Skocz do zawartości
Linux

III Meeting WHT w Krakowie

Polecane posty

Blue jak coś to ja mogę sie dorzucić :) tyle ile potrzebujesz :P baaa nawet mogę prowadzić jak się spijesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ja tego 6 czy tam 7 czy kiedy tam bym wpadł, wcześniej zaliczenia, szkoła, itd itp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, już wyjaśniłem wszystko z Bartkiem.

 

Nie zmieniamy terminu meetingu, niestety Bartek wysunął propozycję swojego terminu trochę za późno - jak już wybraliśmy luty.

Wcześniej też myślałem nad końcem stycznia ale wybór padł na luty i tak zostanie.

 

Nie róbmy już zamieszania.

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

każdy kto jedzie pociągiem:D zapraszam tutaj //wymoderowano wątpie czy ktoś wogóle wie z czym to się je ale jak ktoś często buja się pociągiem i pyta się o której będzie pociąg to będzie mile zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy kto jedzie pociągiem:D zapraszam tutaj //wymoderowano wątpie czy ktoś wogóle wie z czym to się je ale jak ktoś często buja się pociągiem i pyta się o której będzie pociąg to będzie mile zaskoczony.

HAFAS w wersji CD (dawno temu, w wersji na dyskietkach) był dobrym programem w czasach kiedy podstawowym dostępem do internetu (nie licząc uczelni/akademików) było połączenie modemowe. Dziś używanie go (kiedy dostęp do netu ma się także w telefonie) mija się trochę z celem.

 

Tym bardziej, że nie jest to freeware i udostępnianie nielegalnej wersji programu nie jest najlepszym pomysłem. (Odsyłam do działu cennik na stronach PKP). Gdybym był tutaj moderatorem- za ten link, oraz całokształt Twoich wypowiedzi na tym forum otrzymałbyś właśnie bana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym był tutaj moderatorem- za ten link, oraz całokształt Twoich wypowiedzi na tym forum otrzymałbyś właśnie bana ;)

W sumie to samo miałem napisać, ponieważ link jest to forum o tematyce raczej mało legalnego udostępniania plików.

EOT

W dzień meetingu osoby które dojeżdżają; możemy się umówić na jakąś zbiórke na dworcu i potem przemaszerować do knajpki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy można tak jak to ma we wszystkich porządncyh meeting w pierwszm poście zrobić liste ludzi którzy będą?:)

Edytowano przez nrm
patrz na co odpisujesz (lista była w wątku z sierpniowym spotkaniem) [przeniesione z owego wątku] (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Bartłomieju, że nie dasz rady dotrzeć.

Ja wpadnę - pod warunkiem, że Adrian gdy wybije godzina ponownie zbierze ekipę do klubu ; ].

 

// Paweł, Ty też poinformuj swoją miłość, że wrócisz rano ; )

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadnę - pod warunkiem, że Adrian gdy wybije godzina ponownie zbierze ekipę do klubu ; ].
Zależy czy będziecie grzeczni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Będziemy ;) Planujecie być w jednej knajpie czy w kilku ? Bo tak wychodzić na zimne powietrze to nieźle sponiewierać może taka droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy ;) Planujecie być w jednej knajpie czy w kilku ? Bo tak wychodzić na zimne powietrze to nieźle sponiewierać może taka droga...

 

Haha, sponiewiera to Cie co innego a nie zimne powietrze :):) .

 

Max 2 knajpy ( w sumie ta druga to raczej klub [słuszna uwaga Sonin], z jednej do drugiej nie jest daleko (jak mówimy o tej w której byliśmy na pierwszym meetingu).

 

Co do listy to nie wiem czy to ma sens, na pierwszym meetingu zbytnio lista nie wypaliła.

 

P.S Sonin, zapraszam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S Sonin, zapraszam serdecznie ;)

 

Dziękuje, czekałem aż to napiszesz, inaczej nie śmiałbym wpadać :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to bylo w tym tygodniu to bym wpadł bo akurat jade na urlop (tydzień) więc również na WHT mnie nie będzie. A nie uśmiecha mi się specjalnie w lutym jechać z wawy do krk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm
Gdyby to bylo w tym tygodniu to bym wpadł bo akurat jade na urlop (tydzień)

jak chodziłem do szkoły to się ferie nazywały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urlop brzmi tak dojrzalej ;)

NRM - pogromco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę osoby które jeszcze nie zawarły głosu w tym temacie a mają zamiar pojawić się na meetingu o wpis w tym temacie albo kontakt na pw.

 

Wypadało by wiedzieć na ok. ile osób zarezerwować miejsce.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×