Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wait

Mały serwer

Polecane posty

Witam,

Potrzebuje informacji, gdzie najlepiej będzie zakupić serwer o mniej więcej takich parametrach:

- 1 GB pojemności serwera

- 10-15 GB/mc transferu

- PHP 5 i 5 baz danych

- 5 x FTP

- Obsługa mod_rewrite

 

Jak widać jest to mały serwer pod małą stronę.

Serwer musi być stabilny. Tylko polskie firmy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam będzie postawiony tylko Wordpress, więc zależy mi na małym i w miarę tanim serwerze.

Prawie takie parametry to mają darmowe hostingi, ale jak się coś na darmolu zepsuje to nie będzie się do kogo przyczepić, bo w końcu za darmo :)

 

Cena to około 40-50zł/r, bo w sumie w cal serwer o większym parametrach tyle kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam będzie postawiony tylko Wordpress, więc zależy mi na małym i w miarę tanim serwerze.

Prawie takie parametry to mają darmowe hostingi, ale jak się coś na darmolu zepsuje to nie będzie się do kogo przyczepić, bo w końcu za darmo :)

 

Cena to około 40-50zł/r, bo w sumie w cal serwer o większym parametrach tyle kosztuje.

 

Mała kwota, weź sobie cal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cal? Hmm wiesz - czasami lepiej dopłacić za jakość i być czegoś pewnym :)

 

Weź pod uwagę że za grosze raczej nie dostaniesz za wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal? Hmm wiesz - czasami lepiej dopłacić za jakość i być czegoś pewnym :)

 

Weź pod uwagę że za grosze raczej nie dostaniesz za wiele...

 

A ja konto w cal.pl mam i sobie chwalę. :) Już spoooro czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w cal nawet ten najmniejszy pakiet będzie za duży na moją stronę i jest dużo opcji, które są kompletnie mi nie potrzebne. Nie chodzi mi o jakiś super serwer, bo taki nie jest mi potrzebny. Chcę, aby po prostu nie padał codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w Vipower pakiet ViSmall nie różni się zbytnio od pakietu ACE w cal, a nawet w tym drugi parametry są większe a ich ceny prawie się nie różnią, bo i tu i tu 61 zł brutto.

Mam już 1 serwer w cal, trzyma się całkiem nieźle, nieraz zdarzają się zwiechy i ogólny zamuł. A jest jest z jakością na vipower.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w Vipower pakiet ViSmall nie różni się zbytnio od pakietu ACE w cal, a nawet w tym drugi parametry są większe a ich ceny prawie się nie różnią, bo i tu i tu 61 zł brutto.

Mam już 1 serwer w cal, trzyma się całkiem nieźle, nieraz zdarzają się zwiechy i ogólny zamuł. A jest jest z jakością na vipower.pl ?

 

Śmiało mogę polecić ViPower.pl. Wszystko chodzi sprawnie, nic nie `muli`, nie zauważyłem żadnych zwiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należy zrozumieć, że poniżej pewnej kwoty nie opłaca się świadczyć usług. Ja nie wyobrażam sobie jak serwer za 20-30 PLN rocznie mógłby być opłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Zapraszam do nas tanio i sprawnie wiecej informacji znajdzie pan na stronie z mojej stopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Należy zrozumieć, że poniżej pewnej kwoty nie opłaca się świadczyć usług. Ja nie wyobrażam sobie jak serwer za 20-30 PLN rocznie mógłby być opłacalny.

 

słaba wyobraźnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko wyobraźnia. Miałem już niejedną okazję świadczyć takie usługi za śmieszne pieniądze na rok i zawsze odmawiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×