Skocz do zawartości
Art_

Dobre statystyki

Polecane posty

witam. poszukuję dobrych statystyk stron internetowych

niestety pakiety na stat.pl są strasznie drogie i ogólnie średnio mi się podobają...

 

wymogiem jest jest spory limit odsłon oraz co najważniejsze możliwość definiowania "celów" / "stref" jak zwał tak zwał ..

( abym mógł mieć dane z różnych miejsc serwisu np. forum - 100 uu, bash - 200 uu itp )

 

znacie może jakiś dobry skrypt / system ?

( może być zagraniczny, płatny, może być też jak napisałem skrypt do samodzielnej instalacji )

 

google analitics i stat.pl odpadają w przedbiegach ze względu na małą ilość celów/stref lub nijaki moim zdaniem stosunek cena/możliwości

 

znalazłem statystyki xannstat.com ( kosztują ok 50 pln ) ale demo jakoś do mnie nie przemawia , może ktoś używa i mógłby powiedzieć coś wiecej ?

 

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Osobiście xannstat używam do innych trochę celów ale są to statystyki bardzo proste. Ich zadaniem jest pokazać podstawowe dane + skąd pochodzi ruch + pozycjonowanie szerokie (long tail) no i cele.

 

Niestety z celów nigdy nie korzystałem więc nie umiem powiedzieć czy jest sens.

 

Mam je na przykład zainstalowane na webhostingtalk.pl - jeśli coś mogę udostępnić do testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW GA ma wg Ciebie mało możliwości? wink.gif

 

oj czepiasz się słów, ma małe mozliwości pod względem konfiguracji celów ...

( z tego co pamietam 5? ) poza tym moim zdaniem strasznie nieintuicyjną nawigacje/konfiguracje

 

Bartku mógłbyś udostępnić xannstat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urchin = GA jako skrypt kliencki ?

 

Tak, Urchin to skrypt instalowany po stronie klienta. Przeznaczony dla zastosowań stricte biznesowych. Funkcjonalność niemal identyczna z GA, bez limitów jak w przypadku GA (chociażby limitu do 5mln odsłon/mc). Dodatkowo masz pewność, że Google nie wykorzysta danych zebranych przy pomocy Urchin'a do własnych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urchin = GA jako skrypt kliencki ?
Troszkę więcej, ale generalnie bardzo podobne rozwiązania. klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Darmowe pakiety na stat.pl są złe ? Swego czasu korzystałem i byłem zadowolony. Wydaje mi się że posiadają sporą ilość funkcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzysta ktoś z Was z piwika ?

 

Jeśli nie masz wygórowanych wymagań oraz posiadasz mocny serwer to Piwik jest całkiem rozsądnym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zbyt wygórowanych wymagań nie mam, przeglądałem demo i jest wszystko czego potrzebuje. generalnie - są jakieś inne równie rozbudowane systemy statystyk ( darmowe) które mogę zainstalować u siebie ( nie interesują mnie hiperrozbudowane skrypty w 5 plikach php) ?

szukałem na google, tam znalazłem piwika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darmowe pakiety na stat.pl są złe ?
Bardzo złe :) [czyt. wyskakujące okienka pop up]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. poszukuję dobrych statystyk stron internetowych

niestety pakiety na stat.pl są strasznie drogie i ogólnie średnio mi się podobają...

 

Zerknij na awstats + jawstats.

Jawstats wygląda całkiem nieźle i bangla na silniku awstats (bo to tylko frontend).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×