Skocz do zawartości
Shk

ProSerwer.pl - wasze opinie!

Polecane posty

Znajomy prowadzi sieć serwerów cs-a... chwali sobie ich usługi :P ale co prawda to prawda ten hosting jest przede wszystkim wybierany przez dzieci które mogą jedynie wysłać sms-a :] Sam nie korzystałem z ich usług więc moje zdanie nie bardzo się liczy i z tego co widziałem to macie dosyć negatywne nastawienie do użytkowników mających mało postów i wypowiadających się w opiniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze i sie sprawdza dla malych stron. Jesli chodzi o kontakt/korepsondencje, zwrocenie uwagi/bledu i prosba o pomoc w rozwiazaniu to czas oczekiwania po prostu zabija ! Dlatego juz nie bede czekal, przenosze stamtad strone w cholere ! Osobiscie nie polecam juz nie wspomne o cenie za domene i przedluzenie. Po prostu masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Do drobnych stron rowniez sie nie nadaje, poniewaz do tego typu sajtow mozna miec hosting za 1/3 ceny rowniez placac smsem. Co wiecej dostaniemy wiecej transferu. Proserwer to badziewie dla rozpieszczonej gimbusiarni - nic dodac, nic ujac.

 

 

Edit: czytajac opinie mam prawie 100% pewnosc, ze opinie sa pisane przez wlascicieli prohost.

Edytowano przez zozol (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edit: czytajac opinie mam prawie 100% pewnosc, ze opinie sa pisane przez wlascicieli prohost.

A co prohost.pl ma do tego wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy jak otrzymałem do zarządania forum stojące na tym hostingu to działał dobrze. Jednak po rekonfiguracji Apache wywałał 403 przy byle dłuższym poście na SMF. Uruchomienie czegokolwiek co było wysłane przez HTTP kończyło się 500. Było to jakieś 4 miesiące temu, więc nie wiem jak jest teraz. Oprócz tego nie miałem zastrzeżeń kiedy to forum stało u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam polecam firmę ProSerwer mam u nich serwer ponad miesiąc i jestem zadowolony mają bardzo tanio,teraz po 4 lutego dodali większe parametry pakietów więc polecam tą firmę w 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod małe i nie generujące zbyt wielkiego obciążenia strony, dla osób młodszych, nie posiadających konta bankowego lub po prostu dla osób poznających "sekrety www" ten hosting będzie ok. Dla użytkowników zawansowanych odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak jakiegokolwiek kontaktu z firmą. Robią sobie chyba jakieś jaja. Straciłem dostęp do swojego konta (ktoś zmienił adres e-mail widocznie, bo okazuje się że mogę zarejestrować nowe konto na to), aczkolwiek mój LOGIN jest zajęty. Podsumowując ktoś zmienić adres e-mail na moim koncie. Oczywiście nikt nie miał dostępu. Co najdziwniejsze po zmianie e-maila otrzymuje się na obecnego mejla potwierdzenie z autoryzacją zmiany - ja takiego czegoś nie otrzymałem. Miałem hosting z 3 stronami i kupioną 1 bardzo atrakcyjną domenę.

Firma nie odbiera odemnie telefonów - dzwoniłem 8 razy na różne działy. Firma nie odpisuje na mejle - tytułując je nawet "STRACIŁEM DOSTĘP DO KONTA" - pozostają bez odpowiedzi. Według mnie chyba firma PROSERWER.pl / XAA.pl poleciała sobie w kulki i przywłaszczyła moje konto :)

Tego na pewno tak nie zostawię. Jeżeli nie skontaktuję się firma ze mną w ciągu paru dni sprawa trafi do sądu, a tam już nie będę poruszał kwestii przywłaszczenia, a utratę danych osobowych/naruszenie rodo jak i kradzież.

Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×