Skocz do zawartości
plumbum

dedyk pod www poszukiwany około 100 netto/mc

Polecane posty

witam,

 

szukam niedrogiego dedyka dla www. budzet to okolo 100netto/mc, najchętniej debian+DA, bo ten panel znam. W razie czego posiadam też licencję life gdyby to pozwoliło zrobić lepszą cenę :), 2 dyski, RAM 2G. Spodziewane transfery na początku raczej niewielkie, ale sprawa rozwojowa, chciałbym wiedzieć co w tej cenie dostanę, a ile trzeba będzie dołozyć jak się przestanę mieścić. Żadnych gier, żadnych poważniejszych mediów ani p2p, głównie strony na joomli, fora. Lokalizacja: Ponoć na moje potrzeby Niemcy mogą być, ale może uda się w kraju? słyszałem że ktoś z Łodzi miał ciekawe oferty :)

 

W opcji interesują mnie dodatkowe IP oraz podstawowa usługa administratorska, instalacja DA, backup.

 

plumbum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,

 

szukam niedrogiego dedyka dla www. budzet to okolo 100netto/mc, najchętniej debian+DA, bo ten panel znam. W razie czego posiadam też licencję life gdyby to pozwoliło zrobić lepszą cenę :) , 2 dyski, RAM 2G. Spodziewane transfery na początku raczej niewielkie, ale sprawa rozwojowa, chciałbym wiedzieć co w tej cenie dostanę, a ile trzeba będzie dołozyć jak się przestanę mieścić. Żadnych gier, żadnych poważniejszych mediów ani p2p, głównie strony na joomli, fora. Lokalizacja: Ponoć na moje potrzeby Niemcy mogą być, ale może uda się w kraju? słyszałem że ktoś z Łodzi miał ciekawe oferty :)

 

W opcji interesują mnie dodatkowe IP oraz podstawowa usługa administratorska, instalacja DA, backup.

 

plumbum

 

takie rzeczy tylko w Erze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

takie rzeczy tylko w OVH :):):):):):) ale chyba też już nie.... da administracja hmmm normalnie nie wiem ale cena śmieszna za to co wymagasz to od 300 zł w Polsce

Za 100 zł to VPS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie rzeczy tylko w OVH :):):):):):) ale chyba też już nie.... da administracja hmmm normalnie nie wiem ale cena śmieszna za to co wymagasz to od 300 zł w Polsce

Za 100 zł to VPS...

 

OVH nie daje DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
OVH nie daje DA.

 

wiem o tym, dają Cpanel, Plesk i coś tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie rzeczy tylko w OVH :):):):):):) ale chyba też już nie.... da administracja hmmm normalnie nie wiem ale cena śmieszna za to co wymagasz to od 300 zł w Polsce

Za 100 zł to VPS...

 

napisałem że takie sprawy jak administracja OPCJONALNIE, rozumiem to iż dodatkowo płatne.

 

Chyba Ci zabrakło jednego zera :)

 

dlaczego jednego zera? a Twoj serwer N9 za 183 netto z 4 giga to inny rząd wielkości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

w najdmen.pl wystarczy Ci ten za 183+ vat 0,22 % ale nie oferował bo napisałeś do 100 zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w najdmen.pl wystarczy Ci ten za 183+ vat 0,22 % ale nie oferował bo napisałeś do 100 zł....

 

czytacie po łepkach bez zagłębiania się w treść. nie użyłem nigdzie zwrotu 'DO 100 ZŁ'. natomiast 'około' jest zaproszeniem do składania ofert korespondujących z moim zapytaniem. Mam pewną elastyczność, jak każdy siadający do negocjacji. Poza tym mam też DA i o tym też wspomniałem ojej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytacie po łepkach bez zagłębiania się w treść. nie użyłem nigdzie zwrotu 'DO 100 ZŁ'. natomiast 'około' jest zaproszeniem do składania ofert korespondujących z moim zapytaniem. Mam pewną elastyczność, jak każdy siadający do negocjacji. Poza tym mam też DA i o tym też wspomniałem ojej ....

 

No sory, ale 200zł to już 2x więcej niż 100 więc to na pewno nie jest około.. tak jakbyś powiedział pół miliona a milion..no może przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@plumbum - oni mają rację. 100 zł (pewnie brutto), to nie 183zł (netto)

 

 

- ovh.pl

- hetzner.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×