Skocz do zawartości
chrisxx

[opinia] rejestracja domen w az.pl

Polecane posty

Ale kilka razy pisałem do nich i odpowiedź nadchodziła po godzinie.

Przecież to chyba już jest standard - trudno w dzisiejszych czasach czekać na odpowiedź na proste pytanie kilkanaście godzin.

W końcu można też skorzystać z telefonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są różne sytuacje, różne firmy i wszystko może się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Adrian wiesz - ja w AZ czekałem po 2-3 dni na odpowiedź : )

i tak osobiście zdania o tych (@*_)*$#! nie zmienię.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Az.pl odpowiada na maile jedynie wtedy, gdy do BCC ticketa sie wpisze dwa maile właścicieli, a w treści informację, iż ze względu na niekompetentną pomoc się chce natychmiast zrezygnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

to fakt że w az.pl nieraz trzeba się naczekać na odpowiedź, osobiście już raczej nie pisze do adminów itp, odrazu wale do właściciela.

 

Maciej P. mam w az.pl ok 40 domen. Przy rejestracji domeny jest napisane, że jeśli chcesz się przenieść do innej firmy a kupiłeś domene w promocji to będziesz musiał dopłacić różnice.

Kto nie czyta ten ma niespodzianki ;)

 

Co do hostingu to wszystko się zgadza, póki co to jest padaczkowaty. Ale wczoraj dostałem informacje od wlasciciela az.pl, mają zakupić nowy sprzęt :P więc ja sobie czekam cierpliwie

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłby ktoś taki dobry to prosiłbym o e-maila do az.pl, ponieważ na stronie nie został on podany, a dzwonić mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcesz się przenieść do innej firmy a kupiłeś domene w promocji to będziesz musiał dopłacić różnice.

Kto nie czyta ten ma niespodzianki :P

 

Tylko ta dopłata to w sumie grosze są, więc jak by jej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ta dopłata to w sumie grosze są, więc jak by jej nie było.

Ja też mam klikanaście domen w az.pl i nigdy ale powtarzam nigdy nie miałem kłopotów z tą firmą..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo. AZ sprawił, że moja domena została niemal przejęta przez BOTa. AZ ukradł moje pieniądze nie księgując ich do dziś. Przedstawiłem dowód wpłaty, mimo to od 3 tygodni nie mogę się doczekać na ich zwrot. Prócz tego. Ich serwery ciągle padają, jest rpoblem ze wszystkim, najbardziej irytujący jest bałagan w panelach, a jest ich kilka, każdy do czego innego, pod innym adresemem. Tragedia. Aha, CallCenter wcale nie jest lepsze. Kobiety i Panowie nie mają pojęcia o co chodzi, co się dzieje. ODRADZAM.

 

PRzesniosłęm się do konkurencji. JEst ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×