Skocz do zawartości
mYs`

FireHost.pl serwer padł

Polecane posty

Witam!

 

O godzinie mniej więcej 19:00 pierwszy raz padł serwer firehost.pl, później o 20:00. Też mieliście problem z serwerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i teraz lezy tez od jakis 10 min, ostatnio tez padl, zaczyna coraz wolniej dzialac, ktos moze mi powiedziec co sie dzieje?

 

Na support i tak nie mam co liczyc bo odpowiedz jak ze wszystkim dostane po 20h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz powoli zaczyna wg mnie spadac jakosc firehost, co nie wejde na strone to nie dziala... Ile to jeszcze bedzie trwalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strony nie działają, nie będę ukrywał że znowu, a tu zbliża się czas przedłużenia i trzeba sie mocno zastanowić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
A nad czym się tu zastanawiać? -_-

 

Chciałeś dopisać bierz dhosting.pl :P? czy coś innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra, 2h godziny padu przy usłudze za 2 zł miesięcznie to katastrofa dla każdego klienta.

 

Najlepiej będzie, gdy poinformujesz przyszłego usługodawcę o swoich wymaganiach, to przynajmniej oszczędzisz jemu i sobie nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy wyborze tego usługodawcy na początku kierowałem się opiniami i ceną (te 2 zł/mc to podałeś tylko tak w przenośni chyba...). W pewnym momencie myślałem o zmianie ale po rozmowie telefonicznej z właścicielem postanowiłem zostać. Były plany stworzenia naprawdę porządnej marki. Niestety w życiu właściciela zaszły zmiany i platforma została sprzedana, a co za tym idzie te plany się rozwiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, przepraszam, 45/12=3,75 ;) Faktycznie, przy tych cenach trzeba już wymagać 100% uptime...

 

tzn. gdyby kupił to najdroższe konto za 220zł. to wtedy ma prawo wymagać większego uptime ?

wydaje mi się że wszyscy klienci mają podobne uptimy na tym samym serwerze

bez różnicy na wielkość wpłat,

mała wpłata bo małe konto, duża wpłata za duże konto,

ale już mała wpłata niski uptime to mi do tego nie pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny pad.... masakra.... yoyo ma lepszy uptime xD

No to się przenieś na yoyo..^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To juz nie dramat tylko Drama. Pad jest codziennie. Yea, widze ze chcecie upasc tak szybko jak powstaliscie... Gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i znów nie działa, to 2. raz w tym miesiącu! potrzebuje serwera do pracy - teraz nie mam danych klientów a faktury i umowy musze wygenerować! i co mam zrobić? sorry, 120zł za serwer to może nie jest dużo - ale nikt nie mówił ze co chwile będzie się sypac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy serwer może wykazywać problemy, nie ma znaczenia jaką kwotę się płaci. To tylko maszyna, ma prawo się zepsuć. Napewno robią wszystko aby przywrócić konta do poprzedniego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×