Skocz do zawartości
bear007

[wirtualny] Hosting z możliwością odpalania programu

Polecane posty

Witam,

 

Potrzebuję hosting o podanych parametrach:

 

- 6 GB miejsca

- MySQL i PHP 5

- Crone

- możliwość wgrania na serwer programu konsolowego (jest wersja linuxowa i windowsowa) i uruchamiania go z poziomu

mojej strony Internetowej (ze skryptu PHP).

 

Czy znacie może jakiś hosting który na to pozwala w dosyć rozsądnych kosztach? Mam na myśli coś co nie jest tak drogie jak VSP albo dedyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- możliwość wgrania na serwer programu konsolowego (jest wersja linuxowa i windowsowa) i uruchamiania go z poziomu mojej strony Internetowej (ze skryptu PHP).

Nikt o zdrowych zmysłach ci na to nie pozwoli na środowisku shared  ;)

PS: Co to za program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest program Open Source, darmowy do zastosowań komercyjnych i niekomercyjnych.

 

Skoro nie chcesz nawet podać jego nazwy, to tym bardziej ;)

A jeśli nawet znajdziesz serwer, który nie będzie miał zablokowanej możliwości odpalania shell/exe, to i tak daemona z poziomu php nie postawisz :D

 

 

 

Zainteresuj się budgetvps.pl - tam za stosunkowo niewielkie (porównywalne z takim sharedem) dostaniesz VPSa, gdzie będziesz mógł robić, co ci się żywnie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo jest to konwerter plików z DOC na TXT. Chodzi mi o to, żeby móc po załadowaniu pliku na serwer przez stronę, móc odpalić ten program żeby przekonwertował ten plik z DOC na TXT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz na admin@vipserv.org. Myślę żę nie będzie problemów z skompilowaniem i udostępieniem takiego programu (przez shella i przez funkcje system() shell_exec() w PHP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×