce awaria serwera pocztowego. Uszkodzona

zostala plyta glowna i pamiec RAM.

 

Sprzet zosatal wymieniony przez serwis DELL'a

 

Dzialanie uslug zostalo przywrocone okolo 15.30

 

Konsekwencja awarii bylo uszkodzenie systemu plikow. W tej chwli dane te

(STARA POCZTA - znajdujaca sie na kontach przed awaria) sa naprawiane i

zostana przywrocone w godzinach nocnych.

 

Nowe maile wysylane do klientow w czasie awarii, zosostana automatycznie

dostarczone przez serwery nadawcow w ciagu kilku godzin.

 

Obecnie wystepuja jeszcze trudnosci w dostepie do poczty przez WWW webmail.iq.pl i panelu administracyjnego.

 

Za utrudnienia przpraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strony działają szybko i sprawnie, poczta wysyła się błyskawicznie ale mam problem z FTP - serwer nie przyjmuje żadnych plików które chcę wysłać - nie było o tym wspomniane, ale rozumiem, że wszystko i tutaj wróci do normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No reakcja na forum rewelacyjna :rolleyes:

 

EDIT:11:53

 

strona iq już działa moja jeszcze nie, ile jeszcze moze trwać awaria ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie czy nie za często ? Jeszcze 3 miesiące temu polecałem Was gdzie tylko mogłem, po ostatnich akcjach zastanawiam się czy nie popełniłem błedu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawaim po co napisales ten post, ale sadzac po godzinie moze chodzi o 9 minutowa przerwe zwiazana z problemami crowleya w

plix. Problem dotyczyl tylko uzytkownikow, ktorym ta firma dostarcza internet.

 

Prosze w przyszlosci zglosic problem do naszego BOK, tak aby mozna bylo sprawe wyjasnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ponieważ nie działał mi serwer, poczta, również i wasza strona. Sprawa się powtarzała po raz kolejny wiec napisałem. Podczas pisania postu przez Ciebie wszystko już śmigało z małymi przerwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze zaglaszac takie problemy do BOK naszej firmy. W dniu dzisiejszym nie miala miejsca zadana awaria po naszej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iq.pl lezy

to juz kolejny dzien porannej "czkawki" tyle, ze dzisiaj to juz kilka minut non stop :/

 

(ostatnio takze dostep do baz danych jest utrudniony - zbyt krotkie przerwy aby "zalapac" sie z tym do boku, ale jednak sprawa narasta i staje sie coraz bardziej uciazliwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iq.pl lezy

to juz kolejny dzien porannej "czkawki" tyle, ze dzisiaj to juz kilka minut non stop :/

(ostatnio takze dostep do baz danych jest utrudniony - zbyt krotkie przerwy aby "zalapac" sie z tym do boku, ale jednak sprawa narasta i staje sie coraz bardziej uciazliwa)

 

Dzisiaj rano w ogóle nie było dostępu do serwerów baz danych. Ostatnio coraz częściej są problemy z IQ, zaczynam żałować że polecałem tam konta bo ludzie piszą do mnie z pretensjami jakbym to ja był winien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moge potwierdzic, ze problem trwal okolo 25 min.

Takie sytuacje nie omina zadnej firmy.

 

Oferowana gwarancja dostepnosci uslug 99,9 % jest zachowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Znowu pad, od paru minut. Najpierw zniknęły pliki z FTP, potem serwer przestał odpowiadać. Akurat, jak programuję, szit...

 

EDIT

 

o, działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×