Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AceDude

Eclipse Ganimede i synchronizacja z FTP

Polecane posty

Gość AceDude

Poszukuję wtyczki do eclipse, która umożliwiałaby synchronizowanie między plikami projektu na hdd a tymi na ftp - najlepiej według daty edycji. Potrzeba mi takiego cuda, ponieważ będę pracował na eclipse na kilku maszynach - a ciągłe zabawy z ręcznym przenoszeniem to nic miłego. Znacie może cudeńko, które by mi pomogło?

(Oczywiście używam PDT - v2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zainteresuj się CVS'em, SVN'em, ew. GIT'em czy Mercurial'em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm
Znacie może cudeńko, które by mi pomogło?

Tak, doinstaluj Aptane do tego. Używam, synchronizuje bez przerwy, działa świetnie choć oczywiście w przypadku dużej ilości plików i katalogów trwa to strasznie długo. Dlatego stosuje pośredni sposób: dzięki ikonkom z SVN widzę co ostatnio zmieniałem, zaznaczam i od razu daje upload :) ogromna oszczędność czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie ma czegoś do pracy `bezpośrednio` na serwerze? Niby pisali gdzieś o 2x Ctrl+S ale to nie działa. Pokazuje jakieś remote saving, lecz efektów brak. A te ciągłe synchronizacje mnie dobijają ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie ma czegoś do pracy `bezpośrednio` na serwerze? Niby pisali gdzieś o 2x Ctrl+S ale to nie działa. Pokazuje jakieś remote saving, lecz efektów brak. A te ciągłe synchronizacje mnie dobijają ;/

 

Zend Studio i ma mozliwosc pracy przez FTP i dziala to calkiem dobrze. Niestety edytor płatny.

Inny mający super ftp w sobie to Editplus. Nie jest to IDE ale do szybkiej edycji się nadaje.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

@Mescam: tego nie wiem, nie praktykowałem. Mam pełne środowisko na localu, na serwer wysyłam tylko sprawdzone rzeczy, synchronizacja/praca na FTP zajmuje za dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Zend Studio mnie nie stać :) Musi być jakaś wtyczka do eclipse :) Nie wierzę, że jestem sam potrzebujący ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Eh, z tego co patrzyłem na polecone mi systemy - najlepszy jest SVN. Ale jakoś go do współpracy zmusić nie mogę... tzn. żeby było w miarę sensownie - musiałby być uruchomiony serwer SVN na tej maszynie, na której trzymam projekty.

 

Chyba to-co-najważniejsze będę trzymał na dysku zdalnym, albo na pendrive. Albo coś. Fcuk. To tyle w kwestii wygody i bezpieczeństwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×