Skocz do zawartości
Linux

[opinie] ViPower.PL

Polecane posty

chciałbym tylko potwierdzić, że vipower to w dalszym ciągu perfekcyjna firma, która doskonale się spisuje; (genialny, błyskawiczny i pomocny support!); na 100% polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem dlaczego wciąż tak tutaj pusto? Dla testu polecam wziąć naprawdę wszystkim. Przecież nic się za to nie płaci. W tym czasie można spróbować kontaktu z supportem ;)

 

Pierwsza odpowiedź na ticket chyba nigdy nie przekroczyła 10 minut.

Właściciele zawsze bardzo pomocni i nigdy nie zbywają nawet z prostymi problemami.

 

 

Nie mogę absolutnie żadnego złego słowa powiedzieć.

 

Przytoczę jeszcze przykład z końca lutego. Wtedy to przez tydzień posiadałem stronę generującą niesamowity ruch(>60k uu dziennie). Trzymałem to przez jakieś 5 dni na najniższym pakiecie w ViPower.pl. Do tego dochodziła ogromna baza danych(każde wejście to jeden rekord) i niesamowite zużycie transferu. Serwer nie jęknął nawet na chwilę, pomimo nie do końca perfekcyjnego skryptu. Transfer został przekroczony prawie natychmiast. Koledzy jednak nie robili żadnego problemu. Musiałem się jednak wynieść, bo to było już delikatne przegięcie :) Wszystko poszło bez problemu. Dodatkowo dwa razy strona została zaatakowana DDoS podczas którego z mojego powodu padł cały serwer. Wtedy to tylko na chwilę odcięli mi stronę. Podczas 'szczytowania' na żywo się z nimi kontaktowałem i otrzymywałem informacje na temat stanu całej sytuacji. Ani grosza nie kazali dopłacać ani przepraszać za takie obciążenie. Jestem pewien, że gdzie indziej już dawno

 

Były małe problemy z prawem- nie dali za wygraną. Bronili swojego klienta.

 

 

 

I CHWAŁA IM ZA TO! Polecam i będę polecać wszystkim. To jest naprawdę niesamowity hosting!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ViPower to mój przyszły hostingodawca :lol:. Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii nie mam co do tego cienia wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tutaj tak pusto ;) Vipower przeszło niedawno odświeżenie graficzno-ofertowe. Poziom usług jest taki sam na IDEALNYM poziomie już od przeszło pół roku.

 

Dla tych którzy wolą vpsy nowa marka vipower - vihost.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas używam konta na ViPower i śmiało polecam, żadnej awarii, problemów czy tam spowolnień nie zanotowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Hosting od dłuższego czasu, więc mogę się bardzo pozytywnie wypowiedzieć na usługi vipower.pl

Wszystko działa jak należy, jeżeli są jakieś przerwy (upgrade sprzętu albo coś...), użytkownicy są natychmiast informowani na ten temat ;)

 

Moja opinia jest pozytywna. Zapraszam wszystkich do korzystania z usług :)

 

 

Pozdrawiam,

Paweł Marczydło

Marczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś teraz mija już półtora roku, odkąd korzystam z konta kupionego w tej firmie.

Nie mogę powiedzieć złego słowa, wszystko chodzi super, kontakt z obsługą jest szybki i bezproblemowy, można liczyć na miłą pomoc ze strony firmy. Polecam jak najbardziej, oprócz swojego konta kupuję tam serwery dla firm, którym robię strony. Aż dziw bierze, ze taki hosting można kupić tak tanio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, mój znajomy ma konto i ostatnio, mimo że jest wymagający jeżeli chodzi o hosting (po przebojach z webd), nie narzeka (o dziwo!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, naszedł kolejny termin opłaty za mój serwer w VIPOWER i przypomniałem sobie że już od dawna miałem wyrazić jakąś bardziej szczegółową opinie na temat tego hostingu.

 

Własne konto na VIPOWER posiadam od ~2lat - czyli nieco krócej od powstania VIPOWER, wcześniej też administrowałem stronę znajomego, która znajdowała się właśnie na tym hostingu. Z supportu zbyt często przez ten czas nie korzystałem, nie było takiej potrzeby. Jednak czasami zdarzyło się zadać jakieś pytanie/poprosić o sprawdzenie obciążenia generowanego przez stronę i zawszę odpowiedzi (oraz wykonanie prośby) otrzymywałem w ten sam dzień. Wszystkie potrzebne mi rzeczy działałą poprawnie i szybko. Hosting posiada standardowy directadmin - dla mnie najwygodniejszy panel do hostingu shared/reseller. Nie spotkałem się z niedziałającą opcją w panelu, na początku używałem RoundCube (jeden z trzech dostępnych webmaili na VIPOWER). Później jednak przeniosłem się na lokalnego klienta. Na VIPOWER trzymam, kilka domen, pocztę, dwa fora (SMF z modami).

 

 

Po takim czasie jestem zadowolony bo z roku na rok jest coraz lepiej, serwery zostały przeniesione do Polski, prędkość ładowania stron znacznie wzrosła. Znajomi, którzy używają/administrują fora postawione u mnie na serwerze również są zadowoleni z prędkości i niezawodności działania VIPOWER. Nic nie wskazuję na to by sytuacja miała się zmienić - dlatego z lekkim sercem przedłużam moje konto na vipower o kolejne dwa lata .

 

Polecam każdemu komu pasuję oferta cenowa tego hostingu. Moim zdaniem w rankingu cena/jakość vipower wypada bardzo obiecująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie zarobili minusa. Już od kilku miesięcy proszę o to aby przy panelu logowania http://vipower.pl:2222 dodali favicona takiego jak na głównej albo jakiegokolwiek innego. Nienawidzę bowiem jak na pasku zakładek mam strony bez własnych ikonek. Przecież taka zmiana to przy dobrych wiatrach 15 minut więc w czym problem? Dodatkowo nie poprosiłem ich o to dzisiaj - i dzisiaj chcę efektu, lecz pierwszy raz zgłaszałem propozycję już chyba koło marca-kwietnia.

 

Niby głupota, ale sposób załatwienia sprawy('nie możemy spełniać każdych zachcianek klienta', 'jak będzie to będzie', 'mam ważniejsze sprawy do załatwienia') .... bardzo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie sprawa została przypadkiem przeoczona ;)

Nie mów mi, że przeoczyliście kilka zgłoszeń na które zresztą udzieliliście odpowiedzi. Ostatnim razem komunikowałem o tym wczoraj, wasze odpowiedzi znajdują się w nawiasie w poprzednim poście.

 

 

Mimo wszystko dalej czekam na tą ikonkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mów mi, że przeoczyliście kilka zgłoszeń na które zresztą udzieliliście odpowiedzi. Ostatnim razem komunikowałem o tym wczoraj, wasze odpowiedzi znajdują się w nawiasie w poprzednim poście.

 

 

Mimo wszystko dalej czekam na tą ikonkę ;)

 

Z całym szacunkiem dla Ciebie. Jeżeli wstawienie ikonki w panelu klienta jest dla Ciebie kluczową sprawą i wypisujesz z tego powodu negatywną opinię na forum to wydaje mi się nie do końca wiesz - czego możesz wymagać od firmy.(Malkontentyzm górą! Chociaż w zasadzie cieszy to nas trochę, bo widać nic istotnego niemożna nam zarzucić ;) )

Aktualnie bardzo prężnie się rozwijamy i wymaga to od poświęcenia większej ilości czasu na sprawy kluczowe. Co do sposobu załatwienia sprawy. Cóż jeżeli boli Cię szczerość z naszej strony i wolałbyś dostać bajeczkę "o webdeveloperze biorącym ślub" to już Twoja sprawa.

Sprawy ważne załatwiamy z najwyższym priorytetem. Favicon w panelu directadmin powiedzmy sobie szczerze nie jest priorytetem i nigdy nie będzie.

Zostanie to oczywiście zrobione, ale nie podaję żadnego terminu bo jak już Ci Paweł odpowiedział: Jeżeli ktoś znajdzie na to czas i chęci to zrobi to dla Ciebie.

 

W zasadzie miałem nawet nie odpowiadać na ten post. I prosiłbym, żebyś nie odpowiadał wywołując jakiś flame. Jeżeli chcesz porozmawiać to zapraszam do kontaktu ze mną poprzez PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sobotę z rana kilkudziesięcio minutowy pad serwera. Jeden klient informował natomiast, że nie mógł się na stronę dostać całą noc. Potem znowu w ciągu dnia kilka kilkuminutowych padów. Tłumaczą, że awaria, że prace konserwacyjne.. Ale na boga, kto konserwuje serwer w biały dzień? Takie rzeczy się w nocy robi!

 

 

Teraz MySQl znowu leży. Od ponad 20 minut.

 

To same przypadki zauważone przeze mnie, a jak wiadomo nie siedzę przez stroną 24/7 i nie klikam 'odśwież'. Przypuszczam więc, że takich przerw może być znacznie więcej.

 

I odkąd kiedyś beż wahania na pytania znajomych "jaki serwer?" odpowiadałem ViPower.pl to teraz na pewno już tak nie powiem. Albo sytuacja się polepszy, albo będzie mnie czekać migracja do innego usługodawcy... A szkoda, bo bardzo ten hosting lubię, cenię i szanuję wraz z jego właścicielami.

 

 

P.S - favicona jak nie było - tak nie ma. Przykre.

 

#EDIT

Przez moment działało, teraz gdy chciałem wysłać ticketa:

Critical Error

Could not connect to the database

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hie hie historia lubi sie powtarzać....

wykupiłem pakiet w vipower miałem zapłacić fakturę do 9/01/2010 przelałem pieniążki 7/01/2010, dzisiaj dostaje maila ze moje konto zostało ZAWIESZONE mówię sobie "OMG nie ma to dzwonimy do firmy" by jak najszybciej odblokować konto oczywiście 2 podane numery o godzinie 12:30 nie odpowiadają ani do biura ani bezpośredni do firmy, także support online jest w trybie OFF o tej godzinie. Został mi tylko mail gdzie reakcja jest długotrwała...

 

 

Okej już dodzwoniłem i sprawa została wyjaśniona... ale przez 3 dni kasa nie została jeszcze zaksięgowana (citi - mBank) czy to wnika że był to weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jak już rozmawialiśmy przez telefon nie naszą winą jest, że banki nie zaksięgowały jeszcze pieniędzy, a przelew mógł Pan dobrze wykonać dotpay'em.

Również akurat nie mógł się Pan do mnie przedzwonić bo mam przekierowanie stacjonarnego na mojego HTC gdzie akurat WindowsMobile się zwiesił. Także siła rzeczy martwych...

 

Maila żadnego od Pana nie dostaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z usług ViPower już jakiś czas i polecam. Szybki support, indywidualne podejście do klienta (wystarczyła rozmowa by podnieść limit baz danych), niezawodność :-)

 

Z czystym sumieniem polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem cały swój majdan z prohostu (stare plany z directAdminem) do Vipower i jestem bardzo zadowolony ze swojej decyzji.

Support odpowiada w większości przypadków w około 15 minut (również w nocy, co mnie pozytywnie zaskoczyło).

Strony generują się wyraźnie szybciej, przerw nadal nie zauważyłem.

Ostatnio był całkiem spory skok ilości odwiedzin (na stronie opartej o joomle) spowodowany promocją w gruponie. Żadnego spowolnienia, a tym bardziej wiadomości od administracji nie dostałem.

Jednym słowem polecam.

Za około pół roku postaram się wystawić kolejną opinię.

Mam nadzieję, że równie pozytywną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy Vihost.pl i Vipower.pl to ta sama firma tylko dwie różne marki?

 

Jeśli tak, to jak wygląda porównanie jakości VPS bo cenowo różnica jest spora ;) chodzi mi głównie o stabilność i uptime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta sama firma, dwie różne marki.

 

ViPower.pl - serwery w PL

ViHost.pl - serwery w DE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak vihost warto brać cena/jakość ma się bardzooo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stabilność jak u mnie to chodzi już ponad 90dni żadnych problemów nie miałem na Niemieckim hoście. Jak by nie moje ON/OFF to spokojnie do 100 bym dotrzymał szczerze polecam firma godna polecenia. No i support wie do czego jest. (Bardzo szybko odpowiada na pytania) POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, minął jakiś czas od mojej ostatniej wypowiedzi, więc chciałbym powiedzieć znów co nieco.

Aktualnie jest to mój całkowity faworyt, jeśli chodzi o hosting www, bo z innych usług na razie nie korzystałem. Strona firmy, którą instalowałem chodzi aż miło od czasu jej instalacji, równie fajnie wspominam chyba tylko Netarterię (z której miałem okazję korzystać kilka lat temu), jednak przewagą vipower jest panel administracyjny directadmin, który po prostu wielbię ponad wszystko. Tak więc w skrócie: polecam w ciągu dalszym. Następna opinia za kolejne pół roku - mam nadzieję, że nie będę miał powodu do zmiany zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vipower wymiata.

 

Goście mi po prostu za każdym razem pomagali. Tak to się robi! Gratuluje!

 

A jak innym się nie układa z nimi, to cóż ;) może taka karma :)

 

U mnie jak na razie od roku po prostu rewelacyjnie. Hosting śmiga, a o supporcie można przeczytać w innych postach... :) po prostu rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was korzysta/korzystał z VPSów na XENie w ViPower na serwerach w Polsce? Oferta wygląda świetnie i skłaniam się ku temu, żeby właśnie w tej firmie wybrać takiego VPSa, ale proszę o opinie na temat tej konkretniej usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×