Skocz do zawartości
kaleka

[opinie] pcspace.pl

Polecane posty

Niniejszy regulamin, określa zakres i warunki na jakich w serwisie o nazwie pcspace.pl nazywany dalej pcspace.pl, świadczone są usługi hostingowe, oferowane przez firmę DMAD (direct marketing and design) z siedzibą w UK.

 

http://www.pcspace.pl/regulamin.html

 

W uk trzeba podawac dane firmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Demo WHM nie działa, pewnie dlatego że tam jest:

Server Information

 

;) ^^ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziękujemy za zaliczenia naszego serwisu do miana krzaków:)

Czy mają Panowie jakieś pytania na które mogę odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Dziękujemy za zaliczenia naszego serwisu do miana krzaków:)

Czy mają Panowie jakieś pytania na które mogę odpowiedzieć?

Owszem, proszę o dane identyfikacyjne firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czekamy czekamy :D Skoro niesłusznie pcspace zostało zaliczone do krzaków to z przyjemnością poznam dane firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zobaczyć jak "to" wygląda z bliska założyłem konto testowe jakiś czas temu - oto wynik testu który skończył się wcześniej niż zaczął:

 

ftp> put user.admin.newportal.tar.gz

local: user.admin.newportal.tar.gz remote: user.admin.newportal.tar.gz

227 Entering Passive Mode (92,58,80,9,43,238)

150 Accepted data connection

send aborted

waiting for remote to finish abort

226-File successfully transferred

226 183.360 seconds (measured here), 56.28 Kbytes per second

10575872 bytes sent in 183 secs (56 Kbytes/sec)

 

 

Tam się nieda przenieść żadnego normalnego serwisu - transfer jak na neostradzie czy dsl-u z tpsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz portfolio ;))

 

PS. ale siedzą w tej samej serwerowni więc może to być prawda że jedno i drugie to to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to stoi na koncie reseller

 

g3newmedia.co.uk

Nie spotkałem jeszcze dobrej firmy, która pociągnęła by na resellerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Czepiacie się że na reseller stoją... a pomyśleliście że może to hobby tego Pana który to ma ? i że ma oprócz tego inną prace nie jest bezrobotnym który dostanie 15 k na otwarcie działalności ? a z tego powodu nie ma na dedyki itp itd... ?

I tak jak ktoś mówił w United Kingdom nie ma obowiązku umieszczania danych firmy na stronie(nie jestem pewien).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

rozwiaze 'waciane' dylematy.

 

czy w uk istnieje NIP? nie

czy w uk istnieje REGON? nie

czy w uk istnieja jakies numery rejestrowe bedace odpowiednikiem naszego NIPu iREGONu? tak

 

odpowiednikiem osoby fizycznej prowadzacej dzialalnosc gospodarcza w PL jest w UK tzw 'self employment' (samozatrudnienie). osoba dzialajaca jako self employment musi ZAWSZE podawac na dokumentach oficjalnych nazwe pod jaka dzialalnosc zostala zarejestrowana oraz pelne imie i nazwisko. adresem firm typu self employment jest w 99,99% adres zamieszkania. na self-employment nie ma obowiazku rozliczania sie z podatku VAT.

 

w przypadku pelnoprawnych organizacji lub firm (typu np LTD czyli limited, odpowiednik naszego 'z.o.o') firma posluguje sie wylacznie nazwa oraz adresem rejestrowym. adres rejestrowy to w 99,99% siedziba/biuro.

firmy w pelnym tego slowa rozumieniu w UK musza rozliczac sie z podatku VAT. i dla tego musza zarejestrowac sie w odpowiednim 'miejscu' ktory nadaje im

1: tzw numer wpisu do rejestru (tzw registration nr)

oraz

2: numer platnika VAT (tzw registered VAT nr)

takie dane wygladaja np tak:

Registered in England and Wales with number 06733642, Registered VAT number 9293276 95

 

podawanie tych danych nie jest obowiazkowe on-line ale jest w tzw dobrym tonie.

podawanie tych numerow jest obowiazkowe na dokumentach oficjalnych.

 

koniec wyjasnien :-)

skad wiem? bo mieszkam w UK :-) i sam prowadze firme.

 

czym sie zajmuje? oczywiscie hostingiem, kolokacja i uslugami integracyjnymi.

 

zainteresowanych 'mocnymi' serwerami dedykowanymi z laczem symetrycznym 100MB/s za srednio polowe mniejsze pieniadze niz w PL odsylam do tego watku, gdzie jest o nas (weBox Hosting Solution) wiecej:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...c=16468&hl=

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdą jest, że w UK nie trzeba podawać danych rejestracyjnych firmy. Jest jeszcze jedna rzecz, która specyfikuje UK, wymagane jest landlane, czyli telefon stacjonarny dla firmy. Jednak nie trzeba go podawać, można podać zamiennie numer wirtualne np od swojego prowidera internetu sławne 0845 ....

 

Można to wszystko kupić w "pakiecie", tzn . adres rejestrację itp. czyli takie wirtualne biuro np. w samym Londynie za £30/rok.

 

Możesz zacząć działać jako Sole Trader przez 3 miesiące i nie płacić nawet złamanego pensa za ubezpieczenie. Kazda szanująca sie firma podaje adres firmy na stronie, nawet najmniejsze firmy typu "prasuję ci skarpetki za grzosze" i jednoosobowe Solo Trader. Jednak nie widzę adresu na stronie tej angielskiej firmy, co w sumie bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chcę zapytać czy korzystacie z tego hostingu i jak się sprawuje ? Interesuje mnie konto premium plan, ewentualnie co możecie polecić o takich parametrach w podobnej cenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Chcę zapytać czy korzystacie z tego hostingu i jak się sprawuje ? Interesuje mnie konto premium plan, ewentualnie co możecie polecić o takich parametrach w podobnej cenie ?

 

na pewno nie krzaka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaką firmę możesz mi polecić która daje podobne parametry (zależy mi na dość wysokim limicie transferu) w podobnej cenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaką firmę możesz mi polecić która daje podobne parametry (zależy mi na dość wysokim limicie transferu) w podobnej cenie ?

 

zobacz szybki-serwer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

bez wahania zapraszam do nas active-hosting.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no transfer miesięczny 25GB za 149 zł odpada.

 

lol... to weź sobie: group5.pl

jak ci tamta oferta nie odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×