Skocz do zawartości

Polecane posty

Przeglądając Świstaka (swistak.pl) natknąłem się na aukcję www.aza.pl vel www.ota.pl. Sprzedają konta ww/reseller/serwery dedykowane. Dostępny cpanel lub plesk. A najlepsze jest to że mają konta o NIEOGRANICZONYM TRANSFERZE(która to już taka oferta w sieci?). Miał ktoś z nimi styczność? I może się na ich temat wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam te serwery, sam mam tam jakiś czas swój serwis, z niezłą oglądalnością i ogromną ilością plików pobieranych i w miesiącu lipcu miałem około 180 GB transferu, a serwer nie padł, a pingi wciąż są w granicach 50 ms, i z tego co wiem nie jestem jedynym takim klientem. A w dodatku support i obsługa są na wysokim poziomie. POLECAM ! Stosunek jakość / cena - wspaniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b. Udostępnianie kupowanych usług osobom trzecim do używania jest traktowane jako naruszenie niniejszego Regulaminu i może być przyczyną natychmiastowej dezaktywacji zakupionych usług bez prawa do zwrotu jakichkolwiek wpłat.

nie wiem czy dobrze odbieram ten punkt regulaminu, ale czy...

- jesli korzystam z konta wspolnie z 2 webmasterka tj zlamanie regulaminu?

- jesli odstapie kilka kont pocztowych za drobna oplata to takze wylatuje?

 

konkretnie zaciekawil mnie pakiet plus1000 z cPanelem <kusi>, ale mam takze zle przeczucia co do nich :/

dlugo istnieja na rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jam mam konto z ota.pl, na początku było dość dobrze, lecz teraz, serwer ledwo chodzi, wysłalem maila do admina serwisu lecz czekam już 2 dzień i odpowiedzi ani widu ani słychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek_inc

Odradzam konto z pelna swiadomoscia. Nie wytrzymalem nerwowo, po tym jak serwer nie dzialal przez tydzien. Teraz jak czasami wchodze na dawna strone, tez nie dziala. LIPA na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekam już drugi dzień na reakcje kogos z obsługi tego serwera w celu aktywacji mojego konta;/ moim zdaniem troche cobie przycinają:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odgrzebuje temat, ale przegladajac whois domeny znajomego natrafilem na ciekawą domene, a mianowicie na diw.pl.

Jako że domeny aza.pl oraz ota.pl są zastrzeżone, to nie ma tam pełnej nazwy firmy.. Ale ktoś zapomniał widocznie wykasować informacji z tej domeny i tu zonk..

company: DEMETER Tadeusz Makowski Uslugi i konsultacje w Zakresie Rolnictwa

street: Ks. Janusza I 1/137

city: 18-400 Lomza

location: PL

 

Konsultacje w zakresie rolnictwa... Od niedawna firmy budowlane przestały sprzedawać hosting.. Teraz zajmują się tym firmy konsultingowe w zakresie rolnictwa.. ROTFL jak to zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak sprawdzilem na ich stronie www.ota.pl to mieli w grudniu 6 godzinna planowana przerwe techniczna w nocy z 9 na 10 grudnia co tlumaczyloby taki uptime 95%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie NIE polecam tego hostingu. Jak chcecie wydac pieniadze w bloto to prosze bardzo, przez pierwsze 3 miesiace (jak firma sie rozwijala i nabierala klientow) bylo spoko, wszystko chodzilo jak trzeba. Teraz pingi okolo 200ms, ich strona glowna wogole nie chodzi (LOL). Gdy chcialem przeniesc swoje forum z tego serwera (zrzut bazy przez phpmyadmin) to mi co kliknalem to wywalalo, ze za duzo polaczen do bazy danych, forum nie mialo szans, aby tam moglo swobodnie chodzic..... Nie polecam, zalozylem kiedys ich uptime na siteuptime.com, ale po kilku dniach przychodzi od nich mail, ze serwer wisi ponad 48h i jak sie wlaczy to mam aktywowac konto.... Uptime mojego serwera (AZA.pl) byl na poziomie 70-80%..... Juz lepiej zalozyc darmowe konto na za.pl lub yoyo.pl i sie cieszyc zyczie. Aaa, i oczywiscie ZERO kontaktu z adminem.....

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

 

posiadam konto na www.aza.pl od roku. strona przestala mi dzialac prawie 2MIESIACE temu. Przez to stracilem kilka tysiecy zloty.

adnimistrator nie odpowiada na maile, nie odbiera telefonow.

nie moge przetransfeerowac domeny.

 

mysle o podaniu ich do sądu.

 

na stronie napisali :

" do czasu usuniecia uszkodzoenia serwera kontakt telefoniczny niemozliwy" .... czy to profesjonalne podejscie ?? to skandal !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Wiec przede wszystkim trzeba zebrac liste osob poszkodowanych i starac sie skontaktowac z wlascicielem np:

 

DEMETER

ul. Ks. Janusza I 1 lok. 137

18-400 Łomża

NIP 718-126-78-96

REGON 450684441

 

* tel. (22) 398 78 22

* tel. kom. 604 685 385

* gadu-gadu 86223

 

Albo wlasciciel domeny:

AZA Komputer Barbara Dębosz

Poznańska 14B

18-402 Łomża

telefon +48.862181821

 

Przede wszystkim na telefon stacjonarny, z rzadaniem zwrotu danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec przede wszystkim trzeba zebrac liste osob poszkodowanych i starac sie skontaktowac z wlascicielem np:

 

To jakby co to ja tez jestem ta osoba poszkodowana, jakby ktos do nich dzwonil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×