Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DamianW

VPS pod forum

Polecane posty

Witam.

Szukam dobrego VPS'a pod forum.

 

Adres forum: http://daewooforum.pl/

Kilka słów o ruchu na forum.

W godzinach szczytu oscyluje w granicach 40-50 osób on-line.

W normalnych porach południowych 20-30.

Transferu obecnie zużywa około 15 GB.

 

Cena jaką mogę przeznaczyć max 50 zł miesięcznie.

 

Wiem, że takie coś to jeszcze można by trzymać na niektórych sharedach, ale wole dopłacić trochę i mieć spokój na jakiś czas. O administratorze do konfiguracji i opieki równiez wiem. ;)

 

Zależy mi na jakości, bo obecny hosting wystarczająco napsuł mi krwi.

I nie chcę się pakować w nie pewne firmy, gdzie dzisiaj firma jest, a jutro jej nie ma ;)

Lokalizacja - najlepiej Polska, ale inne kraje tez rozważę w przypadku gdy nic ciekawego u rodaków nie znajdę.

 

Z góry dziękuje za wszelkie propozycje.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferty, ofertami ;) Mi raczej chodzi o jakąś konstruktywną opnie osoby która miała do czynienia z vpsami w różnych firmach i co nieco może w tej kwestii powiedzieć.

 

Chodzą mi po głowie firmy:

 

webh.pl

hitme.net.pl

provps.pl

 

1.Tylko teraz pytanie czy w przypadku provps warto przepłacać i czy najtańsza opcja da radę pociągnąć forum?

2. Jak z jakością w webh i hitme? Pokusi się ktoś może o porównanie jakościowe tych firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2. Jak z jakością w webh i hitme? Pokusi się ktoś może o porównanie pod względem jakościowym te firmy?

Może przeoczyłem, ale nie spotkałem się jeszcze z negatywną opinią na temat tych dwóch firm:). Każdy Ci to poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że i tak warto zacząć od najmniejszej opcji. Nawet jak VPS nie da rady, to zawsze można powiększyć pakiet do większego. Powiększenie nie będzie wiązało się z żadną przerwą w działaniu serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci radził kupic gdzies w Niemczech jest kilka firm w Polsce oferujacych vpsy w DE i dobrej jakości, wyjdzie ci taniej i bedziesz mial zabezpieczenie w transerze bo wiadomo ze dostaniesz wiecej niz w PL. Uwierz ze nie ma sensu brac vpsa z 20 czy 30 GB trafficu tylko dlatego ze jest on w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kriss83 tylko przed zakupem takiego VPS-a o którym mówisz(duży transfer) warto się zastanowić czy taki VPS pociągnie 1 czy tam nawet 2TB transferu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@webh, ludzie zawsze będą się nabierali na overselling ... Co z tego, że na takim VPS'ie tyle się nie wygeneruje(poza ruchem typu download).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kriss83 tylko przed zakupem takiego VPS-a o którym mówisz(duży transfer) warto się zastanowić czy taki VPS pociągnie 1 czy tam nawet 2TB transferu ;)

 

 

Ja myślałem o transferze w granicach 100-200 GB/mc

 

@webh, ludzie zawsze będą się nabierali na overselling ... Co z tego, że na takim VPS'ie tyle się nie wygeneruje(poza ruchem typu download).

 

dlaczego wszystkich traktujesz jedną miarką ? nie każdy stosuje overselling

 

nie ma co się okłamywac, hostowanie sie w Polsce jest nieoplacalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym ci radził kupic gdzies w Niemczech jest kilka firm w Polsce oferujacych vpsy w DE i dobrej jakości,

 

Byłbym wdzięczny za podanie ich adresów www.

Bo aktualnie do głowy przychodzi mi tylko jeden - CJC.

 

Natomiast co do kwestii transferu o której tak burzliwie dyskutujecie ;) , to szczerze mówiąc nie zależy mi na jego jak największej ilości, bo żadnego downloadu nie przewiduje. Na chwile obecną nawet 20 GB by mi starczyło, ale wiadomo, że jakiś zapas swoją drogą też by się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×