Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marekxbx

Z: [opinie] Hitme.net.pl

Polecane posty

Witam,

Wysłaliśmy mailing ;)

 

Kilka mailingów nawet, prosze sprawdzić mail kontaktowy, ew. jeśli jest nieaktualny to poprawić go w systemie billingowym.

 

Informacja o SQL została rozesłana via email do każdego klienta i jest widoczna w cPanelu u każdego klienta.

 

Przed rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji sugeruję najpierw je dokładnie sprawdzić.

 

Ponownie moderatora proszę o wyczyszczenie tematu o opiniach. To nie jest dział "moja witryna nie działa" "informacje rozsyłane przez firmy webhostingowe do klientów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uwierzyć, że w ciągu dwóch dni nie dotarł mail od was, tym bardziej że sprawdzałem i jest aktualny, ale nie będę polemizował, bo i po co. Zresztą wystarczająco długo istnieje firma na rynku, aby znaleźć o niej opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Pisałem do BOK'u w sprawie aktywacji konta testowego w sobotę i jedynym mailem jaki do dziś dostałem była automatyczna odpowiedz:

 

Bardzo prosimy o sprawdzenie czy wysłali Państwo swoje zgłoszenie do odpowiedniego departamentu - wysłanie wiadomości do niewłaściwego departamentu może znacznie wydłużyć czas oczekiwania na odpowiedź (...)

 

Otóż wysłałem do odpowiedniego "departamentu", ale mam nadzieje że tak dlugi czas oczekiwania spowodowany jest tylko pracami przy przenoszeniu serwerów i brakiem czasu, bo w innym wypadku bym szybko podziękował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja powiem ze zamiats narzekac wystarczy zadzwonic ew napisac PW na forum ktore dla mnie jest ostatnia deska ratunku, ale jak się chce dotrzec do firmy czy samego pana marka to napewno sie to uda w niewielkim nakladzie czasowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@xfm, forum to nie bok.

 

Tym samym kończymy swoje wypowiedzi w tym temacie (wpisywania poprawnych, czy też niepoprawnych maili, braku kontaktu który o ironio jest i aż się prosi żeby z niego skorzystać) .

 

@netu - dziękuję ;)

 

Zapraszam do kontaktu via email lub infolinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że forum to nie to nie BOK i nie liczyłem na szybką odpowiedz, jednak stwierdziłem tylko fakt. Odezwę się wkrotce na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×