Skocz do zawartości
Shk

ProSerwer.pl - wasze opinie!

Polecane posty

Witam!

Chciałbym poznać opinie na temat serwera firmy ProSerwer.pl...

Z góry dzięki za wypowiedzi...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Hmm cPanel chodzi dość szybko ale na tym się kończy...

strony przymulają, serwery zawalone są przez dzieci z przemami, psełdo skrypcikami, webspellami itd :P

 

Ogólnie hostownia dla "dzieci" którzy mają za daleko do banku/poczty/rodziców aby zapłacić za porządny hosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm cPanel chodzi dość szybko ale na tym się kończy...

strony przymulają, serwery zawalone są przez dzieci z przemami, psełdo skrypcikami, webspellami itd ;)

 

A ja jestem już w ProSerwer.pl drugi miesiąc i musze powiedzieć że jestem zadowolony.

Mam tam postawiony malutki serwis, z około 20 unikalnymi użytkownikami dziennie.

 

Jeszcze osobiście nie natknąłem się na awarię w tej firmie hostingowej.

3,66zł na miesiąc to nie majątek. Plus że nie muszę wychodzić z domu aby zapłacić za serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam hosting od kilku dni i niestety jestem zawiedziony z powodu prędkości ich łącz czyli najwolniejszy hosting jaki kiedykolwiek miałem.

Kupiłem na szybko smsa ale powoli się z tamtąd wynoszę do porządnej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszy serwer w płatności sms ;)

Szybki, mili administratorzy oraz mega szybki kontakt. Zawsze ktoś jest nie to co w innych serwisach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A gdzie miał napisać? Sorry, ale jest jakaś liczba minimalnych postów/upływu czasu od rejestracji aby napisać opinię. Niniejszym przepraszam zatem, że moje opinie były jednymi z moich pierwszych, dalej nielicznych, postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zwrócić uwagę na niektóre punkty regulaminu:

 

http://www.proserwer.pl/?d=regulamin

 

"3. ProSerwer.pl nie jest odpowiedzialne za tworzenie kopii zapasowych plików Użytkownika na serwerze a co za tym idzie nie odpowiada za straty wynikłe w przypadku ich skasowania lub uszkodzenia."

"5. ProSerwer.pl nie jest odpowiedzialne za straty poniesione przez Użytkownika związane z niepoprawnym działaniem lub niedostępnością serwerów (np. awarie)."

 

Czyli brak backupów, jak masz awarię to zostajesz sam

 

 

"5. ProSerwer.pl dołoży wszelkich starań aby uptime serwera WWW nie spadł poniżej 99.5%."

 

Dołożyć wszelkich starań to oni mogą, powinni gwarantować określony uptime.

 

 

"6. Niniejszy regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania na stronie www.ProSerwer.pl. Serwis ProSerwer.pl zastrzega sobie prawo wprowadzania do niniejszego regulaminu zmian, które również obowiązują od momentu ich opublikowania na stronie www.ProSerwer.pl."

 

Czyli mogą dowolnie go zmieniać, nie informując przy tym użytkowników.

 

 

Samym regulaminem zainteresowałem się po tym, jak kolega usunął przypadkowo jeden plik i pisał do tej firmy z prośbą o przywrócenie. Piszę ten post, aby zwrócić uwagę każdego, jak ważne jest dokładne przeczytanie regulaminu przed skorzystaniem z usług jakiejś firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zwrócić uwagę na niektóre punkty regulaminu:

 

http://www.proserwer.pl/?d=regulamin

 

"3. ProSerwer.pl nie jest odpowiedzialne za tworzenie kopii zapasowych plików Użytkownika na serwerze a co za tym idzie nie odpowiada za straty wynikłe w przypadku ich skasowania lub uszkodzenia."

"5. ProSerwer.pl nie jest odpowiedzialne za straty poniesione przez Użytkownika związane z niepoprawnym działaniem lub niedostępnością serwerów (np. awarie)."

 

Czyli brak backupów

 

 

"5. ProSerwer.pl dołoży wszelkich starań aby uptime serwera WWW nie spadł poniżej 99.5%."

 

Dołożyć wszelkich starań to oni mogą, powinni gwarantować określony uptime.

 

 

"6. Niniejszy regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania na stronie www.ProSerwer.pl. Serwis ProSerwer.pl zastrzega sobie prawo wprowadzania do niniejszego regulaminu zmian, które również obowiązują od momentu ich opublikowania na stronie www.ProSerwer.pl."

 

Czyli mogą dowolnie go zmieniać, nie informując przy tym użytkowników.

 

 

Samym regulaminem zainteresowałem się po tym, jak kolega usunął przypadkowo jeden plik i pisał do tej firmy z prośbą o przywrócenie. Piszę ten post, aby zwrócić uwagę każdego, jak ważne jest dokładne przeczytanie regulaminu przed skorzystaniem z usług jakiejś firmy.

 

No ale czemu się tu dziwić ? Skoro masz funkcję backup dostępną w panelu to trzeba z niej korzystać a nie liczyć na pomoc kogoś innego, że naprawi nasze błędy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że np w przypadku awarii serwera firma również nie odpowiada za straty poniesione przez użytkownika.

Czy ktoś potrafi wskazać jeszcze jakąś firmę, która nie wykonuje kopii zapasowych serwera? Moim zdaniem w dzisiejszych czasach czynność ta powinna być standardem na wszystkich komercyjnych serwerach. A jeżeli w którejś firmie jest inaczej, użytkownik ma prawo o tym wiedzieć, bo niestety ale nie każdy czyta regulamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie miał napisać? Sorry, ale jest jakaś liczba minimalnych postów/upływu czasu od rejestracji aby napisać opinię. Niniejszym przepraszam zatem, że moje opinie były jednymi z moich pierwszych, dalej nielicznych, postów.

 

Nie chodzi o to, poprostu to forum ma pewną tradycję. Jednopostowcy maja najlepsze opinie, tak gdzie jest ona wątpliwa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mam 127 postów. Moja opinia jest już brana pod uwagę ?:)

Dodam jeszcze, że proserwer ma fenomenalny panel klienta, bardzo mi się podoba, przejrzysty, szybki, niezawodny :)

O i jeszcze ten portfel! ahh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że np w przypadku awarii serwera firma również nie odpowiada za straty poniesione przez użytkownika.

Czy ktoś potrafi wskazać jeszcze jakąś firmę, która nie wykonuje kopii zapasowych serwera? Moim zdaniem w dzisiejszych czasach czynność ta powinna być standardem na wszystkich komercyjnych serwerach. A jeżeli w którejś firmie jest inaczej, użytkownik ma prawo o tym wiedzieć, bo niestety ale nie każdy czyta regulamin

Wykonywać kopię na wypadek awarii dysków a udostępniać na żądane to dwie inne kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia, co do tego hostingu. Z jednej strony fajnie, że można płacić SMS`em, tanio na dodatek, prosty cPanel. Z drugiej strony mało profesjonalne prowadzenie tego hostingu. Nie robią backupów (nawet na kilku darmowych się z taką opcją kiedyś spotkałem, a tutaj?), hosting ma takie ograniczenia, że szok, odpowiedzi są udzielane bardzo źle, odsyłają do supportu CMS`a, jak to przez hosting CMS nie działa. Ogólnie w skali jeden do dziesięciu - cztery z minusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +--=KavioX=--+

Moim zdaniem najlepszy hosting od takich innych sms'owych.Platnosc sms'em cala tranzakcja zamownienia trwa 5 minut. Jestem ich klientem od roku(tj. 2009 02 25,za 7 dni bedzie rok) i tylko raz mialem awarie.

POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy firma jest zaufana? Podporzodkowuje się przepisom prawa? Tzn. szczególnie Ustawie o ochronie praw konsumenta dotyczącej odstąpienia od Umowy do 10 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem u nich serwer...

Dlaczego miałem ?

Strona zaczeła mi generować taki ruch że w 3 dni pociągło mi prawie cały transfer roczny proserwera.

Co do samej firmy to nie powiem serwery śmigają Cpanel też jest ok portfel, panel użytkownika świetna sprawa super zrobiony dla małej strony hosting nawet ok dla osób co myślą konkretnie o swoim serwisie nie polecam ogólna ocena to 3/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to, że wypadnie ci nagły wyjazd 400km i po godzinie powrót, to nie powód do pretensji do stacji benzynowej, że tych 10 litrów, które co tydzień tankujesz, to akurat w tym przypadku nie starczyło...

 

Winisz firmę, za to, że nie potrafisz sobie pakietu odpowiednio dobrać?

(no, chyba, że odmówili ci jego zwiększenia w tej sytuacji... ale kto o zdrowych zmysłach tak robi?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to, że wypadnie ci nagły wyjazd 400km i po godzinie powrót, to nie powód do pretensji do stacji benzynowej, że tych 10 litrów, które co tydzień tankujesz, to akurat w tym przypadku nie starczyło...

 

Winisz firmę, za to, że nie potrafisz sobie pakietu odpowiednio dobrać?

(no, chyba, że odmówili ci jego zwiększenia w tej sytuacji... ale kto o zdrowych zmysłach tak robi?)

miałem największy a co do serwisu to ruszałem z nowym 3 dniowy projekt więc wyjścia nie miałem tylko uciekać tak jak napisałem wcześniej ogólne zdanie o firmie mam dobre ale podkreślam hosting dla małych serwisów lub dla początkujących webmasterów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem największy a co do serwisu to ruszałem z nowym 3 dniowy projekt więc wyjścia nie miałem tylko uciekać tak jak napisałem wcześniej ogólne zdanie o firmie mam dobre ale podkreślam hosting dla małych serwisów lub dla początkujących webmasterów

 

Chyba jak wszystko w takiej cenie. Dziwią mnie ludzie, którzy za 3 zł oczekują cudów. W końcu oni też muszą zarobić i pewnie na jednej maszynie upchane jest kilkaset jak nie kilka tysięcy kont. Zresztą w sumie, nie wiem czy w przypadku zwykłego hostingu za 300 zł jest różnica i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba jak wszystko w takiej cenie. Dziwią mnie ludzie, którzy za 3 zł oczekują cudów. W końcu oni też muszą zarobić i pewnie na jednej maszynie upchane jest kilkaset jak nie kilka tysięcy kont. Zresztą w sumie, nie wiem czy w przypadku zwykłego hostingu za 300 zł jest różnica i tak.

zarabiają zarabiają na tym za***iaszczym portfelu co dzieci doładowują.

No do maszyn to fakt jest tam sporo tego badziewia przemo , śieci serwerów itp co 3 forum na przemie to sieć serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłeś zużyć transfer roczny skoro w cpanelu jest transfer miesięcznie rozliczany ?

w cpanelu miałem tam podane takie liczby że myślałem że to transfer roczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×