Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
stevensoon

[SPRZEDAM] VPS w Polsce > Gdańsk

Polecane posty

Witam, mam do zaoferowania serwer VPS z oferty firmy budgetvps.pl pakiet największy.

Specyfikacja VPSa:

Procesor: do 100% (2800 MHz) Pamięć ram gwarantowana: 512MB Pamięć ram dostępna: 1536MB Dysk: 30GB Transfer miesięczny: 200GB Łącze: Silver Adres IP: 1

Serwer jest opłacony na cały miesiąc (opłacałem go 21.02.2009), skonfigurowałem na nim również system Debian Linux 4 Etch, serwer FTP (proftpd), serwer apache2, php5, mysql itp. Jest zabezpieczony. Gotowy do pracy pod strony Internetowe wykorzystujące translację adresów (mod re-write) itd. Sprzedaję go z prostego powodu, mój znajomy właśnie zakupił serwer dedykowany w niemczech i zaproponował mi składkę więc bez wachania przyjąłem jego propozycję. Mówię to dlatego aby nie było niepotrzebnych pytań.

Cena za ten serwer na dzień dzisiiejsy 40zł. Cena jaką ja wpłaciłem 3 dni temu (49zł).

 

W razie zainteresowania kupnem proszę o kontakt mailowy: nelsoons@gmail.com oraz Gadu-Gadu: 5801718. Ewentualnie mogę pomóc przy przeprowadzce.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam bym wziął ale nie teraz szkoda ze vpsik sie marnuje bo nie wieze ze nikt nie chce troche taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×