Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nfq

abonent domeny - jak się dowiedziec?

Polecane posty

witam,

 

mam jedną domenę na oku, która jest u prywatnego właściciela i jest przez cały rok zaparkowana na dnsach home.pl, nic nie ma na niej.

 

jak się dowiedzieć, kto jest właścicielem jej? chciałbym odkupić od niego ją.

 

do home.pl nie napisze, kto jest właścicielem, bo oni nie mogą ujawnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że sprawdzałeś już who.is? W takim wypadku możesz jedynie napisać do home.pl, aby dostarczyli Ci twoją wiadomość do aktualnego abonamenta domeny xx.xx.

 

Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujawnić nie mogą, ale mogą przekazać mu Twoją wiadomość

 

Mogą, ale nie muszą i z tego co gdzieś czytałem raczej nie przekazują - ale spróbować zawsze można - jak się nie zgodzą pozostaje szukać czy właściciel gdzieś tego nie wystawił na sprzedaż lub nie "chwalił się" domeną (np. aftermarket.pl, forum di.pl albo Allegro).

 

Jak i to zawiedzie jeśli byś się decydował ujawnić nazwę domeny to możesz napisać post na di.pl - jest szansa, że ktoś tam ma tą domenę albo wie kto ją ma :P ... ale oczywiście pewności nie ma.

 

No chyba, że masz jakieś przeczucie/podstawy sądzić, że właściciel po roku jej nie przedłuży to zawsze można założyć opcje albo próbować na nią polować (np. dropped.pl i okolice) o ile nie ma już opcji - ale jak dobra domena to trzeba by liczyć na cud :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

doomeny.pl zobacz może ta sama osoba ma jeszcze jakieś inne domen, przez które znajdziesz kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Saint :P

Mam już kontakt do tej osoby przez doomeny.pl, bo posiadala inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×