Skocz do zawartości
Elektronik

W mairę stabilny hosting 10GB/100GB

Polecane posty

Witam,

szukam jakiegoś miejsca na moje forum stojące na przemie.

Moje wymagania:

-miejsce nie więcej niż 10GB, a transfer około 100GB /miesiąc

-cena niestety, ale mogę przeznaczyć na to tylko max 500zł rocznie

 

Nie wiem co wybrać bo przeważnie w firmach hostingowych gdy chce transfer na poziomie 100GB to od razu muszę brać pojemność np 60GB i cena jest sporo wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

szukam jakiegoś miejsca na moje forum stojące na przemie.

Moje wymagania:

-miejsce nie więcej niż 10GB, a transfer około 100GB /miesiąc

-cena niestety, ale mogę przeznaczyć na to tylko max 500zł rocznie

 

Nie wiem co wybrać bo przeważnie w firmach hostingowych gdy chce transfer na poziomie 100GB to od razu muszę brać pojemność np 60GB i cena jest sporo wyższa.

 

Głównie cenę reguluje ilość transferu, nie dysk ;)

100GB + przemo to nie jest dobre połączenie.

Jedyne co Ci zostaje,a jakbyś wziął VPSa ?

np. tego pierwszego:

http://fsckvps.com/hosting

 

Na ZŁ nie wychodzi najgorzej, ale musisz albo go sam ogarnąć, lub komuś zlecić choćby jednorazowo.

Dodam, że można tam za pomocą dwóch kliknięć zainstalować lxadmin (panel hostingowy za darmo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te 100GB to tak bardzo przyszłościowo na razie schodzi mi z jakieś 40GB, ale pewnie za jakieś dwa m-c będzie ponad 50GB.

 

Podałem 100GB bo widziałem mniej więcej takie skoki w ofertach hostingowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zawsze polecam vipower.pl ;)

No spoko tylko kolega potrzebuje 100gb transferu miesięcznie i może wydać maks 500zł rocznie a ostatni pakiet na vipower kosztuje 524, a jedynie on zapewnie 100gb transferu:) nawet jeżeli te 100gb to przyszłościowo ma być to nie warto brać chyba mniej i płacić z góry za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na ofertę neteasy.pl. Niby najwyższy pakiet jaki oferują to 9GB/90GB (364,78zł/rok) ale myślę, że da radę dokupić transfer czy dysk.

 

Jednak na dobry początek radziłbym zmienić skrypt na phpbb3. 100x wydajniejszy i w sumie niczym nie odstający skrypt od przema. Tyle, że w phpbb3 musisz większość dodatków doinstalować jak Ci będą potrzebne. Ale to też znowu trudne nie jest. A daję Ci gwarancję, że wydajność wzrośnie wielokrotnie, tak samo jak zużycie transferu. Wiem, bo sam zmieniałem skrypt z przema na phpbb3 i dużo zyskałem dzięki temu.

 

Jak możesz to podaj adres tego forum na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że wydajność wzrośnie wielokrotnie, tak samo jak zużycie transferu.

Wydajność wzrośnie, zużycie transferu niekoniecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linuxpl.com

 

- 10000 MB pojemności

- 80 GB transferu / miesiąc

- 7-dniowy okres testowy

- obsługa JSP (tomcat)

- MySQL 4.1/5, PHP 4/5, CGI

- Panel administracyjny,SSH

- Installatron, SiteBuilder

- PostgreSQL

- Domena .eu lub .pl gratis

 

427zł rok, na pewno się dogadasz co do transferu. Lub jakiegoś vps, co do vpsów mam aktualnie małą wiedzę więc pytaj bardziej doświadczonych użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie chcesz vps jak ci najdmen radzi to zastanów sie poważnie nad wywaleniem przemka,

unikniesz na pewno wielu niespodzianek w przyszłości.

MichalSZ , nie byłbym pewien czy takie forum linuxpl przyjmie z otwratymi ramionami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo gdzie się teraz hostujesz??

Bardzo zależy ci na hostingu w Polsce??

 

Bo wg. mnie powinieneś się zastanowić nad http://www.hostnine.com/ - są bardzo elastyczni pod względem obciążenia, a także transferu.

W grudniu wykorzystałem 366GB transferu (12 grudnia założyłem konto), w styczniu 800GB :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edart, nie zaszkodzi spytać ;) o ile wiem nikt się nie skarżył na to że linuxpl wyrzuca za przema, lecz jak wiadomo to forum skrypt przema do "niejadków" nie należy lubi pochłonąć parę % processora, miałem u nich forum na skrypcie przema 1.5k użytkowników, 22k postów i nic nie pisali, teraz jestem w home.pl i również jestem zadowolony lecz cena home.pl jest powalająca ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko nie są elastycznie pod wzgledem obciązenia a jak to przemek ma generowac 100gb w przyszlosci to nie wroze nic dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz hostuję się w cyberdusku, wiem że jest dużo negatywnych opinii o nich, z mojego doświadczenia powiem tyle, support praktycznie nie istnieje (rekcja BOK'u to czasami ponad 14dni), chociaż ostatnio się poprawia.

Ale za to uptime mam 99,45%

 

Adres mojego forum to dioda.com.pl.

 

Mam też właśnie spory dylemat czy nie przejść na phpBB3 wgrywanie modów to dla mnie nie problem, ale martwi mnie jedna rzecz. Mianowicie od samego początku na przemie mam wgranego Spiderfriendly (przepisywanie adresów) i obawiam się, że po przejściu na czyste phpBB3 adresy będa przepisywane inaczej = częściowa utrata pozycji w google, a wszystkie linki na innych stronach pójdą się j***ć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×